Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna lista piosenek z Guitar Hero World Tour

53 postów w tym temacie

30 Seconds To Mars - ”The Kill”
Linkin Park - ”What I’ve Done"
Jimmy Eat World - ”The Middle"
Korn - ”Freak On A Leash"
Lost Prophets - ”Rooftops (A Liberation Broadcast)"
Paramore - ”Misery Business"

Yeahhhh

Tokio Hotel - "Monsoon"

Że co???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym Tokio Hotel to przesadzili rzeczywiście. Ale za to jest Sex Pistols ponownie - Yeah! (swoją drogą mogli wziąść Holiday in the sun, No feelings albo E.M.I. bo Pretty Vacant jest od nich gorszy). Ale czemu znowu w planie wydawniczym nie ujęty jest PC? Czyżby 3-ka się źle na PeCety sprzedała? Nie rozumiem tych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy to najbardziej mi pasuje :
30 Seconds To Mars - ”The Kill”
blink-182 - ”Dammit”
Bullet For My Valentine - ”Scream Aim Fire" ( wolę inne BFMV, ale to też ujdzie :)
Linkin Park - ”What I’ve Done" ( świetne :D )
Metallica - ”Trapped Under Ice"
System of a Down - "B.Y.O.B."

Numer 78 po prostu wgniótł mnie w ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:42, Darstrom napisał:

a czy nie mogli by zrobić gry pioświęconej tylko metallice, albo soad a nie po jednym
kawałku


Z tego co mi wiadomo, to kolejna po Aerosmith edycją GH ma być właśnie ta poświęcona Mettalice ;) Daj Boże, żeby tylko stare ich kawałki tam przeważały :) A co do tej listy - jak dla mnie pół na pół. Każdemu nie dogodzi. Może za parę lat bedzie można wrzucać własną playlistę z automatyczną konwersacją na pięciolinię z GH? :D Fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:09, Heroes1990 napisał:

Cóż, w sumie to dobrze, że gra nie wyjdzie na PC bo nie będę musiał zaliczać piosenek
tych pseudo-emo-wykonawców.


No niestety z tym muszę się zgodzić. Mają do wyboru tyle dobrych, znanych, lubianych zespołów, a oni dają tu jakiś pop metal i inne emostwory.

Ale to było do przewidzenia - w 3 soundtrack był aż za dobry, więc w 4 części nie mogło się to powtórzyć. Zapowiedzią tego też była... gra na DS - popowe utwory to wręcz kpina, jak tu w zasadzie ( moim zdaniem, bo wiadomo, że komuś może się to podobać ) prawie cała tracklista. W takim Tokio Hotel popisy gitarowe są skomplikowane tak bardzo jak konstrukcja maczugi. Bo i to na coś takiego nie stawia... jak cały nu/pop. A znając życie łatwiej będzie odegrać na prawdziwej gitarze sola z Angel of Death bezbłędnie niż taki track Korna/Linkin Park na medium/hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda, że nie ma wersji na PC, z drugiej, szału też nie ma. Jest tu kilka perełek, ale... WTF? Tokio Hotel? Ech, w GH ma DS jakoś przeżyłem... Ja i tak czekam na GH SOAD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować