Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs TOPSELLER - 9 pytań na 9 premier

33 postów w tym temacie

Spayki

Rozpoczynający się dziś konkurs sponsoruje cyfra "9". Dlaczego? To proste - do serii TOPSELLER trafiło właśnie tyle nowych pozycji. Co więcej, każdą z nich będziecie mogli wygrać! Wystarczy, że odpowiecie na przygotowane pytania. Zgadnijcie ile ich jest...

Przeczytaj cały tekst "Konkurs TOPSELLER - 9 pytań na 9 premier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeeeee... Jak dla mnie, to dzisiaj jest już za późno na konkurs. Wprawdzie na większość pytań już znam odpowiedź, ale jedno (o Warhammerze) zajmie mi chyba trochę więcej czasu... ;) Nie orientuję się w tym świecie, więc będę musiał się wspomóc googlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyciąg z regulaminu:

2. Czas trwania konkursu.
2.1. Konkurs trwa od 21 do 28 czerwca 2008 roku włącznie.

to chyba jakiś żart .....
w obliczu takiego czegoś równie dobrze mogą potem napisać ''sorry, dawno po terminie, no i co z tego że oglosilismy konkurs dwa miesiace za pozno - regulamin to regulamin'' :] chamskie - ale zgodne z prawem :]

niech ktoś poprawi ten błąd z datą bo obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze ciekawe pytania, jak zawsze odpowiedziałem na wszystkie dobrze i jak zawsze nic z tego. Chociaż trzeba wierzyć... W końcu nie każdy wygrywa w Kaczorze Donaldzie :D Dlaczego więc miałbym nie wygrać na gram.pl, hę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf, jedynie co do edycji Warhammera 40,000 nie mogłem się domyślić, więc strzeliłem na taki pewien numerek, a raczej Google potwierdziło moją, jak mniemam, słuszną odpowiedź. Może wreszcie się uśmiechnę przeglądając wyniki i zwyciężców i powiem: O cholibka, wygrałem, ja na prawdę wygrałem coś od 10 lat! Jupi ^^ A najchętniej to wygrałbym właśnie Warhammer 40,000: Dawn of War Antologie, ponieważ nigdy w tą grę nie grałem, a jest co najmniej ciekawym tytułem, więc wiecie ekipo, jakby co to na mój adres wysłać WH4k ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość pytań łatwa, ale te o strategiach nie idą mi gładko, ponieważ ja w strategie nie grywam w ogóle. Może później jeszcze się zastanowię nad odpowiedziami na nie albo strzelę w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie wszystkich konkursów tego typu (np. Bejing, czy to z Soul Caliburem). W jaki sposób są wyłaniani zwycięzcy? Na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, czy poprzez losowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopoki nie bedzie aktualizacji/zmiany regulaminu
nie warto brac udzialu w konkursie -glos moze byc tylko raz oddany a jesli oddaliscie go na starym regulaminie to nawet jesli nalezalaby sie wam nagroda to jej nie musicie dostac, a roszczenia nie istnieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za błąd w regulaminie, już poprawione.
Oczywiście konkurs aktualnie trwa i wszystkie zgłoszenia się zliczają - nie ma po co tworzyć teorii spiskowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować