Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Full HD od Panasonica za 50 tys. dolarów

60 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 22:24, Kalejdoskop86 napisał:

ciekawe, ile prądu zjada ;)

... ''Sie czyta CALE newsy to sie wie, a nie tylko tytul, zdjecie i pierwsze dwa zdania''...

Ile to żre prądu? Kto by się tym przejmował. "Zaledwie" 1450 W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 22:30, Piotrek K. napisał:

... ''Sie czyta CALE newsy to sie wie, a nie tylko tytul, zdjecie i pierwsze dwa zdania''...

Czytałem całego newsa, ale po całym dniu grania w GoW to mogłem przeoczyć, nie? :P

Dnia 27.08.2008 o 22:30, Piotrek K. napisał:

Ile to żre prądu? Kto by się tym przejmował. "Zaledwie" 1450 W.

Hmm... optymalnie na taki telewizor, ale rachunki by były ogromne. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trututut kupiłem nowy telewizor 103cale FullHD, o i ma HDMI, już idę po swojego x360 Elite. Już włączam Assassin''s Creed... 10 fps ? Chyba kupię drugiego Xboxa i złącze go z pierwszym mostkiem X360-SLI. Buahahahahhaha to tyle odemnie ;P (Możecie mnie teraz bić i znieważać, ale co tam humor mi dziś dopisuje :)

lord0 <-- Zgadzam się, w tym wypadku powinno być Xtreme Full HD; ].Btw. Telewizory Ultra HD dopiero w 2011-12 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:04, MisioKGB napisał:

Trututut kupiłem nowy telewizor 103cale FullHD, o i ma HDMI, już idę po swojego x360
Elite. Już włączam Assassin''s Creed... 10 fps ? Chyba kupię drugiego Xboxa i złącze
go z pierwszym mostkiem X360-SLI. Buahahahahhaha to tyle odemnie ;P (Możecie mnie teraz
bić i znieważać, ale co tam humor mi dziś dopisuje :)

lord0 <-- Zgadzam się, w tym wypadku powinno być Xtreme Full HD; ].Btw. Telewizory
Ultra HD dopiero w 2011-12 :(


czemu 10 fps???

przecierz ten telewizor mimo swojej wielkosci wyswietla tylko rozdzielczosc Full HD a wiec nie ma to wplywu na ilosc klatek/s poza tym konsoli nie zmusisz zeby nadawala obraz w rozdzielczosci wyzszej niz 1080p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o cholera ponad centymetrowy piksel, nawet z moja wadą wzroku powinienem siedzieć od niego z 40 metrów by nie dostać schodkoliozy ;] Lepiej kupić rzutnik i powiedzieć goodbye plazmie, która pomimo (ogólnie nie ta akurat) zalet posiada wady, które u mnie dyskwalifikują ją na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 00:32, maxw napisał:

> Trututut kupiłem nowy telewizor 103cale FullHD, o i ma HDMI, już idę po swojego
x360
> Elite. Już włączam Assassin''s Creed... 10 fps ? Chyba kupię drugiego Xboxa i złącze

> go z pierwszym mostkiem X360-SLI. Buahahahahhaha to tyle odemnie ;P (Możecie mnie
teraz
> bić i znieważać, ale co tam humor mi dziś dopisuje :)
>
> lord0 <-- Zgadzam się, w tym wypadku powinno być Xtreme Full HD; ].Btw. Telewizory

> Ultra HD dopiero w 2011-12 :(

czemu 10 fps???

przecierz ten telewizor mimo swojej wielkosci wyswietla tylko rozdzielczosc Full HD a
wiec nie ma to wplywu na ilosc klatek/s poza tym konsoli nie zmusisz zeby nadawala obraz
w rozdzielczosci wyzszej niz 1080p


To ja wiem, ale X360 nie radzi sobie z niektórymi grami nawet w hd ready. Tak, także wiem, że ta generacja konsol nie współpracuje z większymi r niż 1080p, po prostu śmieje sie z tego jaka ona jest już słaba i z tego ze M$ wyda X720 2 razy szybciej niż Sony następną PeeSke a to zniweczy plan Sony dotyczący żywotności PS3 (10 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 01:20, k13 napisał:

Ten TV ma jeden plus .... złodziej ci go z domu nie wyniesie :P

O! I to jest prawidłowe podejście! Chyba jedyny drogi TV, którego nie wyniosą z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 16:51, Ufo2 napisał:

Jak na 103 calowy telewizor to powinni wrzucić wyższe rozdzielczości. Już jakaśtam firma
coś takie wyprodukowała, Samsung bodajże, ale nie pamiętam. W każdym razie rozdziałka
4k :>


IBM "Big Bertha" T220/T221, czyli 22.2" i 9.2mpx (3840×2400).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować