Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Prison Break - The Game

19 postów w tym temacie

Serial, który odnosi takie sukcesy, musiał w końcu doczekać się gry na konsolę. Gra zatytułowana „Prison Break” będzie dostępna na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Wcielić się w Michaela Scofielda będziemy mogli już na początku 2009 roku.

Brash Entertainment ma w planach wydać grę już w lutym 2009r.
I tu jeszcze link do informacji: http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Gra_Prison_Break.aspx


Ja myślę że ta gra odniesie ogromny sukces. Lost Via Domus był przeciętną grą.

A co wy sądzicie o tej grze? Czy to będzie hit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:27, Meykan napisał:

A co wy sądzicie o tej grze? Czy to będzie hit?


Niezbyt mogę sobie wyobrazić grę zakrojoną na pierwszą serię Prison Break. Niby co mielibyśmy robić? Dziurę w podłodze w pewnym budynku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:27, Meykan napisał:

Serial, który odnosi takie sukcesy, musiał w końcu doczekać się gry na konsolę.

Ech ... niby to dobrze ale czy będzie to kolejna typowa słaba "eganizacja" robiona tylko dla kasy czy pełnoprawna gra ? Hm ... poczekamy zobaczymy. Miejmy nadzieję że gra będzie co najmniej dobra. Pomysł w sumie niezły - ciekawe jak wypadnie realizacja.
>Gra zatytułowana

Dnia 16.08.2008 o 18:27, Meykan napisał:

„Prison Break” będzie dostępna na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Wcielić się
w Michaela Scofielda będziemy mogli już na początku 2009 roku.

Czyli już niedługo ale coś mi mówi że to tylko wstępny termin który pewnie się opóźni ... Ciekawe czy planowana jest też wersja na blaszaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa pójdziesz na spacerniak, pogadasz troche z więźniami, odkręcisz śrubke i kilka godzin będziesz robił tą swoją dziure, a potem "pryśniesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:27, Meykan napisał:

Ja myślę że ta gra odniesie ogromny sukces. Lost Via Domus był przeciętną grą.

Popatrz na firmę, która tą grę tworzy. IMO nawet Lost''a nie przebije. Owszem, może im wyjść hit, ale jakoś w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:29, DJ Szlafrok napisał:

Niezbyt mogę sobie wyobrazić grę zakrojoną na pierwszą serię Prison Break. Niby co mielibyśmy
robić? Dziurę w podłodze w pewnym budynku? ;-)

A ja myślę,że mógłby z tego wyjść całkiem niezły sneaker,choć bardziej przypominający Riddicka niż SC. Oczywiście jakichś cudów nie ma raczej co oczekiwać,ale porządna gra w klimatach PB? Czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdy gra trzymała w takim napięciu jak serial , szkoda , że to raczej niemożliwe i rzadko gra na podstawie jakiegoś popularnego serialu była dobra a nawet średnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:33, mati285 napisał:

A ja myślę,że mógłby z tego wyjść całkiem niezły sneaker,choć bardziej przypominający
Riddicka niż SC. Oczywiście jakichś cudów nie ma raczej co oczekiwać,ale porządna gra
w klimatach PB? Czemu nie.


To nie ten sam poziom. Więzienie w Fox River ma się nijak do Butcher Bay. :-) Niby dałoby się coś tam z Riddicka podwędzić, ale po pierwsze, Richard R. to jednak skrajnie odmienna postać w zestawieniu ze Scofieldem, po drugie, byłoby tego po prostu za mało. Kropka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może zrobią pomysł tak jak w Lost na epizody ale kto wie?

Ale nie ma jeszcze co przedwcześnie gry oceniać. Zobaczy się screeny i trailery ale na to potrzeba czasu.

No i pomysł z Riddicka jest fajny żeby tak rozmawiać z więźniami ale oczywiście więzienia to co innego.

Marcinos07 - Ta firma jest mi w ogóle nie znana ale co z tego? To znaczy że zaraz ma wyjść jakiś kicz? Nie wiem czy znasz jakieś gry tej firmy, ale LOST od Ubisofta był poniżej przeciętnej. Ta gra była na jeden dzień. Po prostu była za krótka i grafika jak na 2008 rok nie zachwycała. Mówiąc krótko Ubisoft zawiódł bo LOST oceniany jest nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś marzyłem sobie o takiej grze, ciekawe, czy będzie podobna do tego co sobie wymarzyłem, ale i tak głupio bo tylko na konsole, ale moż kiedys doczeka się PCtowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:16, Meykan napisał:

Ta firma jest mi w ogóle nie znana ale co z tego?


A mi tak, tak się składa, że Brash Entertainment do tej pory nie pokazało światu żadnej dobrej gry... Ich dotychczasowy dorobek to gierki na podstawie filmów dla dzieci takich jak "Alvin i Wiewiórki" - ponieważ w dzieciństwie uwielbiałem oglądać tę kreskówkę o rockujących gryzoniach, kupiłem gierkę na podstawie remake''u i szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że to będzie AŻ takie tandetne (nawet mój młodszy brat nie ma ochoty w to grać, może już grafika rodem z 98 i niewygodne sterowanie już mu nie wystarczają?), potwierdzi to każda recenzja, jaką znajdziesz w internecie.
Inną grą tej firmy jest Space Chimps, również kanwach filmu animowanego i również nie zachwyca.
Wprawdzie Brash to zespół, który ma jako takie doświadczenie w dziedzinie gier "na motywach", ale nie sądzę by po tym co pokazali do tej pory stanęli na wysokości zadania i napisali grę, która choć trochę przewyższyłaby Lost.
---
A tak btw uważam, że z PB będzie tak jak z grą na podstawie Herosów. Niedługo wszyscy (a przynajmniej większość) zapomni, że w ogóle taka gra powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać trochę ten temat i zadać jedno pytanie, bo do dzisiaj nie usłyszałem nic o tej grze. Wiadomo coś o niej, czy może pracę zostały już wstrzymane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, premiera według tego co pisaliście miała byc na początku 2009 a tu już mamy drugą połowę lutego i o grze ani widu ani slychu. Chyba nici z tej premiery. No cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulala, to ju? rok miną3 od ostatniego posta w tym temacie.

Garśa informacji o grze która zadebiutuje za nieco ponad miesiąc.

Gra bedzie sie nazywa3a: PRISON BREAK: THE CONSPIRACY.


Dostepna w sprzeda?y: od 26 marca 2010
Gatunek: przygodowa / akcja
Kategoria wiekowa: od 16 lat
Wersja jezykowa: w ca3ości po angielsku
Nośnik i ilośa: 1 DVD

Opis i cechy:
Prison Break: The Conspiracy to przygodowa gra akcji, w której rozgrywke obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Produkcja powsta3a na kanwie pierwszego sezonu serialu Prison Break, znanego w Polsce pod tytu3em Skazany na śmiera.

G3ównym bohaterem nie jest Michael Scofield, lecz Tomy Paxton z Firmy, próbujący znale1a powód dla którego wspomniany in?ynier postanowi3 napaśa na bank i odbya kare pieciu lat wiezienia w Fox River. Podczas rozgrywki spotkamy wszystkie postacie znane z ma3ego ekranu – m.in. brata Michaela – Lincolna, a tak?e T-Baga, Abruzziego, Westermorlanda czy stra?nika Brada Bellicka.

Mimo, i? oprawa wizualna gry Prison Break: The Conspiracy nie zachwyca, na uwage zas3uguje wierne odwzorowanie wiezienia Fox River oraz poszczególnych bohaterów serialu.

Źród3o: http://www.gram.pl/prod_9wreHO2_Prison_Break_The_Conspiracy.html

Oj bedzie sie dzia3o:)


20100214121846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro premiera. Ja przyznam szczerze, że po obejrzeniu wszystkich sezonów zagram z przyjemnością, ale nie spodziewam się, że gra wybije się ponad przeciętny poziom. To gra na podstawie serialu więc zalicza się do egranizacji, a do tej pory żadna z gier tego typu świata nie podbiła. Podejrzewam, że to tylko ciekawostka dla fanów serialu, bo zielonych w temacie PB nie utrzyma przy sobie długo jeśli sama rozgrywka będzie średnia. Ja bynajmniej do tych drugich się nie zaliczam więc nie odrzucę tego tytułu w wypadku złego pierwszego wrażenia. Oczywiście jeśli gra okaże się gniotem to nawet licencja jej nie uratuje, ale mimo wszystko wierzę, że będzie przyzwoicie :)

No i przydało by się zaktualizować nazwę tematu bo tytuł samej gry też się trochę zmienił.

Prison Break: The Conspiracy

Producent: Zootfly
Wydawca: Koch Media
Gatunek: Akcja
Platformy: PC,PS3,X360

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7800 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=8295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie się grało Tomem Paxtonem, człowiekiem z firmy wsadzonym do paki,

Spoiler

który ma za zadanie dopilnować aby Lincoln trafił na krzesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować