Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

Działa wam akceleracja gpu w najnowszym updacie ? Użytkownikom nvidii zwłaszcza ?
Bo mi ni cholery.... nie wiem co jest grane o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwny problem z przeglądarką sygnowaną marką Google''a na moim starym, poczciwym komputerze. Przechodząc jednak do sedna sprawy: po ściągnięciu przeglądarki, uruchomiłem downloader, zaczęło się pobieranie, a po kilku chwilach instalacja(osobiście zdziwił mnie ten fakt, bo przedtem w ogóle nie wybierałem jakiejkolwiek lokalizacji). Potrwało to trochę i za jakieś kilka minut uruchomiła mi się "strona główna"(o ile można to nazwać to, co ukazuje się naszym oczom po uruchomieniu Chroma), korzystałem z niej trochę, potem musiałem zamknąć proces. Kiedy ponownie chciałem ją włączyć, po prostu nie mogłem jej znaleźć... Przeszukałem cały dysk w poszukiwaniu folderu z instalacją i nic... Włączyłem installer ponownie, wszystkie poprzednie akcje zostały powtórzone i było już OK, po zamknięciu jednak po raz kolejny nie mogłem znaleźć aplikacji na dysku. Warto wspomnieć jednak, że zachowane zostały moje wszystkie rozszerzenia oraz cała historia przeglądanych stron. Znacie może jakiś sposób na mój dość nietypowy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na pewno cały, calusieński dysk przeszukałeś?
U mnie np. chrome jest w takim czymś C:\Users\twoja nazwa\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe
Z czego AppData jest ukryty.
Wątpię, że pomogłem, ale... może się do czegoś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 16:08, PJ_MW napisał:

Szczerze mówiąc nie widzę w ogóle folderu o nazwie Users na swoim dysku C.


Jeśli masz Windowsa po polsku to będzie to folder "Użytkownicy". Jest on umieszczony w partycji systemowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał mnie dziś problem z ową przeglądarką. Wczoraj był chyba jakiś update i wszystko ładnie się zainstalowało. Po tym procesie używałem jeszcze normalnie przeglądarki, a dziś włączam komputer, chrome i nic - kurza twarz mnie powitała i tak kilka razy z rzędu pomimo restartów komputera. Oto informacje o błędzie:

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: InPageError
Kod stanu błędu: c000009c
Typ nośnika powodującego błąd: 00000003
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 0a9e
Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatkowe informacje 3: 0a9e
Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Ma ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chcę sformatować system i chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakiś sposób na zapisanie obecnej sesji, bym mógł otworzyć uprzednio przeglądane strony po ponownym zainstalowaniu. Skopiowałem sobie pliki z folderu instalacji, ale nie wiem czy to wystarczy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. Chodzi o pliki tymczasowe. Wiem gdzie ich szukac ale jest z nimi maly problem. Pliki, owszem, pojawiaja sie tam ale tylko do jakiejs wielkosci. Cos kolo 25mb z tego co widze, pozniej... znikaja a filmik np. na youtubie i tak moge otworzyc. jesli ustawie zeby plik byl w gorszej jakosci na youtubie i nieosiaga on tych 25mb na dysku to normalnie tam zostaje. Sprawdzalem na wlasne oczy, odswiezalem co chwile podczas ladowania sie filmiku i przy dobiciu do 23mb po kilku sekundach znowu odswiezylem i plik znikl.

Sa gdzies ustawienia dotyczace tego? Chcialbym zwiekszych max wielkosc plikow tymczasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam tez po najnowszej aktualizacji flasha do wersji 10.3 chrome tak cholernie crashuje ?
Szlak mnie trafia, bo o ile crashe w chromie podczas oglądania filmów we flashu były zawsze o tyle teraz to już przegięcie pały... aż się wróciłem do Firefoxa bo normalnie każda strona z jakimkolwiek streamingiem video we flashu się sypała.. paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic to ni daje, tzn shockvawe flash jak się sypał tak się sypie [powoli podejrzewam że albo ludzie z Google to straszni partacze, albo problem leży w najnowszej wersji flash playera... tak czy siak IE i FF się nie sypią, Chrome leży i kwiczy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kasować extensions w Chrome ,zainstalowałem sobie dodatek do youtube (link poniżej ) jednak bardziej mi to przeszkadza niż pomaga .

https://chrome.google.com/webstore/detail/fppnjbhepkmeipeiniiphdaegdahmian

Da się ustawić samodzielnie najczęściej odwiedzane strony bo skasowałem kilka stron a teraz mi nie chcą wyskoczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:26, Q-Jot napisał:

Jest jakiś plugin, żeby mieć kilka rzędów zakładek?

Jakby cię jeszcze interesowało to:
http://lifehacker.com/5594133/move-your-tabs-to-the-side-in-google-chrome-for-widescreen+friendly-browsing
http://www.techerator.com/2010/07/how-to-enable-vertical-tabs-in-google-chrome/
ew, jeśli nie chcesz się w to bawić to są pewne addony, w sumie to nie stricte to o co Ci chodzi ale można spróbować, ale może Ci się spodobają:
https://chrome.google.com/webstore/detail/galfofdpepkcahkfobimileafiobdplb
https://chrome.google.com/webstore/detail/imimolldggofidcmfdkcffpjcgaggoaf
ew. na FF chyba coś takiego jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 03:10, Piterixos napisał:

Czy nie uważacie za paradoks tego, że w wyszukiwarce od google nie da się zainstalować
google toolbar?

A, po ki diabeł on komu? Raz, że zaśmieca to gui. Dwa, że cała jego funkcjonalność i tak jest zawarta w przeglądarce, a jeśli czegoś brakuje spokojnie możesz to uzupełnić addon''em

Dnia 01.09.2011 o 03:10, Piterixos napisał:

O braku tryby offline nie wspominam.

Jeśli chcesz tylko wczytać pliki możesz użyć ctrl+o, a reszta to faktycznie kicha, nie chce korzystać z cache, czy na localhost''cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 08:00, nightfaler napisał:

> Czy nie uważacie za paradoks tego, że w wyszukiwarce od google nie da się zainstalować

> google toolbar?
A, po ki diabeł on komu? Raz, że zaśmieca to gui. Dwa, że cała jego funkcjonalność i
tak jest zawarta w przeglądarce, a jeśli czegoś brakuje spokojnie możesz to uzupełnić
addon''em


Czym uzupełnić? Mi osobiście by się bardzo przydał ten malutki pasek, bo raz, że wcale nie zajmuje dużo miejsca, a dwa że mogę sobie bez problemu wyszukać informację na interesujący mnie temat bez konieczności otwierania nowej karty.

Dnia 01.09.2011 o 08:00, nightfaler napisał:

> O braku tryby offline nie wspominam.
Jeśli chcesz tylko wczytać pliki możesz użyć ctrl+o, a reszta to faktycznie kicha, nie
chce korzystać z cache, czy na localhost''cie.


Cóż, mi konkretnie chodziło o to, że na pewnym serwisie gdzie można oglądać pliki video, jest limit dzienny, który można obejść używając trybu offline:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować