Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft otwiera polskie biuro!

69 postów w tym temacie

"Na szczęście są wyjątki, które dają nadzieję że kiedyś pełne polskie wersje będą dorównywać jakości podłożonych głosów angielskich np. WarCraft III, PoP: Dwa Trony, The Longest Journey i Gothic 1 i 2 (trzecia część to już niestety gorzej, no i przypadek Gothica to rzadkość bo akurat on ma znacznie lepszy podkład polski niż angielski), ale z drugiej strony mogę wymienić kiepskie pełne polonizacje (właśnie gier Ubisoftu) są to : Assasin Creed, Splinter Cell 3 i 4, Raibow Six: Vegas, PoP: Piaski Czasu"

Co ty wąchałeś!? Piaski mają gorszy podkład od Dwóch Tronów - gratuluję oceny, jesteś 100% idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 08:29, Neo 12 napisał:

Co ty wąchałeś!? Piaski mają gorszy podkład od Dwóch Tronów - gratuluję oceny, jesteś
100% idiotą.


Dzięki że uświadomiłeś mi że jestem idiotą :P ... to że Piaski Czasu mają gorszy podkład (polski oczywiście) od Dwóch Tronów (polskiego oczywiście!) (Piaski Czasu -> pierwsza część, Dwa Trony -> trzecia część, to tak na wszelki wypadek ale sądzę że to chyba wiesz?) to moje zdanie, choć nie tylko bo oceny w prasie tychże polonizacji popierały by moją opinię (np. CDA --> Piaski Czasu: ocena 6, Dwa Trony: ocena 9 i jeszcze napisane że doskonały podkład). W wszystkie części grałem i podkład polski w Piaskach Czasu uważam za marny, sztuczny (te filozoficzne rozmyślania Księcia to po prostu dobijają człowieka do ziemi), a ci którzy podkładali te głosy to jacyś amatorzy... za to Dwa Trony, tu do podkładu zaangażowano prawdziwych "weteranów" jeśli chodzi o podkład w grach, polski podkład jest po prostu wspaniały w Dwóch Tronach, sądzę że moją opinię może ci potwierdzić sporo osób, ale póki co to MOJA OPINIA (choć nie tylko ^_^) więc nie wyzywaj mnie od idiotów tylko dlatego że wyrażam własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość jest na pewno dla nas - polskich Graczy bardzo dobra!

Cieszę się, że rynek gier komputerowych oraz konsolowych, w naszym pięknym, ale jednak zacofanym kraju rozwija się co raz bardziej. Co raz więcej firm spostrzega Polskę, a także my - gracze kupujemy więcej gier, a część z nas przesiada się także na konsole. Mam nadzieję, że polski oddział Ubisoftu będzie zwiastował w więcej spolonizowanych gier na konsole, bo polonizacjami na PC zajmuje się w końcu Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:10, Dominik000 napisał:

Bardzo fajnie. Ale, że Polska jest głównym kołem napędowym? No nie wiem w czym, bo gry
raczej słabiej się sprzedają niż w innych krajach. "Nasza wizja zakłada obecność na wszystkich
największych rynkach" Tu chodzi o polski rynek, czy europejski? No pewnie europejski.


Mylisz się. Zauważ, że chodzi tutaj o kraje postsowieckie (nie Europę Wschodnią, jak pisze Ubi, bo my jesteśmy w Środkowej) - Polska to obok Rosji najważniejszy rynek gier na tym obszarze! Jesteśmy stosunkowo dużym krajem wolnorynkowym, więc wydawcom opłaca się polonizować tytuły, w tym, jak niedawno się przekonaliśmy, również na konsole. Weźmy takiego Assassin''s Creed - języki, na które wersja na X360 czy PS3 została przetłumaczona, to chyba tylko niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, może - ale nie jestem pewien - rosyjski i właśnie polski. Zyski ze sprzedaży gier w roku ubiegłym przekroczyły milion złotych. Jak zachodni wydawcy mogliby lekceważyć taki rynek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować