Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Psionika - temat ogólny

470 postów w tym temacie

Ja pier[M]... Kalejdoskop - wróćmy do tematu do OoBE bo tutaj się cała dzieciarnia zebrała ;/.

Budo, myślisz że jesteś fajny jak sobie pospamujesz? Gangsta to samo... Pogadajmy o was, to się pośmiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kto tu spamuje?? Wulgarny i spamuje bardziej niż wszyscy wcześniejsi razem wzięci. Ech... pytasz buda czy myśli ze jest fajny ale on przynajmniej nie klnie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 12:50, KooK napisał:

Ja pier[M]... Kalejdoskop - wróćmy do tematu do OoBE bo tutaj się cała dzieciarnia zebrała

przekleństwa są tu zabronione, ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:17, Dominik84 napisał:

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
-- Stanisław Lem


Zgadzam się z Stanisławem Lemem.

A żeby wrócić do tematu: czytałem kiedyś artykuł o nie wiem jak to nazwać więc wytłumaczę o co chodzi: wielu ludzi ma czasami taki błysk w głowie jakiś obraz który pojawia się na krótko, po kilku dniach ( czasami miesiącach) ten obraz pokazuje im się w realnym świecie mi się to zdarzyło 3-4 razy w życiu leżałem sobie w łóżku przed zaśnięciem i myślałem w pewnym momencie nasunął mi się na myśl jakiś obraz bok bloku mieszkalnego z graffiti bardzo charakterystycznym zapomniałem go po jakiś 4 sekundach, a 2 tygodnie później jadę sobie na finał jakiegoś konkursu do zupełnie nieznanego mi miasta i z okna samochodu widzę ten sam budynek. No ale do rzeczy naukowcy kiedyś wymyślili jakąś teorię dla mnie dosyć głupią że takie obrazy to tylko odbicia przeszłości że tak na prawdę nie żyjemy w danej chwili tylko kilka tygodni później a nasz umysł robi wszystko za nas a później pokazuje nam informację o chwilach które przeżyliśmy. Czyli innymi słowy nasze teraz nie jest dzisiaj, głupie nie? Ja sądzę że te można by powiedzieć wizje to tylko przebłyski ciągu przyczynowo skutkowego jaki wykonujemy tylko skąd możemy widzieć obraz miejsca w którym nie byliśmy??

Tych którzy zrozumieli więcej niż 4 słowa z mojej wypowiedzi proszę o włączenie się do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 12:50, KooK napisał:

Ja pier[M]... Kalejdoskop - wróćmy do tematu do OoBE bo tutaj się cała dzieciarnia zebrała
;/.

Budo, myślisz że jesteś fajny jak sobie pospamujesz? Gangsta to samo... Pogadajmy o was,
to się pośmiejemy.


Zdecydowanie popieram. Ale Gangsty już się tak nie czepiaj, w końcu to gangsta - iloraz inteligencji nie może być zbyt wysoki
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:47, MacieKBpl napisał:

> "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

> -- Stanisław Lem

Zgadzam się z Stanisławem Lemem.

A żeby wrócić do tematu: czytałem kiedyś artykuł o nie wiem jak to nazwać więc wytłumaczę
o co chodzi: wielu ludzi ma czasami taki błysk w głowie jakiś obraz który pojawia się
na krótko, po kilku dniach ( czasami miesiącach) ten obraz pokazuje im się w realnym
świecie mi się to zdarzyło 3-4 razy w życiu leżałem sobie w łóżku przed zaśnięciem i
myślałem w pewnym momencie nasunął mi się na myśl jakiś obraz bok bloku mieszkalnego
z graffiti bardzo charakterystycznym zapomniałem go po jakiś 4 sekundach, a 2 tygodnie
później jadę sobie na finał jakiegoś konkursu do zupełnie nieznanego mi miasta i z okna
samochodu widzę ten sam budynek. No ale do rzeczy naukowcy kiedyś wymyślili jakąś teorię
dla mnie dosyć głupią że takie obrazy to tylko odbicia przeszłości że tak na prawdę nie
żyjemy w danej chwili tylko kilka tygodni później a nasz umysł robi wszystko za nas a
później pokazuje nam informację o chwilach które przeżyliśmy. Czyli innymi słowy nasze
teraz nie jest dzisiaj, głupie nie? Ja sądzę że te można by powiedzieć wizje to tylko
przebłyski ciągu przyczynowo skutkowego jaki wykonujemy tylko skąd możemy widzieć obraz
miejsca w którym nie byliśmy??

Tych którzy zrozumieli więcej niż 4 słowa z mojej wypowiedzi proszę o włączenie się do
dyskusji.


Zakumałem ponad dwa zdania ;)
Też tak mam .. moim zdaniem bardzo interesujące zjawisko. Teoria, którą przedstawiłeś, trochę mnie przeraża.
Ale wcale taka głupia nie jest.

Co do ostatniego pytania - też się nad tym zastanawiam. Być może istnieje coś takiego jak podświadome OOBE (sen) i wtedy odwiedziłeś to miejsce. To tylko teoria oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:27, łidżet napisał:

Wielka ściema!!!!!! Do puki nie zobacze tego na własne oczy nie uwieżę.


Typowe podejście "inteligentnego" człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:32, Dark Proxy napisał:

> Wielka ściema!!!!!! Do puki nie zobacze tego na własne oczy nie uwieżę.

Typowe podejście "inteligentnego" człowieka.

Jeżeli to była ziniewaga to pokaż mi sposoby jak to zrobic.
Jeżeli to nie była zniewaga chyba założe temat antyfanów psioniki.
Mam pytanie a jest jakiś filmik (czytaj fotomontaż) tej kuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:35, łidżet napisał:

> > Wielka ściema!!!!!! Do puki nie zobacze tego na własne oczy nie uwieżę.
>
> Typowe podejście "inteligentnego" człowieka.
Jeżeli to była ziniewaga to pokaż mi sposoby jak to zrobic.
Jeżeli to nie była zniewaga chyba założe temat antyfanów psioniki.
Mam pytanie a jest jakiś filmik (czytaj fotomontaż) tej kuli?


Nie, to nie była zniewaga ... to była obelga.
Tak, na Jutubie jest mnóstwo fotomontaży.
Chciałbym Ci tylko powiedzieć, że żyjesz w świecie materii. Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że dopóki czegoś nie dotkniesz/zobaczysz, to w to nie uwierzysz. Ciekawy jestem, czy wierzysz w powietrze, grawitację itp. W końcu tego nie widać, prawda ?

EDIT:
Mam wrażenie, iż piszesz tu tylko po to, żeby nabijać posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą próbowałem "wywołać" psi-balla, ale poza zawrotami głowy nic nie odczułem. Jak dla mnie psionika to wymysł chorego nastolatka, a filmy, chociażby z youtube''a - zwykły fotomontaż. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:41, Lex napisał:

Dosłownie przed chwilą próbowałem "wywołać" psi-balla, ale poza zawrotami głowy nic nie
odczułem. Jak dla mnie psionika to wymysł chorego nastolatka, a filmy, chociażby z youtube''a
- zwykły fotomontaż. :) Pozdrawiam.


Wszystkie filmy dot. psi balli to fotomontaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:41, Lex napisał:

Dosłownie przed chwilą próbowałem "wywołać" psi-balla, ale poza zawrotami głowy nic nie
odczułem. Jak dla mnie psionika to wymysł chorego nastolatka, a filmy, chociażby z youtube''a
- zwykły fotomontaż. :) Pozdrawiam.

Nareszcie ktoś kto myśli tak jak ja! Psipsionka to zwykły wymysł. Pewnie wymyslił to jakiś dzieciak który ma opsjesje na dragonballu. Jak komuś udało się to zrobic to niech napiszę. Ale i tak pewnie nikomu się nie udało.

EDIT:
Mam wrażenie, iż piszesz tu tylko po to, żeby nabijać posty.

O nie! dzięki dostałem już minus jeden do statusu więc nie chcę dostac kolejny raz za nabijanie postów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:45, łidżet napisał:

Nareszcie ktoś kto myśli tak jak ja! Psipsionka to zwykły wymysł. Pewnie wymyslił to
jakiś dzieciak który ma opsjesje na dragonballu. Jak komuś udało się to zrobic to niech
napiszę. Ale i tak pewnie nikomu się nie udało.

O nie! dzięki dostałem już minus jeden do statusu więc nie chcę dostac kolejny raz za
nabijanie postów!


Dragon Balla nigdy nie oglądałem. Potrafię stworzyć psi balla zdolnego spłoszyć gołębia.
Zatkało ?

Ostatnie zdanie twojego posta udowadnia, że nie jesteś w temacie i nie chciało Ci się nawet przewinąć 2 strony w tył.

Co do "opsjesji" - zamiast wprowadzać chaos w tym temacie, radziłbym Ci sięgnąć po słownik. I czytać. Długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:47, MacieKBpl napisał:

> "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

> -- Stanisław Lem

Zgadzam się z Stanisławem Lemem.

A żeby wrócić do tematu: czytałem kiedyś artykuł o nie wiem jak to nazwać więc wytłumaczę
o co chodzi: wielu ludzi ma czasami taki błysk w głowie jakiś obraz który pojawia się
na krótko, po kilku dniach ( czasami miesiącach) ten obraz pokazuje im się w realnym
świecie mi się to zdarzyło 3-4 razy w życiu leżałem sobie w łóżku przed zaśnięciem i
myślałem w pewnym momencie nasunął mi się na myśl jakiś obraz bok bloku mieszkalnego
z graffiti bardzo charakterystycznym zapomniałem go po jakiś 4 sekundach, a 2 tygodnie
później jadę sobie na finał jakiegoś konkursu do zupełnie nieznanego mi miasta i z okna
samochodu widzę ten sam budynek. No ale do rzeczy naukowcy kiedyś wymyślili jakąś teorię
dla mnie dosyć głupią że takie obrazy to tylko odbicia przeszłości że tak na prawdę nie
żyjemy w danej chwili tylko kilka tygodni później a nasz umysł robi wszystko za nas a
później pokazuje nam informację o chwilach które przeżyliśmy. Czyli innymi słowy nasze
teraz nie jest dzisiaj, głupie nie? Ja sądzę że te można by powiedzieć wizje to tylko
przebłyski ciągu przyczynowo skutkowego jaki wykonujemy tylko skąd możemy widzieć obraz
miejsca w którym nie byliśmy??

Tych którzy zrozumieli więcej niż 4 słowa z mojej wypowiedzi proszę o włączenie się do
dyskusji.



To bardzo prawdopodobne, pamietam jak 4 lat temu (miałem wtedy 12 lat) błysnął mi taki obraz od tak sobie Amerykanskiej Flagi... Nastepnie zamach WTC...

A ogólnie to mówicie z tym PSi to prawda? Czytałem o tym trzecim oku, który jest pomiędzy oczami, troszeczkę na górze.. hmm dokladnie w tym samym miejscu jak zblizam np. Ołowek do niego i mysle o nim to takie dziwne mruwienie czuje w tym miejscu :D Naprawde mnie to zafascynowalo, gdyby nie te przypadki to bym wogole w ten temat nie zajrzal... Spróbuję trochę się pobawić ta energia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:50, G4ngst4 napisał:

lol gosciu za duzo sie naogladales filmow sci fi
Powinienes isc z tym do lekarza :P na serio nie chce cie obrazic ale masz problem


Z nas dwóch to ty masz problem. Ale nie, nie powiem Ci, jaki, zostawię całą zabawę dla Ciebie.

PS Wiem, że nie chcesz mnie obrazić. Ty chcesz tylko nabić kolejnego posta, wtedy będzie ich więcej, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:54, Dark Proxy napisał:

> lol gosciu za duzo sie naogladales filmow sci fi
> Powinienes isc z tym do lekarza :P na serio nie chce cie obrazic ale masz problem


Z nas dwóch to ty masz problem. Ale nie, nie powiem Ci, jaki, zostawię całą zabawę dla
Ciebie.

PS Wiem, że nie chcesz mnie obrazić. Ty chcesz tylko nabić kolejnego posta, wtedy będzie
ich więcej, tak ?

Co ty masz z tym nabijaniem postów? Jakis uraz z dziecinstwa czy co?:P Ten chce nabic posta, tamten chce nabic posta omfg kazdy chce nabic posta! Daj se spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować