Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Czołem chłopaki :]

Ja teraz musze napisać przepis na zrobienie bigosu po angielsku ... heh Mam cały tekst po polsku, ale nie wiem czy dobrze napisze in english ... :P Bo niby znam użycie czasów i w ogóle, ale jak czasami pisze prace to mi się pierdzieli wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:33, Graffis napisał:


@ balduran2
Fajny layout, jeszcze lepiej, jakby całe tło było w drewnie.



No jestem...ale widzę że przez te godziny mało się tu działo, czyżby wszyscy czytają zapowiedź felietonu na GS Sarafana?

Graffis====> Mój layout nie ma być w drewnie, tylko na podobieństwo Sagi Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:18, bitelz90 napisał:

Ja teraz musze napisać przepis na zrobienie bigosu po angielsku ... heh Mam cały tekst po polsku,
ale nie wiem czy dobrze napisze in english ... :P Bo niby znam użycie czasów i w ogóle, ale
jak czasami pisze prace to mi się pierdzieli wszystko ...

Dawaj, potłumaczymy. Wklejaj po Polsku i będziemy kombinować ;)

@ balduran2
Chodzi mi o ta białą ramkę wokół tego brązowego w tle. Lepiej jakby jej nie było, a cała strona była taka brązowa (w drewnie, bo to chyba ma fakturę drewna). IMHO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:28, Graffis napisał:

> Ja teraz musze napisać przepis na zrobienie bigosu po angielsku ... heh Mam cały tekst
po polsku,
> ale nie wiem czy dobrze napisze in english ... :P Bo niby znam użycie czasów i w ogóle,
ale
> jak czasami pisze prace to mi się pierdzieli wszystko ...
Dawaj, potłumaczymy. Wklejaj po Polsku i będziemy kombinować ;)

http://www.polonia.org/bigos.htm ---> tutaj jest przepis na bigos :] Musze przetłumaczyć tą drugą cześć, gdzie jest napisane: "Podaje przykładowy przepis na bigos". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:28, Graffis napisał:


@ balduran2
Chodzi mi o ta białą ramkę wokół tego brązowego w tle. Lepiej jakby jej nie było, a cała strona
była taka brązowa (w drewnie, bo to chyba ma fakturę drewna). IMHO ;)


Ramki nie powinno być, ale to pewnie dlatego że plik tła ma za małą rozdzielczość. Ale nie wiem jaką wersje strony widziałeś, bo 2 razy dzisiaj zmieniałem. I faktycznie 1 wersja tła miała fakturę drewna, a obecne tło ma być niby pergaminem (takim jak w Baldur''s Gate).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:31, bitelz90 napisał:

http://www.polonia.org/bigos.htm ---> tutaj jest przepis na bigos :] Musze przetłumaczyć
tą drugą cześć, gdzie jest napisane: "Podaje przykładowy przepis na bigos". :P

Got it. Zaraz siadam, jak tylko skończę tego przydługiego posta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:33, Graffis napisał:

> http://www.polonia.org/bigos.htm ---> tutaj jest przepis na bigos :] Musze przetłumaczyć

> tą drugą cześć, gdzie jest napisane: "Podaje przykładowy przepis na bigos". :P
Got it. Zaraz siadam, jak tylko skończę tego przydługiego posta ;P


Wielkie dzięki :) Ja teraz też tłumaczę, ale Twoja pomoc bardzo mi się przyda :)
Dzięki raz jeszcze :))


P.S. Może sam zrobie taki bigos =D =D Zaprosze forumowicz i będzie impreza przy bigosie ;) =D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:42, bitelz90 napisał:

P.S. Może sam zrobie taki bigos =D =D Zaprosze forumowicz i będzie impreza przy bigosie ;) =D ;P

A daleko do ciebie z mojego końca świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:42, bitelz90 napisał:

> > http://www.polonia.org/bigos.htm ---> tutaj jest przepis na bigos :] Musze przetłumaczyć

>
> > tą drugą cześć, gdzie jest napisane: "Podaje przykładowy przepis na bigos". :P

> Got it. Zaraz siadam, jak tylko skończę tego przydługiego posta ;P
>

Wielkie dzięki :) Ja teraz też tłumaczę, ale Twoja pomoc bardzo mi się przyda :)
Dzięki raz jeszcze :))


P.S. Może sam zrobie taki bigos =D =D Zaprosze forumowicz i będzie impreza przy bigosie ;)
=D ;P

Jestem za imprezą przy bigosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:44, kamiln napisał:

> P.S. Może sam zrobie taki bigos =D =D Zaprosze forumowicz i będzie impreza przy bigosie
;) =D ;P
A daleko do ciebie z mojego końca świata?


Zależy czy Twój koniec świata jest na przeciwko mojego czy to ten sam koniec świata ? :P

greenape ---> To Ty weź bronksy, żeby było czym zapić jak coś ;) =P Albo soki owocowe też mogą być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:51, balduran2 napisał:

Graffis sprawdź teraz czy jest dalej biała ramka na moim GS - zmieniłem rozdzielczość
tła.

Gites, wygląda naprawdę super ;]

@ bitelz90
Translation in progress ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:51, bitelz90 napisał:

Zależy czy Twój koniec świata jest na przeciwko mojego czy to ten sam koniec świata ? :P

Gdańsk (no powiedzmy, nie wiem czy to wygwizdowie jeszcze się kwalifikuje)

Dnia 24.02.2007 o 00:51, bitelz90 napisał:

greenape ---> To Ty weź bronksy, żeby było czym zapić jak coś ;) =P Albo soki owocowe
też mogą być ;)

Lepiej nie proponuj nic alkocholowego, bo impreza forumowiczów skończy sie na tym, że największy "bigos" będziesz miał we własnym domu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:55, kamiln napisał:

> Zależy czy Twój koniec świata jest na przeciwko mojego czy to ten sam koniec świata ?
:P
Gdańsk (no powiedzmy, nie wiem czy to wygwizdowie jeszcze się kwalifikuje)


No to nie masz daleko, jakieś 100 km na południe i jesteś :D :]

Dnia 24.02.2007 o 00:55, kamiln napisał:

> greenape ---> To Ty weź bronksy, żeby było czym zapić jak coś ;) =P Albo soki
owocowe
> też mogą być ;)
Lepiej nie proponuj nic alkocholowego, bo impreza forumowiczów skończy sie na tym, że
największy "bigos" będziesz miał we własnym domu ;D


No wiem, dlatego napisałem, ze soki owocowe też mogą być ;D =P Najlepiej guanabana, kumkwat, salak i persymona ... =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko na chwile, bo mnie naszło na posta. Od kilku dni nie mogę zasnąć, jak już się uda to budzę się po kilka razy w nocy, a rano pobudka 8:00 i nie mogę zasnąć już - nie wiem jak to możliwe, ale budzę się o 8:00 i nie mogę już zasnąć. Teraz jestem bardzo zmęczony, więc może się coś uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No gdzie się wszyscy podziali?"...Właśnie? Jednym słowem jakaś lipa tu dzisiaj jest.
Obudźcie się, bitelz90, Graffis, o kamiln już nie wspomne bo już dawno poszedł chyba kimać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 01:37, syriusz.b napisał:

Wpadłem tylko na chwile, bo mnie naszło na posta. Od kilku dni nie mogę zasnąć, jak już się
uda to budzę się po kilka razy w nocy, a rano pobudka 8:00 i nie mogę zasnąć już - nie wiem
jak to możliwe, ale budzę się o 8:00 i nie mogę już zasnąć. Teraz jestem bardzo zmęczony, więc
może się coś uda...


To wreszcie ktoś przyszedł...Zostań z nami, albo chyba ze mną bo inni jakby są ale ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować