Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ile czasu nad konsolą/pecetem spędzają "gracze ekstremalni"?

56 postów w tym temacie

Xfire prawde pokaże. :D tylko jak widze że ktoś na Xfire gra w WoWa 17h dziennie to normalnie zastanawiam sie czy on zna takie pojęcia jak obiad czy kolacja, oraz kolejność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:06, k13 napisał:

Arrrghhh ja chce być EXTREME ! Muszę jeszcze tylko wytrzymać 14h przed kompem ! ;..;


Po co grać na siłe. Gra sie dla relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja narazie nie gram bo nie mam na czym(słaby sprzęt) ale to sie już wkrótce zmienie bo kupuje sobie nowego kompa(stary oddajemamie-nareszcie ;)) i mam z 15 tytułów do nadrobienia oraz te co nadchodzą(najbardziej to Stalker,Far Cry2, Crysis Warhead,Lord of the Rings Conquest, Fallout3...) ;)
niedługo bede ,,ekstremalnym graczem" heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:08, Piwomaniak napisał:

> Arrrghhh ja chce być EXTREME ! Muszę jeszcze tylko wytrzymać 14h przed kompem !
;..;

Po co grać na siłe. Gra sie dla relaksu



No ja z tym tylko żartowałem ^^ ... jak w coś gram zbyt długo/często to szybko mi się to nudzi ...
Tak więc ... nici z bycia EXTREME !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6,5 godzin dziennie i gracz ekstremalny? Oj, to ja się jednak nie zaliczam.

Sam od dłuższego czasu spędzam co raz mniej godzin grając. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale zapewne tym, że człowiek ma na granie co raz mniej czasu. Dochodzą inne rzeczy, obowiązki, ale także jakoś już zapał do gier maleje. A szkoda, bo gier wychodzi naprawdę wiele, jest w co grać, ale niestety - budżet też ma swoje limity. Licząc od dnia dzisiejszego do końca roku chciałbym kupić około 10-15 produkcji, ale do pozwolę sobie na zaledwie 2 - niestety, na więcej nie znajdę kasy. A gry na Playstation 3 do najtańszych niestety nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, jestem graczem ekstremalnym! 45 h tygodniowo? Siedzę od 12 do 22, więc 10 godzin dziennie.Czyli 70 tygodniowo! :) Fakt, że to tylko dlatego, że są wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały ten raport MPD to jedna wielka bzdura , jakim cudem ''''żądnych graczy pecetowych'''' oraz tym bardziej ''''pecetowych graczy przez sieć'''' może być aż tak mało... Widocznie cała ta ankieta zastała przeprowadzona na konsolowcach , więc się nie dziwie że powstały takie totalne głupoty... Ciężko mi też uwierzyć aby aż 45% posiadaczy PSP miało DS-y. Moim zdaniem cały ten raport to jedno wielkie nieporozumienie , które nie ma najmniejszego odzwierciedlenia w rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:05, Meghan_mph napisał:

"żądnych graczy pecetowych" - żądnych czego? Bo żądni rozrywki i wrażeń są chyba wszyscy.


http://www.npd.com/press/releases/press_080811.html źródło raportu, choć i tak nie pełnego.
Tam jest Avid PC Gamers - jak na mój gust to chodzi o to, że są to osoby, które wolą grać na PC niż na czymś innym.
Nie rozumiem jednego. Dlaczego autor przetłumaczył nazwę własną firmy.
NPD Gruop a w tekście mamy organizacja NPD o tyle jest to dziwne, że na gram.pl był już artykuł o tej firmie i nazwa była nie tłumaczona.

Sebat1 takim cudem, że badania były przeprowadzone w USA, a tam jest inna struktura rynku niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 09:02, Rzezim napisał:

Sebat1 takim cudem, że badania były przeprowadzone w USA, a tam jest inna struktura rynku
niż u nas.


A no tak , dzięki za info. Po takich wynikach mogłem się tego domyśleć , ciekawe tylko czemu w newsie nie pojawiła się taka informacje , to całkowicie zmienia postać rzeczy , rynek amerykański jest całkiem inny od Europejskiego i takie wyniki w USA są całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować