Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2006 o 22:57, BriaTharen napisał:

Hm... o co chodzi? eee... spisek ? dobra, nie rozumiem, poddaję się :P
[ na gg już dostępna ]

Nic, nic... wiesz... ja jestem strasznie podjerzliwy :> Zaraz cię dopadnę na GG, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:19, DevilFish napisał:

Tak, spiski to ja wszędzie widzę,
to forum psuje głowe...


e tam, mnie to forum uspokaja :D ... no i troche uczy i pomaga. Ten temat może troche psuje głowe, bo ludzie zamiast spokojnie lulać to wypatrują postów na monitorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devil, chyba byłem szybciej :P Ale co tam, Rybki mają widzę opóźnioną reakcję :P No cóż, długie pobyty pod wodą szkodzą na rekację, oj szkodzą ;) Wilki nie mają tego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:59, Grizzly. napisał:

e tam, mnie to forum uspokaja :D ... no i troche uczy i pomaga. Ten temat może troche psuje
głowe, bo ludzie zamiast spokojnie lulać to wypatrują postów na monitorze :P


Forum... hmm... może nie całe. ZK dało mi nowych przyjaciół i upust dręczącym kłopotom. No i dało mi możliwość przeżycia wielu przygód... i śmierci :D A raczej ŚMIERCI (czytający ZK zrozumieją aluzję...). A najbardziej podejrzliwości nauczyła mnie FM... i Eileen :P I od FM jestem trwale uzależniony...

Wilku => Siedzenie do 3 to... eee... tylko ktoś kto ma JUŻ zepsutą głowę siedzi do tej godziny. A później to już w ogóle (chyba, że pracuje :). Tomek to qmpel z pracy, ale dziś były widoczki... hehe... I jak my tam pracować mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:02, PolishWerewolf napisał:

Devil, chyba byłem szybciej :P Ale co tam, Rybki mają widzę opóźnioną reakcję :P No cóż, długie
pobyty pod wodą szkodzą na rekację, oj szkodzą ;) Wilki nie mają tego problemu :)


Oj, z niedźwiedziem niechciałbyś sprawdzać kto ma opóźnioną reakcje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Devil Devil... Jeszcze może teraz we mnie i Morganie spisek zaczniesz doglądać? :) A ŚMIERĆ to jeden z Twoich znaków rozpoznawczych :P I tak, zrozumiałem aluzję :)

A pracuj sobie jak chcesz. Byle skutecznie :) Albo noś takie klapki jak konie na filmach ;)

Grizzly -> Wiesz, podobno niedźwiedzie są trochę wolniejsze od Wilkołaków ;) Devil, nie z takimi się radę dawało, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:15, PolishWerewolf napisał:

Grizzly -> Wiesz, podobno niedźwiedzie są trochę wolniejsze od Wilkołaków ;) Devil, nie
z takimi się radę dawało, co? :)


Ponoć mięsko z dźwiedzia jest całkiem niezłe :D Wrrrrraaaaaaaaauuuuuuuuuuuu ?? Oooo.. idę oglądnąć kolejny odcinek BG, afk przez najbliższe 45 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2006 o 23:15, PolishWerewolf napisał:

Grizzly -> Wiesz, podobno niedźwiedzie są trochę wolniejsze od Wilkołaków ;) Devil, nie
z takimi się radę dawało, co? :)


heh.. Grizzly szybkim i silnym uderzeniem łapią pstrągi w rzekach :D Zależy jeszcze na czym by miała polegać ta szybkość.

Ps. właśnie pisze mail''a do Soleili i się troche denerwuje, żeby wszystko ładnie grało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:15, PolishWerewolf napisał:

Grizzly -> Wiesz, podobno niedźwiedzie są trochę wolniejsze od Wilkołaków ;) Devil, nie
z takimi się radę dawało, co? :)

Niedźwiedzie są dwa... albo i trzy więc uważaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pstrąg... Ale pstrągi Cię nie gryzą ani nie drapią, nie? :) I nie wpadają w furię :P Więc nie przybliżaj Rybki do Wilkołaka :P Devil może i by pod to podchodził, ale cicho ;)

Rybka -> Jeszcze nie próbowałem. To co, dorywamy? ;)

Monastor-> 2? 3? Ja widzę tylko jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:26, PolishWerewolf napisał:

Monastor-> 2? 3? Ja widzę tylko jednego ;)

Grizzly i ja... jeszcze jakiś pisał artykuły o Gothicu, ale prawdę mówiąc nigdy go nie widziałem na forum (o ile dobrze kojarzę), chyba że to Grizzly. pod inną ksywą :P

Uważaj bo Cię zagryziemy, a potem poszczujemy troskliwymi misiami... to straszliwi drapieżcy, ich chmurkowe samochodziki są szybsze od wilkołaków, a jeśli krzykną "niech uderzą serca!" to każde zło powinno się mieć na baczności ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:33, Monastor napisał:

> Monastor-> 2? 3? Ja widzę tylko jednego ;)
Grizzly i ja... jeszcze jakiś pisał artykuły o Gothicu, ale prawdę mówiąc nigdy go nie widziałem
na forum (o ile dobrze kojarzę), chyba że to Grizzly. pod inną ksywą :P

Uważaj bo Cię zagryziemy, a potem poszczujemy troskliwymi misiami... to straszliwi drapieżcy,
ich chmurkowe samochodziki są szybsze od wilkołaków, a jeśli krzykną "niech uderzą serca!"
to każde zło powinno się mieć na baczności ;>



Zapomniałeś o czołgach na napęd ''''puszysto-jogurtowy'''' i który strzela bańkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zło? A kto tutaj jest zły? :) Ja tylko jeden niewinny Wilkołaczek, po co Wam to :) Szkoda zachodu :) Rybka ma smaczne mięsko :) I tylko 3? :) Jakoś się nie boję... A Ty co masz z niedźwiedziem wspólnego, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:44, PolishWerewolf napisał:

Zło? A kto tutaj jest zły? :) Ja tylko jeden niewinny Wilkołaczek, po co Wam to :) Szkoda zachodu
:) Rybka ma smaczne mięsko :) I tylko 3? :) Jakoś się nie boję... A Ty co masz z niedźwiedziem
wspólnego, co? :)

Powiedzmy, że jestem rodowodowym Niedźwiedziem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:46, Pyton01 napisał:

no to do której dzisiaj siedzimy na forum?:D

Ja jeszcze parę minut... zanim ojciec się nie zorientuje, że komp nadal włączony ^^ x/
Co za bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to zmienia postać rzeczy :) Mi z rodowodu bliżej do psa, ale dobra... :) Wilk to też psowate :)

Pyton-> A siedź do której tylko chcesz. Tutaj każdy siedzi do oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:46, Pyton01 napisał:

no to do której dzisiaj siedzimy na forum?:D


to zależy do której będziecie gramowicze :) Devila narazie nie ma, bo poszedł coś tam oglądać ale napisał że wróci... oni zawsze wracają :P Ja moge siedzieć do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować