Zaloguj się, aby obserwować  
Rambo1985

Małoletni na gram.pl

225 postów w tym temacie

Kurde raptem rok i co podaj mi przykład gdzie powiedziałem że młodsi nie mogą mieć gs zobacz co napisał Łidzet na poprzedniej stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 12:49, nightfaler napisał:

Ale wszyscy zaczynają się wyzywać i obrażać i wogule a przez kogo ? pewien jeden młody
użytwkownik jak dla mnie zyjący troll



zgadzam się z kili54 bo ja tez mam 14 lat i co z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 12:49, nightfaler napisał:

Ale wszyscy zaczynają się wyzywać i obrażać i wogule a przez kogo ? pewien jeden młody
użytwkownik jak dla mnie zyjący troll

Kurde nightfaler co tu się stało ja nie wiem o co chodzi możesz mi powiedzieć? kiedy my powiedzieliśmy że dzieci gs mieć nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając wiek to przynajmniej zachowaniem sie wykażcie i inteligencją bo popatrz też jestem z 93 i nikt do mnie nie ma pretensji o to a wy sami sobie nagrabiliście i ,,stworzyliście wrogów,, a teraz próbujecie innych oskarzyć o dyskryminacje wiekową

Co do gs to se je miejcie nie wiem kto to zaczoł i mnie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 10:06, Rambo1985 napisał:

A jak idzie kwestia listonosza/kuriera?

Chyba raczej nie da podpisać dokumentu odbioru paczki 12latkowi:P

Ja mam 15 lat, już gier nie zamawiam, kupuję w sklepach. Ale rok wcześniej to ja odbierałem wszystkie paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 12:49, nightfaler napisał:

Ale wszyscy zaczynają się wyzywać i obrażać i wogule a przez kogo ? pewien jeden młody
użytwkownik jak dla mnie zyjący troll

Mówisz o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... I zamiast rozmowy i tym kto jest małoletni(ja!ja! mam 14 lat) i czy komuś to przeszkadza lub nie zrobił się niezły bałagan 0% dyskusji 100% Bałaganu. Ludzie - tak wygląda dyskusja? A tak, żeby samemu nie offtopować i bałaganić - mi zbyt nie przeszkadzają małoletni(sam jestem) o ile nie trollują, nie piszą głupot i nie wyzywają każdego, z byle powodu(nie, to nie o tobie łidżet - to ogólnie) i to tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:13, W.S.A.D napisał:

Tak... I zamiast rozmowy i tym kto jest małoletni(ja!ja! mam 14 lat) i czy komuś to przeszkadza
lub nie zrobił się niezły bałagan 0% dyskusji 100% Bałaganu. Ludzie - tak wygląda dyskusja?
A tak, żeby samemu nie offtopować i bałaganić - mi zbyt nie przeszkadzają małoletni(sam
jestem) o ile nie trollują, nie piszą głupot i nie wyzywają każdego, z byle powodu(nie,
to nie o tobie łidżet - to ogólnie) i to tyle ode mnie.


i oto chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 18:07, iwan san napisał:

ja mam 12 lat i nie zawiam gier tez ale zaczne chyba zamiawiać pre-ordery niektórych
gier


No o to sie raczej niepowinłes za bardzo sie bać , gorzej by było z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 01:22, 19Tsunami92 napisał:

a co tam starsi mają do gadania :P

Więcej niż ci się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 02:03, AQ22 napisał:

> a co tam starsi mają do gadania :P
Więcej niż ci się zdaje.

Przynajmniej w ''normalnej'' rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Uważam, że nie liczy się wiek a dojrzałość. Więc nie można patrzeć na kogoś przez pryzmat jego wieku.
Po drugie: Sporo z tych "małoletnich" powinno posiedzieć nad słownikiem i dopiero wypowiadać się na forach. Błędy typu "wogule, ktury" itp. dla mnie są żenujące i śmieszne. Bo przecież to co reprezentuje Nas w internecie to słowo pisane. A jak dbamy o staranność i "czystość" naszej wypowiedzi tak nas widzą. Do tego większość z nich mówi "mam dysleksję" itp. To jest śmieszne. Sprawdź w wordzie a lepiej w słowniku jeśli nie jesteś pewien czy dobrze napisałeś. Btw dysleksja to dla mnie choroba spowodowana lenistwem... ale to moje zdanie. Tyle ode mnie ;)

P.S. Chociaż nie jest regułą, że "małoletni" popełniają "orty" bo często jest na odwrót. Taki "małoletni" gramowicz pisze znacznie lepiej niż jego starszy kolega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 13:00, Traju napisał:

Btw dysleksja to dla mnie choroba spowodowana lenistwem... ale to moje zdanie.
Tyle ode mnie ;)


Zgadzam się niemalże w pełni z Twoim zdaniem - w internecie zdecydowanie reprezentuje nas słowo. Jest to pewien obraz kultury, podobnie jak w życiu np. pozwalamy kobietą przejść jako pierwszym, tak tutaj warto by było zachować odpowiedni poziom ogólnej gramatyki. Jednak nie zgadzam się, że dysleksja to choroba spowodowana lenistwem. :P
Ja u siebie na papierach mam zaznaczone, że posiadam choroby o podłożu dyslektycznym, czyli dysgrafię [ładnie mi napisali, że moja ręka pracuje na poziomie 8-latka, bania z tego była bo wszystkim przychodziło na myśl, że tegowałem już koleżanki w przedszkolu i nie potrzebowałem na ręcznym wtedy jechać ;-)]i dysortografię. Nie pamiętam, żebym był specjalnie leniwy, ale prawda jest taka, że gdyby nie automatyczne sprawdzanie błędów na komputerze to ładował bym błąd na błędzie. :) Tak jak zresztą w życiu np. na sprawdzianach, pewnie przyszłej maturze [co do której mam pewne ulgi z tego powodu ;p] itd.
---
Co do małolatów - ja się już od najmłodszych lat przy forach uczyłem popełniać jak najmniej błędów, głównie za sprawą słowników, których swego czasu niestety w Firefox''ie nie było [pozostawał tylko Word ;p].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 15:33, Choinix napisał:

Zgadzam się niemalże w pełni z Twoim zdaniem - w internecie zdecydowanie reprezentuje
nas słowo. Jest to pewien obraz kultury, podobnie jak w życiu np. pozwalamy kobietą przejść
jako pierwszym, tak tutaj warto by było zachować odpowiedni poziom ogólnej gramatyki.
Jednak nie zgadzam się, że dysleksja to choroba spowodowana lenistwem. :P
Ja u siebie na papierach mam zaznaczone, że posiadam choroby o podłożu dyslektycznym,
czyli dysgrafię [ładnie mi napisali, że moja ręka pracuje na poziomie 8-latka, bania
z tego była bo wszystkim przychodziło na myśl, że tegowałem już koleżanki w przedszkolu
i nie potrzebowałem na ręcznym wtedy jechać ;-)]i dysortografię. Nie pamiętam, żebym
był specjalnie leniwy, ale prawda jest taka, że gdyby nie automatyczne sprawdzanie błędów
na komputerze to ładował bym błąd na błędzie. :) Tak jak zresztą w życiu np. na sprawdzianach,
pewnie przyszłej maturze [co do której mam pewne ulgi z tego powodu ;p] itd.
---
Co do małolatów - ja się już od najmłodszych lat przy forach uczyłem popełniać jak najmniej
błędów, głównie za sprawą słowników, których swego czasu niestety w Firefox''ie nie było
[pozostawał tylko Word ;p].


Nie chodziło mi tu o ludzi z dysgrafią itp. Bardziej miałem na myśli ludzi, którzy piszą "sory za błędy, ale mam dysleksje". Bo skoro wie, że ową ma to tym bardziej powinien sprawdzić czy dobrze (czyt. bez błędów) napisał.

Podziwiam Cię za Twoją wytrwałość w dążeniu do "czystości" swoich wypowiedzi. To, że tak starasz się aby popełniać jak najmniej błędów jest godne podziwu i naśladowania (nie tylko przez ludzi z "chorobami" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce długo w tym temacie siedzieć, ale mój ,,kolega" co ma 17 lat (już kończy niedługo chyba) to mu odbiło i zrobił z 5 trolowatych kont. Nie pisać że 13 latek to od razu troll, czasem jest mądrzejszy od ***** ******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować