Zaloguj się, aby obserwować  
Rambo1985

Małoletni na gram.pl

225 postów w tym temacie

No ja mam 14 lat no i co? Jestem ciota i się nie znam na niczym??? Śmieszne jest rozumowanie niektórych osób. Wiele osób myśli że jeśli są starsze to są mądrzejsze.. Nie zawsze jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:01, Pavlovich napisał:

No ja mam 14 lat no i co? Jestem ciota i się nie znam na niczym??? Śmieszne jest rozumowanie
niektórych osób. Wiele osób myśli że jeśli są starsze to są mądrzejsze.. Nie zawsze jednak.

Ale czasami powinno się posłuchać kogoś bardziej doświadczonego i dostosować się. Nawet jeżeli nie zabardzo ci to pasuję, to w 95% przypadków satrszy ma rację:) I nie mówię tego bo takowym jestem... Mam tylko 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:09, W.S.A.D napisał:

> No ja mam 14 lat no i co? Jestem ciota i się nie znam na niczym??? Śmieszne jest
rozumowanie
> niektórych osób. Wiele osób myśli że jeśli są starsze to są mądrzejsze.. Nie zawsze
jednak.
Ale czasami powinno się posłuchać kogoś bardziej doświadczonego i dostosować się. Nawet
jeżeli nie zabardzo ci to pasuję, to w 95% przypadków satrszy ma rację:) I nie mówię
tego bo takowym jestem... Mam tylko 14 lat.


A ja uważam zę starsi niemają racji :) I wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:01, Pavlovich napisał:

No ja mam 14 lat no i co? Jestem ciota i się nie znam na niczym??? Śmieszne jest rozumowanie
niektórych osób. Wiele osób myśli że jeśli są starsze to są mądrzejsze.. Nie zawsze jednak.


Najpierw zobacz sobie co znaczy słowo ciota a potem je zmień, bo raczej głupio to wygląda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, gdy ktoś wali byki ortograficzne, tego typu, to czuję sie jakbym na ulicy gadał z kimś niedorozwiniętym, w dodatku plującym się przy mówieniu. Co do malolatów, to wiek mi zwisa, sam za dużo nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są osoby które mówią że sięna niczym nie znam :p

Sami nie umieją biegle lua ani php a już wogule c++ ...

No a ja znam :)

Ps. mam 12 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 13:00, Traju napisał:

P.S. Chociaż nie jest regułą, że "małoletni" popełniają "orty" bo często jest na odwrót.
Taki "małoletni" gramowicz pisze znacznie lepiej niż jego starszy kolega ;)



O, to jest prawda w całości ;)
Przykładem jestem ja :P
A z poprzednią częścią twojej wypowiedzi, także całkowicie się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupienie dziecku internetu jest głupim błędem.
Przykład
Kiedy miałem 15 lat (teraz 18) starzy kupili mi neta i to bardzo wolnego.Mój brat jak i jego koledzy majo po 11-12 lat i grają dzień w dzień w csa. średnia w 5 klasie podstawówki to 2,5 (moja w technikum to 4,0)co jest śmieszne a dzieciaki są coraz głupsze i w coraz to młodszym wieku grają w tibie i inne uzależniające gry.
Do tego nie wspomnę jak mnie denerwują wypowiedzi na forach jakichś 10 latków co jeszcze dobrze pisać nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:01, APOSTEL16 napisał:

Moim zdaniem kupienie dziecku internetu jest głupim błędem.
Przykład
Kiedy miałem 15 lat (teraz 18) starzy kupili mi neta i to bardzo wolnego.Mój brat jak
i jego koledzy majo po 11-12 lat i grają dzień w dzień w csa. średnia w 5 klasie podstawówki
to 2,5 (moja w technikum to 4,0)co jest śmieszne a dzieciaki są coraz głupsze i w coraz
to młodszym wieku grają w tibie i inne uzależniające gry.
Do tego nie wspomnę jak mnie denerwują wypowiedzi na forach jakichś 10 latków co jeszcze
dobrze pisać nie potrafią.

wtrącę się twojemu bratu po prostu nie chce się uczyć ja mam komputer od 4 roku życia a od 9 mam internet i moja średnia w podstawówce była 4.5 mniej więcej a teraz w gimnazjum utrzymuje się na poziome 4.2 wiec przepraszam bardzo ;] mam 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:01, Pavlovich napisał:

No ja mam 14 lat no i co? Jestem ciota i się nie znam na niczym??? Śmieszne jest rozumowanie
niektórych osób. Wiele osób myśli że jeśli są starsze to są mądrzejsze.. Nie zawsze jednak.

Zgadzam sie stobą tyle że ja mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 16:39, wiedx1 napisał:

> Moim zdaniem kupienie dziecku internetu jest głupim błędem.
> Przykład
> Kiedy miałem 15 lat (teraz 18) starzy kupili mi neta i to bardzo wolnego.Mój brat
jak
> i jego koledzy majo po 11-12 lat i grają dzień w dzień w csa. średnia w 5 klasie
podstawówki
> to 2,5 (moja w technikum to 4,0)co jest śmieszne a dzieciaki są coraz głupsze i
w coraz
> to młodszym wieku grają w tibie i inne uzależniające gry.
> Do tego nie wspomnę jak mnie denerwują wypowiedzi na forach jakichś 10 latków co
jeszcze
> dobrze pisać nie potrafią.
wtrącę się twojemu bratu po prostu nie chce się uczyć ja mam komputer od 4 roku życia
a od 9 mam internet i moja średnia w podstawówce była 4.5 mniej więcej a teraz w gimnazjum
utrzymuje się na poziome 4.2 wiec przepraszam bardzo ;] mam 14 lat

Ja mam kompa od 1 klasy a moja średnia niespada poniżej 4,5 Hodze do 6 klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 07:24, simonemaster22 napisał:

Śmieszne są osoby które mówią że sięna niczym nie znam :p

Sami nie umieją biegle lua ani php a już wogule c++ ...

No a ja znam :)

Ps. mam 12 lat :p

Ja tego jeszcze nieznam ale jestem z tobą Hodze do 6 klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małolaci mało odzywają się na forum. Podejrzewam, że oni tylko zarejestrują gry i nic więcej tu nie robią. A jak już mają po 12 lat to zadają pytania co to jest obywatel i co to jest WPLN. Oczywiście zdarzają się wyjątki, tu są widoczni. Ale według mnie to jest mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:42, Dominik000 napisał:

Małolaci mało odzywają się na forum. Podejrzewam, że oni tylko zarejestrują gry i nic
więcej tu nie robią. A jak już mają po 12 lat to zadają pytania co to jest obywatel i
co to jest WPLN. Oczywiście zdarzają się wyjątki, tu są widoczni. Ale według mnie to
jest mniejszość.

Ta, racja, aj jestem jednym z tych wyjątków, 12 lat, zadowolony z siebie, rozważny user itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17 lat to za małolata sie nie mam :D, zresztą tu wcale takich małolatów nie ma, coi z tego że wejdzie tu jakiś 30-40 latek który nie odróżnia płyty głównej od karty graficznej czy WiFi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo pierwszy post tematu mnie rozwalił... Małoletni jeśli chodzi o korzystanie z tego serwisu mają takie same prawa co dorośli... Inna sprawa, że tacy młodsi młodsi (10 lub mniej lat) piszą bardzo dziecinnie i nie potrafią się do końca wysłowić choć zdarzają się wyjątki ^^. (Z racji młodego dosyć wieku to normalne :)). Wiek ok 13-17 lat to raczej próba wykazania czy osoba jest dojrzała czy potrafi się wysłowić na takim forum, bo powiedzmy sobie szczerze, że pisanie nawet takiego głupiego posta też jest sztuką:). Sądzę, że większość ludzi w moim wieku (to jest 15 lat), które są na tym forum raczej nie mają problemu z wysłowieniem się :D. Ja chyba zresztą też chociaż strasznie dużo powtórzeń zdarza mi się pisać, ale trudno ^^. Niestety też bywa tak, że są osoby typu ŚP Misio Rysio, którzy po prostu robią sobie kolokwialnie rzecz ujmując, jaja, ale nie takie śmiechy hihi..., ale przeginanie, spamowanie, udawanie niedorozwojów...
Podsumowując moją wypowiedź... część naszej młodocianej społeczności potrafi pisać, a inni nie lecz nie oznacza, że powinno się nas uważać za gnojków z racji braku pełnoletności, zwłaszcza, że zdążyłem poznać tutaj kilka osób, które w moim mniemaniu piszą jak osoby dorosłe, a są jeszcze dziećmi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 12 lat i chodzę do 6 klasy już.Komp,a mam od wieku 3 lat a neta chyba od 9 roku życia.A średnie w szkole??W 1-3 byłem największy kujon i wszystko prawie na 6 miałem :D.W 4 klasie miałem 4.7 a w 5 miałem 4.2(fakt,że wogle mi się uczyć nie chciało).No i teraz chcę 4.5 może dostać na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kompletnie nic o oprogramowaniu i wnętrzu komputera, a jednak potrafię odróżnić karte garficzną od płyty głównej. ;)
Uważam, że ten temat jest bez sensu. Ja mam 14 lat i co? Mogę wchodzić na gram tylko w obecności mojej szanownej (bez obrazy!) mamusi? I żeby było "nie klikaj tak szybko, bo nic nie widzę, co ty tam robisz"?! Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować