Zaloguj się, aby obserwować  
Rambo1985

Małoletni na gram.pl

225 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 07:27, mateuszencja napisał:

Ja mam 12 lat i chodzę do 6 klasy już.Komp,a mam od wieku 3 lat a neta chyba od 9 roku
życia.A średnie w szkole??W 1-3 byłem największy kujon i wszystko prawie na 6 miałem
:D.W 4 klasie miałem 4.7 a w 5 miałem 4.2(fakt,że wogle mi się uczyć nie chciało).No
i teraz chcę 4.5 może dostać na koniec


Dobrymi chęciami droga do piekła wybrukowana jest...

@simonemaster22 no widzisz :D ja jak już pisałem mam 17 lat a nie ogarniam programowania :/ ale to sie niedługo zmieni. Jeśli opanowujesz te języki to idź na profil ,,technik informatyk" chociaż zanim ty do technikum dojdziesz to nasz głu... prawo może co nieco pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl jest serwisem tak szalenie podążającym za zyskiem, że w ciągu roku 50% użytkowników będzie w wieku 14-. Taka jest kolej rzeczy, albo wybieramy dojrzałość, albo dolary. Gram.pl wybrało to drugie, dlatego nie ma co się dziwić że jest jak jest. Szeroko zakrojona reklama , tematyka serwisu odpowiadająca zainteresowaniem młodych ,( bynajmniej nie jestem stary) to właśnie doprowadziło do stanu obecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 07:24, simonemaster22 napisał:

Śmieszne są osoby które mówią że sięna niczym nie znam :p

Sami nie umieją biegle lua ani php a już wogule c++ ...

No a ja znam :)

Ps. mam 12 lat :p

Przyłączam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:02, Adamido napisał:

Gram.pl jest serwisem tak szalenie podążającym za zyskiem, że w ciągu roku 50% użytkowników
będzie w wieku 14-. Taka jest kolej rzeczy, albo wybieramy dojrzałość, albo dolary. Gram.pl
wybrało to drugie, dlatego nie ma co się dziwić że jest jak jest. Szeroko zakrojona reklama
, tematyka serwisu odpowiadająca zainteresowaniem młodych ,( bynajmniej nie jestem stary)
to właśnie doprowadziło do stanu obecnego.



Myślę, że póki nie będzie problemu z dzieciakami (przestrzeganie regulaminu) warto dać im szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 18:24, Bezimienny1993 napisał:

Myślę, że póki nie będzie problemu z dzieciakami (przestrzeganie regulaminu) warto dać
im szansę :)

Oczywiście że warto, jednak fakty faktami - poziom gramu spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,ale popatrzcie na to inaczej też.Nie można każde"dziecko" karać.Czy na przykład jak ja mam 12 lat to wyrzucicie mnie z gramu za mój wiek??Fakt,że trzeba z tym walczyć,że jakieś dziecko np:8 letnie zacznie jak ja to mówię gramować na forum bez sensu no to wiecie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... ja nie rozumiem o co biega.
Przecież nie ważne jest to, ile ktoś ma lat, ale to, jaki jest. Taki 8-latek może mówić sensowniej ode mnie, 17-latka. I co? narzekacie, ze na Grammie jest hołota i zwalacie winę na młodszych? To bez sensu. Na Grammie jest hołota w różnym wieku. ktoś może być trollem mając lat nawet 20 i nic się na to nie poradzi. Tych trzeba winić, a nie młodszych.
Sam w wieku 14 lat, gdy zaczynałem tutaj swoją bytność byłem prawie że trollem. Ale prawie. A tymczasem były osobniki (potem) które, gdy z nimi rozmawiałem przyznawały się, że miały lat 19 a spamowały i trollowały ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:02, Adamido napisał:

Gram.pl jest serwisem tak szalenie podążającym za zyskiem, że w ciągu roku 50% użytkowników
będzie w wieku 14-. Taka jest kolej rzeczy, albo wybieramy dojrzałość, albo dolary. Gram.pl
wybrało to drugie, dlatego nie ma co się dziwić że jest jak jest. Szeroko zakrojona reklama
, tematyka serwisu odpowiadająca zainteresowaniem młodych ,( bynajmniej nie jestem stary)
to właśnie doprowadziło do stanu obecnego.


człowieku przemyśl co piszesz....
Gram jest sklepem internetowym który musi mieć zysk żeby sie utrzymać na rynku a że dzieci kupuja tu akurat gry to nie jest grama wina ponieważ;
-raklamy w sieci
-rozgłos w TV
-polecający np.Kolaga,Brat
Jest tego od groma i ciut ciut wiec niema co sie pogłembiać w rozpaczy tylko trzeba sie z tym pogodzi że co roku przychodzi okolo 100 nowych userów może nawet i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 10:22, mateuszencja napisał:

No dobrze,ale popatrzcie na to inaczej też.Nie można każde"dziecko" karać.Czy na przykład
jak ja mam 12 lat to wyrzucicie mnie z gramu za mój wiek??Fakt,że trzeba z tym walczyć,że
jakieś dziecko np:8 letnie zacznie jak ja to mówię gramować na forum bez sensu no to
wiecie :|


Z twojego punktu widzenia 8 latek to dziecko z mojego punktu widzenia 14 to dziecko, wreszcie z punktu widzenia np: 25 latka ja jestem dzieckiem...zmierzam do tego że nie powinno być na gramie jakieś szczególnej barjery wiekowej gdyż wyżej wymieniony 14 latek możne być inteligentniejszy i lepiej obeznany w temacie niż ten 25-letni user :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:54, wymiataczmks napisał:

dodładnie w serwisach internetowych typowo o gram jak ten nie powinno sie patrzeć na
wiek bo tutaj to nie jest istotne ponieważ tu powinno sie patrzeć na umeijętności danego
usera ;]

umiejętności ?!
a jeżeli ktoś jest ''''prymusem'''' i zna się na kompach a pisze rzeczy nie do tematu jaki sens ma jgo użytkowanie w tym serwisie ?? poco ktoś ma pisać np. w temacie o gothic swoje mądrości z czego jest złożony komputer ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chodzi o to, że kiedyś gram.pl, a jeszcze wcześniej cdp forum było raczej zorientowane na starszych i średnia wieku była wyższa. Od jakiegoś czasu jednak portal robi coraz bardziej przyjazny młodszym i średnia wieku spada... to się nie podoba starszym userom, bo kiedyś czuli się na gramie dobrze, a teraz wchodzą i mają przedszkole ;]
Nikt nie ma zamiaru nikogo wywalać, to miejsce dla wszystkich, ale tak jak pisałem- zmiany nie wszystkim odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że spadanie poziomu gram.pl nie jest aż tak związane z wiekiem niektórych osób, jak myślicie...
Ok, mamy tutaj tzw. "Dzieci Czatu" czy "Dzieci Neostrady", ale co z tego? Niektórzy po prostu nie wiedzą, że odpowiedź na dany post może przyjść za 3 dni, a nie 3 sekundy i za 4 minuty piszą "ej, czemu nie odpowiadacie, ludzie haloooooo" itd.
Ja mam 13 lat, i co z tego? Ważne, że piszę jakbym miał o 5 więcej (tak przynajmniej mi się wydaje ;)). Bywają i tacy, co w wieku 20 lat piszą jak 5-latki, a ich wypowiedzi w gruncie rzeczy nie mają sensu.
Naprawdę, ludzie, tutaj nie chodzi o wiek, tylko o to, co dana osoba ma w głowie :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO dzieciaki na gram.pl są codziennością.
Jednak nie wiek, a zachowanie świadczy o człowieku.
Owszem, zdarzają się tu jakieś "kFfIaTkI", ale nie jest to na tyle powszechne, że aż uciążliwe.
Nasi moderatorzy czuwają :)

Mi obecność młodych nie przeszkadza-byleby nie pisali głupot.

W wielu kwestiach mają oni ciekawą opinię i można z nimi podyskutować.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do małolatów nie mam nic dopóki nie zaczynają pyskówki, bądź spamu. Jednak mimo wszystko w mojej opinii nie zależy wcale od wieku lecz od poziomu jaki reprezentuje dany osobnik. Często zdarzało się, że Ci "pełnoletni" robili prawdziwe przedszkole z forum pokazując swoją kulturę osobistą, bądź inteligencję...
Skoro tak wielu ludziom przeszkadzają młodociani to ciekawym pomysłem była by rejestracja od jakiegoś określonego wieku. Gdy jednak ktoś nie spełnia kryteriów musiał by napisać wiadomość do moderatorów (czy kogoś tam), że jest godzien korzystania z forum :P Głupie, ale w chwili obecnej tylko takie pomysły przychodzą mi gdo głowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No way, bo gram zarabia dzięki młodym. Ekipa prze naprzód w swoich pomysłach, bo widzą kasę za dzieciakami i nie ma szans, żeby się kierunek zmian zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:11, wiedx1 napisał:

dzieci spamują by dostać wyższą range ;]

Och, odkrywco, pewnie z własnego doświadczenia to wiesz? :]

Dla mnie problem dzieci na gram.pl nie istnieje. Trolle i Dzieci Neosrady są wszędzie, nic się na to nie poradzi. Zresztą, jak byście sprawdzali, czy dany użytkownik to dziecko, czy nie? Telefonem do rodziców. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:26, Mściwój napisał:

> dzieci spamują by dostać wyższą range ;]
Och, odkrywco, pewnie z własnego doświadczenia to wiesz? :]

Dla mnie problem dzieci na gram.pl nie istnieje. Trolle i Dzieci Neosrady są wszędzie,
nic się na to nie poradzi. Zresztą, jak byście sprawdzali, czy dany użytkownik to dziecko,
czy nie? Telefonem do rodziców. :]

z doświadczenia nie ale miłym uczuciem jest awansować ;p(nie uważam się za trolla )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:31, wymiataczmks napisał:

człowieku przemyśl co piszesz....
Gram jest sklepem internetowym który musi mieć zysk żeby sie utrzymać na rynku a że dzieci
kupuja tu akurat gry to nie jest grama wina ponieważ;
-raklamy w sieci

Reklamy gram.pl nie są winą gram.pl . Człowieku przemyśl co piszesz.

Dnia 06.10.2008 o 15:31, wymiataczmks napisał:

-rozgłos w TV

Rozgłos w TV nie jest winą gra.pl . Człowieku przemyśl co piszesz.

Dnia 06.10.2008 o 15:31, wymiataczmks napisał:

Jest tego od groma i ciut ciut wiec niema co sie pogłembiać w rozpaczy tylko trzeba sie
z tym pogodzi że co roku przychodzi okolo 100 nowych userów może nawet i wiecej.

Po twoim stopniu widzę, że nie jesteś na forum zbyt długo, i zapewne nie pamiętasz jaki poziom był na początku gram.pl . Dlatego, wsadź sobie te gadki gdzieś. I nie chodzi o to, że to są nowi userzy, chodzi o to że gram.pl się stacza. Cały czas. Bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować