Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sześć nowych tytułów w serii eXtra Klasyka!

37 postów w tym temacie

Na pewno będzie" "S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla", "Titan Quest" (z dodatkiem").

Może będzie: "Rome Total War" (z dodatkami), "Medieval II:Total War" (z dodatkiem), "Diablo II "(z dodatkiem), "Company of Heroes" (z dodakiem), "Age of Empires III" (z dodatkami):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego znowu będziecie dawkować te informacje? To jest naprawdę irytujące, ile można?!

Ja też jestem ciekawy jakie nowe gry się pojawią, przecież stosunkowo niedawno był poprzedni rzut XKN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strajker.... wymieniasz super tytuły. Też bym chciał, aby pojawił się Medieval II: Total War (podstawka), Diablo II, Company of heroes (dodatek), ale to jest mało prawdopodobne. Marzy mi się szczególnie Mevieval II Total War
fearlord....mam nadzieje, że masz racje i pojawi się Titan Quest Immortal Throne (choć z dodatków bardziej stawiam na Age of Empires III The WarChiefs)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że będzie:

- Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen
- SWAT 4 ZE
- TOCA Race Driver 3
- Spellforce 2: Władca Smoków
- Trainz Classics: Pierwsza i Druga Edycja
- Dark Messiah of Might & Magic :D

Ale jak bedzie, to się okaże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co znalazłem na stronie jednego z sklepów internetowych nowe gry w XK Hit to:
Toca Race Driver 3
Dark Messiah Of Might And Magic
Swat 4: Złota Edycja
Broken Sword: Anioł Śmierci
SpellForce 2: Czas Mrocznych
Trainz Classics: Pierwsza i Druga Edycja

A w XK Dodatek:
The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe + Legendy
SpellForce 2: Władca Smoków

W każdym razie wygląda na to, że te gry są zaplanowane. A jak wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w tej kolekcji wyjdzie DArk Messiah of Might & Magic - w tą grę nie grałam a słysząłam o niej dobre opinie.
Zapewnie będzie to jakaś część Settlersów bądź dodatek, Spellforce, Toca Race Driver 3... Ciekawa jestem jak trafiłam z tytułami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah Of Might And Magic będzie podobnie jak i SpellForce II z dodatkiem Władca Smoków. Ma też być SWAT-Złota Edycja i chyba dodatek do Heroes V - Kuźnia Przeznaczenia. Są to co prawda n a razie informacje nieoficjalne, ale myślę że o te tytuły możemy być spokojni. Nie będę jednak ukrywał że dla mnie liczy się tu tylko SpellForce II z dodatkiem, bo na resztę raczej już nie znajdę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewne tytuły to TOCA RD 3, Spellforce 2 i Trainz Classics 1&2 Ed. Podane w informacji prasowej CDP na Gildii.
Gram znowu spóźnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem bardzo zawiedziony , bo ujawniono tylko same badziewia , zupełnie nic ciekawego i wartego jakiegokolwiek zainteresowania. :/ Mam nadzieję że te pozostałe trzy tytuły będą o wiele lepsze , bo jak wszystkie gry z tego zrzutu będą trzymać tak niski poziom to na pewno nic nie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 14:07, Adamzzz napisał:

Dlaczego znowu będziecie dawkować te informacje? To jest naprawdę irytujące, ile można?!


Bo trzymują się idiotycznej reguły marketingowej, która nakazuje dawkować informację, by BUZZ (Aldrin) nie ustawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na Dark Mesjasza ;P. Warto będzie pograć przez sieć, a z tą grafiką, która w cale tak potężnej maszyny nie wymaga jestem gotów wydać te 20 zł hihi ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować