Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

Might and Magic 8, 9...

396 postów w tym temacie

Teraz to mam dopiero problem. Dostałem misje z sercami żywiłów. Jestem w wymiarze żywiłu ognia mam już wszystkie serca i nie moge wyjść! Co teraz? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 22:33, Vorn napisał:

Teraz to mam dopiero problem. Dostałem misje z sercami żywiłów. Jestem w wymiarze żywiłu ognia
mam już wszystkie serca i nie moge wyjść! Co teraz? Pomóżcie!

LOL. Trzeba było kliknąć na obudowe portalu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś rozwiązanie problemu działania M&M VII na XP? Niedawno postanowiłem przejść całą dostępną serię od nowa, VIII już ukończyłem, teraz się za VII chciałem zabrać, ale pamiętam, że były z nią kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem z gra Might and Magic 8. Doszedlem do misji gdzie mam znalezc kogos kto widzial powstanie jeziora ognia. Znalzlem gostka a on kaze mi zaniesc urna z prochami brata do grobowca trolli. jestem w nim, ale tu jest 50 pomieszczen!!! myslalem ze musze znalezc zejscie na inny poziom katakumb, ale takowe nie istnieje. czy ktos moglby pokazac mi gdzie mam ja wstawc??? najlepiej jezeli to nie problem to screen jak tam się dostac. to dla mnie wazne, wiec prosze o szybka pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komnata do której musisz dotrzeć jest zaznaczona na poniższej mapce numerem 1. Jeśli masz tu kłopoty to przed wejściem do tych katakumb odwiedź pedestal of fire resistance który znajduje się niedaleko nich, powinno to ułatwić walkę z gogami i magogami.

20080517123252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki. przelazlem calutki ten labirynt, ale tego duzego pomieszczenia nie widzialem. to przez te drzwi- one czasem znikaja i trzeba znalezc dobra kombinacja. jeszcze raz dziekuje- nigdy bym sie tego nie domyslil. chyba ze bym przypadkiem znalazl

a pietestalu nie potrzebuje. 20 lvl wytrzyma gogi bez problemu. a smok je wykonczy;-))

wlasnie, dam taka ciekawostka- gdy jestesmy w ravenshore, i wracamy z jaskini wilkow, przechodzimy obok mostu. jedno z drzew przy nim nazywa sie nie tree a drzewo. jest to skrzynia, ja w niej znalazlem halabarda za 15tys + inne gorsze, a osoba od ktorej sie tego dowiedzialem- zbroja za 30tys.... radze poszukac- drzewo jest troche zanurzone w wodzie. wyglada jak wierzba. naprzeciw niego po droga strona rzeki rosnie dzrewo "wild tree", ale nic w nim nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej wlasnie skonczylem gre i mam pytanie- jak otworzyc krypta czasu
mam wszystkie obeliski i mam na nich wiadomosc o krolu jednorozcu
znaczy mam 9 nie wiem czy to all
gdzie jest ten krol??? podobno w srodku lata.... czy to ten sam srodek co u nas (2x czerwca, chyba 1 albo 2)
czy to moormowoods??? bo tylko tu sa jednorozce, a ma byc u poddanych
i ktora godzna??? ma to znaczenie??? ma swiecic slonce, czy to 12??? niby polodnie by pasowalo... prosze, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejsce to tak jak przypuszczałeś Murmurwoods, data to 24 czerwca. Dokładnej godziny nie znam ale wydaje mi się że chodzi gdzieś o czas między 10 a 13, być może ten przedział jest nieco szerszy. Jak się tam udasz zapisz sobie grę rano żebyś nie miał żadnych zgrzytów przy odszukaniu go.
Taka ciekawostka - król jednorożców pojawia się tam każdego 24 czerwca, nie musisz wcześniej odwiedzić wszystkich obelisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 16:23, Karharot napisał:

Miejsce to tak jak przypuszczałeś Murmurwoods, data to 24 czerwca. Dokładnej godziny
nie znam ale wydaje mi się że chodzi gdzieś o czas między 10 a 13, być może ten przedział
jest nieco szerszy. Jak się tam udasz zapisz sobie grę rano żebyś nie miał żadnych zgrzytów
przy odszukaniu go.
Taka ciekawostka - król jednorożców pojawia się tam każdego 24 czerwca, nie musisz wcześniej
odwiedzić wszystkich obelisków.

dzieki, juz wczoraj sprawdzilem 21,22 i 23 czerwiec bo pamietalem ze w ktoryms z tych dni jest srodek lata w Polsce, ale 24 mi sie nie chcialo, nie sadzilem ze to mozliwe.... mam nadzieje ze mam sava z tamtego miejsca, bo jusz poszedlem z tamtad i mam po 24, czyli rok czekania
ogolnie rozumwalem ok, ale czekanie na pale nic by nie dalo.... dzieki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli do MM8 PL była łatka poprawiająca ekran biegłości tak że nazwy biegłości nie nachodziły na liczby oznaczające ich poziom.
Szukam tej łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wspominałem w jakiś innym temacie czekając na zamówią antologie ( głównie ze względu na część 6 i 7 ) Pogrywam w nie najlepszą część 9 i ma taki dylemat ze nie wiem w jaki kierunku rozwinąć Postać po za jedną, czyli tak wiem, że z jednego wojownika Zorbie Paladyna już ma range Krzyżowiec, natomiast nie wie jak rozwinąć drugiego co do swoich czarodziej też nie ma pewności w jakim iść kierunku rozwoju wykluczyłem tylko druida, bo nie wydaje mi się ciekawy . Co byście doradzili jak rozwinąć mój tim dużo myślałem aby z jednego z nowicjuszy zrobić Lisza. Czekam na jakieś propozycje, bo sam nie wiem, co wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was małe pytanie. Czy ktoś z forumowiczów zna jakikolwiek adres, skąd można pobrać LEGALNĄ WERSJĘ gry Might & Magic IX PL z najważniejszymi patchami? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z PL może być problem, GoG ma tylko wersję eng. Poszukaj na allegro może ktoś sprzedaje.
Chociaż 9 to mniej udana część serii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować