Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror’s Edge – pierwsze wrażenia

28 postów w tym temacie

gram.pl

Najnowsza gra ze studia DICE zapowiadana była jako rewolucja w tematyce FPP. Zupełnie oryginalne podejście do widoku w grze, nowa mechanika oraz specyficzny design. Od samego początku tytuł ten elektryzuje wielu, my jednak postanowiliśmy go przetestować na własnej skórze.

Przeczytaj cały tekst "Mirror’s Edge – pierwsze wrażenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że AC też zapowiadało się świetnie ;] No, ale zobaczymy w akcji - lepiej wstrzymać się z zamówieniem przedpremierowym, by uniknąć wpadki tak jak z m.in. Alone In The Dark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:40, ArekForn napisał:

> Nie mogę się doczekać tej gry.

ja też



Ja też...ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy czekam na Mirror''s Edge? Tak. Lecz mam lekkie obawy. Mianowicie obawaim się, ze po dłuższym czasie gra moze stać się monotonna. Scena z przedstawionego na GC poziomu Energy Plant, w której Faith wskakiwała na beczkę, a nastepnie wskakiwała na wyżej położona platformę powótrzyła się kilkakrotnie. Zobaczymy, co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większe wywołał kompletny brak antyaliasingu. Rozumiemy, że do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, ale żeby wszystkim zwiedzającym pokazać grę, w której tekstury wyglądają jak z zeszłego wieku?


po tym zdaniu przeczytanym na samym poczatku tekstu stwierdzilem ze nie ma co dalej czytac...
sorry ale co ****ma anyaliasing do tekstur! :/
do autora mam prosbe zanim cos napiszesz to sie dziesiec razy zastanow bo wyszedles na barana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:44, M_Power napisał:

Jeszcze większe wywołał kompletny brak antyaliasingu. Rozumiemy, że do premiery pozostało
jeszcze trochę czasu, ale żeby wszystkim zwiedzającym pokazać grę, w której tekstury
wyglądają jak z zeszłego wieku?


po tym zdaniu przeczytanym na samym poczatku tekstu stwierdzilem ze nie ma co dalej czytac...
sorry ale co kurwa ma anyaliasing do tekstur! :/
do autora mam prosbe zanim cos napiszesz to sie dziesiec razy zastanow bo wyszedles na
barana!


Racja ale nie klnij bo dostaniesz warna, tutaj trzeba spokojnie stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:37, MateoKiszlo napisał:

Powiem tylko, że AC też zapowiadało się świetnie ;]

Ale AC było przez cały czas ukrywane i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, a przy ME tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tej grze w CDA... Powiem szczerze... może być to rewolucja wśród gier ;) oraz doznania jak w żadnej innej grze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeszcze większe wywołał kompletny brak antyaliasingu. Rozumiemy, że do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, ale żeby wszystkim zwiedzającym pokazać grę, w której tekstury wyglądają jak z zeszłego wieku?"

?????
co ma antyaliasing (wygładzanie krawędzi) do tekstur ''z zeszłego wieku'' ?????
no litości, co za kompletna bzdura w tekście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:44, M_Power napisał:

po tym zdaniu przeczytanym na samym poczatku tekstu stwierdzilem ze nie ma co dalej czytac...
sorry ale co k**** ma anyaliasing do tekstur! :/
do autora mam prosbe zanim cos napiszesz to sie dziesiec razy zastanow bo wyszedles na barana!


Przyganial kocioł garnkowi. Tak sie sklada, ze antyaliasing ma bardzo duzo do wygladu tekstur w grze.
Zatem "do autora mam prosbe zanim cos napiszesz to sie dziesiec razy zastanow [...]".

A swoja droga za obrazanie i przeklinanie -2 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 23:23, Shini napisał:

> Powiem tylko, że AC też zapowiadało się świetnie ;]
Ale AC było przez cały czas ukrywane i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, a przy
ME tak ;)


Ukrywany? * Przecież było mnóstwo filmików ukazujących właściwą rozgrywkę, tylko, iż nikt nie mógł w istocie przewidzieć, że popełnią tak kardynalny błąd. O ME wiemy jeszcze mniej, bo mamy strzępek informacji, oraz zaledwie kilka przykładów gameplay''u. Na chwilę obecną wygląda na to, że schematyczność będzie domeną tego tytułu.

* [Driv3r zasługuje na to określenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 00:25, garrick napisał:

Czytałem o tej grze w CDA... Powiem szczerze... może być to rewolucja wśród gier ;) oraz
doznania jak w żadnej innej grze ;).


A co pisali o Alone oraz AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 03:28, Volvox napisał:

Przyganial kocioł garnkowi. Tak sie sklada, ze antyaliasing ma bardzo duzo do wygladu
tekstur w grze.
Zatem "do autora mam prosbe zanim cos napiszesz to sie dziesiec razy zastanow [...]".

A swoja droga za obrazanie i przeklinanie -2 do statusu.

Akurat jeśli chodzi o tekstury to znaczenie ma filtrowanie anizotropowe, a nie antyaliasing (który nie wpływa praktycznie na ich tekstur). Antyaliasing poprawia wygląd krawędzi obiektów (są mniej poszarpane i lepiej pasują do tła).
Więc naprawdę może lepiej skonsultować szczegóły techniczne z kimś kto się na danym zagadnieniu zna, niż puszczać tekst "z babolkiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować