Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 15:57, G4ngst4 napisał:

> > lol gosciu za duzo sie naogladales filmow sci fi
> > Powinienes isc z tym do lekarza :P na serio nie chce cie obrazic ale masz problem

>
>
> Z nas dwóch to ty masz problem. Ale nie, nie powiem Ci, jaki, zostawię całą zabawę
dla
> Ciebie.
>
> PS Wiem, że nie chcesz mnie obrazić. Ty chcesz tylko nabić kolejnego posta, wtedy
będzie
> ich więcej, tak ?
Co ty masz z tym nabijaniem postów? Jakis uraz z dziecinstwa czy co?:P Ten chce nabic
posta, tamten chce nabic posta omfg kazdy chce nabic posta! Daj se spokoj


JA nic z tym nie mam. Jak patrzę na tą całą spameriadę to mi się niedobrze robi. Masz rację, dam sobie z Tobą spokój, bo mi szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 15:59, Dark Proxy napisał:

JA nic z tym nie mam. Jak patrzę na tą całą spameriadę to mi się niedobrze robi. Masz
rację, dam sobie z Tobą spokój, bo mi szkoda czasu.

Sam spamujesz pisac ze kazdy chce nabic posta ale mniejsza o to
Wbilem na twojego GRAMSAJTA i zobaczylem ze lubisz naruto itp wiec pewnie za duzo ogladales naruto :P to odnosnie Psi balla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RRohen -> mała uwaga co do FAQ. Poradnik niezły, ale tam jest coś napisane o tworzeniu psi balla w czakrze trzeciego oka. Nie wiem skąd ten pomysł, ale ktoś sobie jeszcze krzywdę tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba jest zaznaczone że nie trzeba nic z tzw trzecim okiem robić.
A krzywdę w jakim sensie ?
edit : jest napisane że można tam zebrać energię, choć nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:01, G4ngst4 napisał:


> JA nic z tym nie mam. Jak patrzę na tą całą spameriadę to mi się niedobrze robi.
Masz
> rację, dam sobie z Tobą spokój, bo mi szkoda czasu.
Sam spamujesz pisac ze kazdy chce nabic posta ale mniejsza o to
Wbilem na twojego GRAMSAJTA i zobaczylem ze lubisz naruto itp wiec pewnie za duzo ogladales
naruto :P to odnosnie Psi balla


1.Od kiedy to walka z idiotycznymi postami dla dobra ogółu to spam ?
2.Nie. Zainteresowałem się psioniką w wieku 12 lat. Naruto zacząłem oglądać rok temu (13 z hakiem).
Żeby było jasne - najpierw OOBE, LD, psi balle i tak dalej, potem Naruto (z braku lepszego zajęcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:05, RRohen napisał:

Ale chyba jest zaznaczone że nie trzeba nic z tzw trzecim okiem robić.
A krzywdę w jakim sensie ?


Walnięcie się psi ballem w jakikolwiek pkt. energetyczny trochę boli, więc przypuszczam, że ktoś może przez przypadek sieknąć czakrę trzeciego oka, a to chyba jest niezbyt przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!
Moje pierwsze zdjęcie wizualnego Psi-Balla.
Energia zaczęła się rozpraszać, bo zdekoncentrował mnie dźwięk migawki samowyzwalacza!
Psi-Ball mały, bo ciężko mi robić wizualne jeszcze.
Energię brałem ze słońca!

To jest prawdziwe! I naprawdę łatwe!

20080925163524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja też w to nie wierzę. Pewnie dlatego, że nie ma na to żadnych porządnych dowodów. Są niby jakieś zdjęcia (szkoda tylko że wyglądają jak żywcem wyjęte z painta) czy żałosne filmiki. A czy to nie jest czasem tak, że wy to sobie po prostu wymyślacie? Po prostu jakikolwiek efekt, ruch firanki czy gołębia, powoduje że myślicie "kurczę, ale mi psi ball wyszedł", a jeśli nie wyjdzie za drugim razem to samo to "o kurde, źle przesłałem energię". Jeśli twierdzicie, że wychodzą wam ciepłe psi balle czy zimne, to może to zmierzcie termometrem czy czymś :) Takie psi balle by były ogromnym przełomem w fizyce. Energię byśmy brali zewsząd, baterie by się ładowało rękoma. Grzejniki by nie były potrzebne, ludzi by się sami grzali. Pięknie, co? Szkoda tylko, że psi ballom przeczy zasada zachowania energii. Wg. fizyki jest to niemożliwe.
Nie piszcie mi proszę, że jeśli nie wierzę, to żebym tu nie pisał. Chodzi o to że ja chcę uwierzyć, ale nie da rady.
PS: Jakby co, to próbowałem kiedyś tych sztuczek, ale nie psi balli, tylko telekinezy (moje lenistwo już mnie doprowadziło nawet do takiego stanu). I za cholerę się pilot nie chciał ruszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dokonania w tej kwestii możecie podziwiać na załączonym zdjęciu. Fala elektromagnetyczna o mocy 10 megaton spowodowała przekłamania na negatywie, przez co fotografia nie oddaje w pełni wyglądu mojego psi-balla.

20080925164839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:47, Furrbacca napisał:

MASZ ZDJĘCIA!!!

Czego Ci jeszcze trzeba, żebyś uwierzył, niedowiarku?!?!?!!1


Używasz cały czas ironii nie? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Errr tak z ciekawości tutaj zajrzałem, przejżałem linki do tematu bo przyznać trzeba, że jest dość niezwykły, ale takie pytanko mnie naszło... czy wy to robicie na serio ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:54, mefiperes napisał:

Fajne dla początkujących... Ja potrafię stworzyć dwie piękne brunetki. Panowie, jeszcze
z miesiąc i też będziecie mogli je mieć. :-)


Mefi oj Mefi :) Taki brzydki jesteś czy taki stary,że te brunetki to tylko wizualizacje ? :) Ja potrafię w jednej chwili obejmować dwie piękne kobiety ( nie ważne jaki mają kolor włosów ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:57, Skwarek pl napisał:

Errr tak z ciekawości tutaj zajrzałem, przejżałem linki do tematu bo przyznać trzeba,
że jest dość niezwykły, ale takie pytanko mnie naszło... czy wy to robicie na serio ?
;]


Owszem... jest mnóstwo tematów na ten temat... (Masło myślane :D) wiele forum itp. Sam zobacz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:57, Skwarek pl napisał:

Errr tak z ciekawości tutaj zajrzałem, przejżałem linki do tematu bo przyznać trzeba,
że jest dość niezwykły, ale takie pytanko mnie naszło... czy wy to robicie na serio ?
;]


Ech, kolejny niewierny Tomasz... W każdym z nas tkwi moc, tylko trzeba umieć ją wykorzystać. Niektórzy gramowicze osiągnęli wystarczająco wysoki poziom wtajemniczenia i są zdolni do korzystania ze zjawisk paranormalnych - na górze masz kilka dowodów w postaci zdjęć. Pamiętaj, trening czyni mistrza! Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki; jeżeli wykażesz się uporem oraz wytrwałością kiedyś i Ty będziesz w stanie bawić się telepatią, telekinezą i kulami energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat z tymi ,, zdjęciami'''' to przesadziliście tak samo z tą bombą już kilka postów wyżej gość pisał psiballe to tylko złudzenie optyczne wywołane wiarą widzi je tylko osoba która to ,, stworzyła''''. Funkcje paranarmalne mózgu są możliwe ale nie znaczy to że każdy się nimi może posługiwać w ogóle niewielu jest ludzi którzy mogą powiedzieć szczerze że bez sztuczek zrobiło prawdziwy pokaz sztuki paranormalnej no dużo jeszcze czasu minie (lub w ogóle to się nie stanie) zanim zaczniemy brać przedmioty z półek sklepowych za pomocą siły woli.

Na razie jeżeli ,,wykażesz się uporem oraz wytrwałością '''' możesz jedynie nabawić się bólu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować