Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II czy Diablo III - kto pierwszy w sklepach?

35 postów w tym temacie

Błąd : Niedawno firma Activision zapowiedziała co prawda, że StarCraft II zadebiutuje w roku 2009, jednak znając politykę Blizzarda należy ten komunikat traktować bardziej jako "na pewno nie w 2008, najwcześniej w 2009".

Powinno chyba byc ze SCII zadebiutuje w roku 2008 lub zmiencie to drugie 2009-2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Coming soon..."
- Hasło opatentowane przez Blizzard Etertaiment ( obecnie Activision Blizzard ), oznaczający bliżej nieokreśloną, niezidentyfikowaną w żadnym wymiarze czasoprzestrzennym przyszłość. Napewno nie określa ono żadnego miesiąca, roku, wieku, czy milenium. Jedno jest pewne - "Soon" nadejdzie "Sooner or later". Blizzard zapewnia że "Soon" nastąpi przed oficjalną premierą.

Źródło:
wowwiki.com
( Interpretacja wolna. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"StarCraft II czy Diablo III - kto pierwszy w sklepach?"

Kto pierwszy w sklepach? Ja, Ty, czy admin gram.pl? Powinno, chyba być "StarCraft II czy Diablo III - co pierwsze w sklepach?" albo "StarCraft II czy Diablo III - ktre pierwsze w sklepach?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne który z tych tytułów wyskoczy pierwszy z kapelusza - i tak data premiery każdego z nich będzie wielkim wydarzeniem. Ja osobiście wolałbym jednak Diablo III. Pierwszy Starcraft nie przypadł mi za bardzo do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłbym się, gdyby Diablo III wyszło wcześniej... Ale z drugiej strony, w okolicach premiery tej gry będę musiał wymienić dla niej co nieco w moim starym pececie, więc jestem rozdarty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza paroma błędami stylistycznymi, jestem Wam w stanie wybaczyć ten artykuł. A StarCraft II prezentuje się całkiem ładnie. Już mam na niego smakę o ile nie będzie to znowu jakiś MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Starcraft II ukarze sie wcześniej na półkach sklepowych może nawet na gwiazdkę 2008.
Co do Diablo III to przeszło miesiąc temu Jay Wilson powiedział w wywiadzie, że dopiero ukończono I akt w grze (przy czym będą go jeszcze dopieszczać), a programiści zaczynają brać się do pracy za następne (w sumie aktów będzie 3). Toteż nie wróży to rychłego nadejścia Diablo III, a już na pewno nie w 2008 roku. Poza tym w wywiadzie dla TVG współzałożyciel Blizzarda Frank Pearce jak to ujęto wyraził nadzieję, iż Diablo III ukarze się przed 2011.
Wszystkie te newsy o szybkiej premierze D3 i przewidywane daty można więc sobie wsadzić między bajki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Programiści wciąż pracują nad StarCraftem II, jednak ich liczba to zaledwie odsetek ludzi zgromadzonych wokół Diablo III"

Jak dla mnie to to oznacza - "Programisci skonczyli glowne prace nad StarCraftem i przeniesli sie na Diablo". Zatem StarCraft w przyszlym roku, a Diablo 3 za 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:16, Volvox napisał:

"Programiści wciąż pracują nad StarCraftem II, jednak ich liczba to zaledwie odsetek
ludzi zgromadzonych wokół Diablo III"


Jak dla mnie to to oznacza - "Programisci skonczyli glowne prace nad StarCraftem i przeniesli
sie na Diablo". Zatem StarCraft w przyszlym roku, a Diablo 3 za 3 lata.


Ta. Mi skojarzyło się to identycznie. Jeżeli nad SC II pracuje mniej ludzi niż na Diablo 3 to jak dla mnie też znaczy, że prace może nie są na ukończeniu, ale już jest nad nim mniej pracy.

Zresztą Blizz praktycznie w każdym wywiadzie zaznaczał, że Battle.Net 2.0 zostanie zaprezentowany równo z premierą StarCrafta 2. A obie gry będą z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, pierwszy w sklepach zawita Duke Nukem Forever :P Nie musicie się jednak martwić o cenę i dostępność. Nastąpi to bowiem dopiero po końcu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować