Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Too Human zbyt trudne... do zrozumienia

62 postów w tym temacie

Watcher

Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku, Too Human, doczekał się pierwszych recenzji. Niestety gra Silicon Knights uzyskała zaskakująco przeciętne noty. Na całą sytuację postanowił odpowiedzieć ojciec projektu, Denis Dyack, stwierdzając, że recenzenci i gracze po prostu... nie rozumieją wizji autorów.

Przeczytaj cały tekst "Too Human zbyt trudne... do zrozumienia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jak dla mnie tragiczne sterowanie wszystko jedno czy ma fajną fabułę czy nie ale machając gałką żeby kogoś zabić to po 20 min bolą ręce.Lepiej by dali sterowanie jak w DMC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tym razem nie wysyłają ulotek ułatwiających zrozumienie gry tak jak było to w przypadku Lair :).
Co do samej gry - tworzona jest jako trylogia, więc może następna (następne?) część będzie lepsza. O ile w ogóle powstanie - kiepskie wyniki finansowe za Too Human 1 mogą zniechęcić do tworzenia części drugiej... Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzyli grę przez tak długi czas, teraz premiera i tak marne oceny. Jestem gotów zrozumieć uczucia targające twórców. Sądzili, że ich "dziecko" podbije serca graczy na całym świecie, napalili sie na sukces; niestety nie wyszło, frustracja urosła w nich do ogromnych rozmiarów. Złość doprowadza niektórych do dosyć niefortunnych wypowiedzi i kompromitacji, jak to się przedstawia w artykule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubie przyszłościowych gier, nie wiem dlaczego tak wywyższają gry np. mass efect, halo 3 itp. wogóle mi się nie podobają a recenzenci dają głowy wyrywać żeby w to zagrać dlatego że tak wspaniała grafika, muzyka i fabuła ? to już powino stać sie norma no może nie zaliczymy do tego fabuły bo to inny wątek ale grafika już w każdej prawie grze jest doskonała :P Too Human czym ma się wykazać w takim razie? wlaka ? no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze wydadzą poradnik "Jak recenzować grę Too Human"... Przypomina mi to historię z Lair na PS3, tyle że TH mial byc kolejnym systemsellerem, itp., itd., a Lair zwyczajną gra. No ale... zawsze moze cos nie wypalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Lair oni również skopali sterowanie ? Bo nie bardzo pamiętam jak to z tą grą było. Ale jeśli tak, to już wiadomo jakiego speca do teamu im brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędem było, że wypuścili demo. Może paru graczy kierowanych magią tytułu by się nabrało.
Moim zdaniem gra niestety jest słaba i żadne biadolenie tego nie zmieni.
Kasę lepiej zaoszczędzić na nadchodzące Fable II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co konsolowcy ponoc na konsoli sie gra zajebiscieeee w każdą gre,...
a tak na serio to bylibyscie glupi gdybyscie ja kupili juz po gameplayach widac bylo ze gra to crap z powtarzajacymi sie stworami.
2 czesc hmmm... za 11 lat jak sie im zwrócą koszty produkcji 1 częsci .
Oby nie wyszlo na pc (a pewnie wyjdzie bo na ratingach jest jako multiplatform tak jak bylo z gta i bully .... zebrali cash i oglosili na pieca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 08:20, mister.piotr napisał:

Przypomina mi to historię
z Lair na PS3, tyle że TH mial byc kolejnym systemsellerem, itp., itd., a Lair zwyczajną
gra. No ale... zawsze moze cos nie wypalic.


Lair też miał być wielkim hitem napędzającym sprzedaż konsoli (system-sellerem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:15, barakudo1 napisał:

no co konsolowcy ponoc na konsoli sie gra zajebiscieeee w każdą gre,...
a tak na serio to bylibyscie glupi gdybyscie ja kupili juz po gameplayach widac bylo
ze gra to crap z powtarzajacymi sie stworami.
2 czesc hmmm... za 11 lat jak sie im zwrócą koszty produkcji 1 częsci .
Oby nie wyszlo na pc (a pewnie wyjdzie bo na ratingach jest jako multiplatform tak jak
bylo z gta i bully .... zebrali cash i oglosili na pieca)


Pozwolisz, że skomentuję Twój komentarz dobrze ?

Interpunkcja: brak
Ortografia: brak
Początek zdania wielką literą: brak

Wniosek: naucz się poprawnie pisać i wtedy bierz udział w dyskusji :). Bo teraz Twój komentarz wygląda jak post dziecka neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no co konsolowcy ponoc na konsoli sie gra zajebiscieeee w każdą gre,... >

A któż to ci takich bajek naopowiadał ? Na konsoli też zdarzają się gry słabe, a czasem zwyczajne crapy. Fakt, że jest ich dużo mniej niż na PC, ale to nie znaczy że nie ma wcale.

a tak na serio to bylibyscie glupi gdybyscie ja kupili juz po gameplayach widac bylo

Dnia 21.08.2008 o 09:15, barakudo1 napisał:

ze gra to crap z powtarzajacymi sie stworami. >


No widzę że kolejny "znaffca", który nawet dema nie widział a ocenia. Crap to mocne słowa i akurat w stosunku do "Too Human" dużo na wyrost. IMO (na podstawie dema) - jest to całkiem przyjemny hack&slash. Dla mnie żaden "must have" i fulla nie kupię, ale pewnie znajdą się osoby które kupią i będą się dobrze bawić.

BTW - zainwestuj w słownik ortograficzny i powtórz sobie zasady interpunkcji, bo marnie z tym u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gry na pewno nie kupię. Już w demku wkurzała mnie kamerka i co w dodatku zdeka sterowanie, więc nie dziwie się że ma aż takie słabe oceny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre "głupota graczy" TOO HUMAN to diablo w stroju techno wikinga, grałem w demo i nie zauważyłem niczego innowacyjnego w tej grze poza jakimiś dziwnymi proporcjami otoczenia do postaci, pewnie miało być epicko etc. Jedyne co mi się ciśnie na usta to STFU panie Dyack i zabierz się za patcha który coś zrobi ze sterowaniem to gra będzie lepiej niż przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli dodać, że to wina Epic i UE3 :D. Mimo, że gra średnia, ma syndrom diablo - jeszcze jeden przedmiocik, jeszcze jeden skill. Jeśli ludzie się nie wystraszyli, to i tak zarobią; jeszcze kilka dni temu było koło 1 mln pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie akurat nie jest jakimś super problemem, chociaz system auto-combosów jest wkurzajacy bo postać zasuwa jak na łyzwach po podłodze i po prawdzie nawet nie wiadomo kogo atakujemy bo kamera została skopana.

Grafika jest średniacka, już beta TC: End War, która jest strategią wyglądała lepiej (moim zdaniem).

Co do głupoty graczy... dobra większość z nas to są przeciętniaki, ale to nie nasza wina, że nie lubimy powtarzalnej rozgrywki... w całej grze jest tylko 5-6 rodzajów przeciwników a zabijanie techno-goblinów nie jest zabawne... a podawanie mitologii skandynawskiej w klimacie SF nie jest złe ale też fabuła nie nalezy do jakiś najwyższych lotów... zwłaszcza jak nawet się nie wie po co tak właściwie walczymy skoro ludzkość ma się w miarę dobrze...

IMO gra zasługuje na tą solidną 6-stkę, a twórcy niech STFU i tylko usiądą analizować co spieprzyli i zabiorą się za drugą część... niech tylko to im nie zajmie kolejnych 10-lat, bo co jak co ale ja jakoś nie mogę uwierzyć w tak długi proces tworzenia tego tytułu.

A liczba pre-orderu wynika z tego, że w USA gra była bardzo reklamowana, tak samo w UK. Na wyspach jak złoży się pre-order w GAME (bo oczywiście w Europie premiera w następny piątek dopiero...) to dostaje się po dodatkowym armour secie dla każdej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże ci recenzenci muszą być głupi, ponieważ nie docenili geniuszu Too Human.. Buehehe koleś jest skończony.
Współczucie dla tych, którzy wyłożyli na to 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem Too Human w pre orderze i mimo słabych recenzji (zależy też w jakich serwisach) mam zamiar go kupić gdyż mimo kiepskiej pracy kamery to gierka jest imho dobrąprodukcją action rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nadal jest solidny klon Diablo, też zamierzam go kupić (ktoś chętny na co-op ? GT: N4ughty Wolfie , ale to dopiero po przejściu gry w single bo w co-op nie wyświetlają się cut-scenki więc nie ma co sobie fabuły od początku schrzanić ) tyle, że gra nie jest tym czym miała by być. Gdyby odpuścili sobie całą tą teorię "flow" etc i przestali pieprzyć przed premierą jakie to Too Human jest och i ah, a dali by kilka rodzajów przeciwników więcej oraz nie byłoby aż tak gigantycznych oczekiwań co do gry to pewnie dostałaby z 8.

P.s.

Niech CD Red z Sapkiem stworzą nową bazę fabularną dla Wiedźmina i zabiorą się za tworzenie wersji na next-geny. Na PC gra mimo kilku poważnych zgrzytów była bardzo dobra, więc teraz chyba czas wypuścić porządny Polski tytuł na X360 i PS3 (dobra darujmy sobie Wii, chociaż machanie wiedźmińskim mieczem jako Wii-lotem byłoby przyjemne :P ale gra musiałby wyglądać jak Legend of Zelda: TP )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować