Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

Dokładnie tak, nawet przed chwilą tak zrobiłem i nic.

Hm, w sumie jest coś jeszcze. Jak się ściągnę (z okna FF) i zainstaluję Flasha, to pojawia się strona z komunikatem Instalacja zakończona pomyślnie, ale w oknie... Chrome. (?)

Nie uśmiecha mi się robić format, tak więc pewnie siłą rzeczy będę musiał całkowicie przejść na Chrome''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a próbowałeś może wywalić całkiem FF, po czym wywalić też Flash Playera z panelu sterowania a następnie przeczyścić rejestr i dane tymczasowe CCleanerem po czym od nowa pobrać i zainstalować FFa oraz wtyczkę Flasha ?
Może taka kombinacja naprawi sytuację.

Ewentualnie przed powyższa reinstalacją - przeczyść dane CCleanerem i przeczyść nim też rejestr, może samo czyszczenie bez odinstalowania coś da ?
Jak nie to spróbuj powyższego sposobu z pierwszego akapitu [odinstalowanie, czyszczenie, świeża instalacja]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 14:07, dreamer94 napisał:

Siema, mam problem w czasie korzystania z Chrome pasek zadań Windowsa mi znika. Jak to
wyłączyć ?


A masz zaznaczoną opcję, żeby pasek był zablokowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś chciał mieć pasek zakładek z boku jest na to sposób.
W pasku adresu about:flags; szukamy odpowiedniej opcji; na zakładce użyj kart bocznych. I cieszymy się zakładkami z boku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 20:02, bobobo napisał:

U was też dzisiaj filmy nie działają na Chromie? U mnie jest tylko muzyka i zielony obraz.

szperałeś coś może w about:flags lub chrome://flags/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Pobrałem google chrome tylko i wyłącznie do BF3 (najlepiej działa), ale ta mimo że nie ustawiałem jej jako domyślnej, nic się nie pytała, całkowicie wymusiła to na systemie (win 7 64 bit) i rejestr wciąż widzi ją jako domyślną dla wszystkich protokołów, nawet gdy ręcznie ustawię ścieżkę dostępu do opery, to ta zaraz z powrotem zmienia się na ścieżkę dostępu do chrome. Jest jakieś rozwiązanie, czy mam się z nimi procesować o swoje prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o zapamiętywanie haseł (Ustawienia Google Chrome -> Opcje -> Prywatne rzeczy -> Nigdy nie zapisuj haseł)? Czy też automatyczne uzupełnianie formularzy (Ustawienia Google Chrome -> Opcje -> Prywatne rzeczy -> Włącz autouzupełnianie...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak: hasło mam zapisane np do grama, ale każdorazowo po włączeniu przeglądarki muszę kliknąć zaloguj, co zrobić, żebym nie musiał klikać zaloguj non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:07, dreamer94 napisał:

To tak: hasło mam zapisane np do grama, ale każdorazowo po włączeniu przeglądarki muszę
kliknąć zaloguj, co zrobić, żebym nie musiał klikać zaloguj non stop.

Wina gram''u. Też mam ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z Chrome (w firefoxie wszystko gra) nie wiem dlaczego ale od pewnego czasu nie działa mi prawidłowo buffering wideo i to niezależnie od strony internetowej. Youtube, Gametrailers... Wszędzie to samo. Ściągnie max 15s i buffer zapełniony. Jak to naprawić? Usunąłem ciasteczka, nie mam żadnych rozszerzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w tej przeglądarce po kliknięciu PPM na jakimś obrazku nie ma opcji "Ustaw jako tapetę" czy czegoś w tym rodzaju? Można to gdzieś znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować