Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Ściągam instalator przez torrent i na razie mam 20 godzin do końca, zobaczymy, co będzie pierwsze - torrent, czy naprawa serwa na sciagnij.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 14:57, Mychaa napisał:

Jak już udało się zaciągnąć tego patcha, to przerywa co chwilę :/. Ogólnie nie lubię
magazynować tego typu uaktualnień na dysku i wolałem kupić update. Ale niestety opóźnienie.
Nawet pomyślałem żeby poświęcić te 80zł na Edycję rozszerzoną, ale przeciez w empiku
kosztuje 100 :(. Szkoda bo mialem nadzieję pograć znowu w wiedzmina póki mam kilka dni
wolnego i moge odpocząć od codzienności w zacisznym kącie własnego mieszkanka. Ale co
się odwlecze... idę na spacer :)

Jakim cudem 100 zł ???
Ja w Empiku kupiłem za 79 zł .Chodziłem jeszcze po Saturnie ale tam gry nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam 10 mb ściągniętego pacza. Wszystko byłoby fajnie, gdyby to nie była to moja 7 próba...

EDIT: O właśnie zerwało :D Cóż, do 8 razy sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bluzgać się chce i rzucać na administratorów mięsem !!! Totalna plama moczu i porażka z tym updatem elektronicznym. K...a, żeby nie przygotować serwery lustrzane na dzień premiery ??!!? Na co oni do k...a nędzy liczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

baaaardzo fajnie. ci których dotąd gra nie interesowała kupują sobie i grają w poprawioną wersję, natomiast ci którzy kupowali wiedźmina w pre orderze, bili się o EK teraz muszą pier... się z beznadziejnym serwerem.nim zdążę ściągnąć, to chyba już wyjdzie pudełkowy update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu długo wyczekiwana premiera!

Przez ostatnie dwa tygodnie nie było dnia, który nie mówiłby o nadchodzącym wydaniu Wiedźmina w wersji Rozszerzonej. Cóż, słowa nareszcie stały się faktem i w Polsce możemy się już cieszyć z tego, że na półkach sklepowych znalazło się to wydanie. Sam przymierzam się do jego zakupu, tylko nie wiem co na to powie budżet. Zmiany, które znajdą się w tej edycji wyglądają wypunktowane w newsie naprawdę nieźle, znacząco poprawią rozgrywkę. Cieszy mnie zmniejszenie o 80% czasu ładowania, za co wielki plus w kierunku CD Projekt RED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obeszłem dzisiaj 2 sklepy i w jednym to wogóle niewiedzieli kiedy będzie (ale Spore i Stalker CN mają na półkach) a jednym powiedzieli żebym przyszedł w środę. Skandal ku*** żeby jak wychodzi 19 sprzedawac od 23. To jest właśnie Polska, to właśnie jest Tczew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast enty raz powielać tę samą wiadomość, o tym gdzie i kiedy będzie do kupienia nowa edycja Wiedźmina (jakby ktoś jeszcze nie wiedział?), moglibyście zamieścić tutaj informacje np. o konkursie organizowanym na Deviant Art - http://news.deviantart.com/article/58015/ na pewno to ciekawsza informacja, a chyba jej tu nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 21:21, GanD napisał:

Zamiast enty raz powielać tę samą wiadomość, o tym gdzie i kiedy będzie do kupienia nowa
edycja Wiedźmina (jakby ktoś jeszcze nie wiedział?), moglibyście zamieścić tutaj informacje
np. o konkursie organizowanym na Deviant Art - http://news.deviantart.com/article/58015/
na pewno to ciekawsza informacja, a chyba jej tu nie widziałem...


Właśnie. Też dostałem to info na skrzynke - komentarze są entuzjastyczne, ale wielu ludzi jest złych, że nie skończyli 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Update''a... Bo mimo że patch i dodatki można ściągnąć z neta to prędkość i jakość pobierania jest żałosna. Ściąga się powoli, co chwilę przerywa... maskara :/. I tym sposobem panowie z CDP zmusili mnie praktycznie do wydania dodatkowych 20 zł. Dobrze, że tylko tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo mimo że patch i dodatki można ściągnąć z neta to prędkość i

Dnia 20.09.2008 o 09:08, Mr Black napisał:

jakość pobierania jest żałosna. Ściąga się powoli, co chwilę przerywa... maskara :/.


To fakt wczoraj w dzień było nieciekawie. Jednak zostawiłem wszystko na noc i ładnie sie pobrało. Dzisiaj rano odpaliłem i mogę się cieszyć edycją rozszerzoną. A zamówienie na update przed chwilą anulowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 09:24, Ambr0ktn napisał:


To fakt wczoraj w dzień było nieciekawie. Jednak zostawiłem wszystko na noc i ładnie
sie pobrało. Dzisiaj rano odpaliłem i mogę się cieszyć edycją rozszerzoną. A zamówienie
na update przed chwilą anulowałem.


W sumie jak patrzę to teraz całkiem nieźle już się pobiera - mamy ranek, więc sporo ludzi jeszcze śpi (a zapewne patcha ściągali głównie europejczycy) to i serwer działa wydajnie. W końcu mam transfer na poziomie 1100-1200 KB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobieranie patcha trwało krócej niż jego instalacja. PARANOJA!
co on robi z tymi plikami ?? ściaga je na nowo czy co?
ile moze trwac rozpakowanie z instalatora i podmiana plikow? DWIE GODZINY? albo i dłużej - wciąż trwa i nie wiem ile jeszcze to zajmie. no ''REWELACJA''.

paranoją też jest zeby do gry OFFLINE SINGLEPLAYER i głupiego patcha trzeba było miec interrnet. PRZYMUS !
nigdzie nie było o tym wczesniej ! była tylko mowa ze sciagnąć wersje elektroniczną uaktualnienia będą mogli zarejestrowanie uzytkownicy - ok, kapuje to. ale zeby zainstalowac??
chyba normalne ze jak ktos np. nie ma dostępu do netu (TAK - są tacy) to wybiera w tym momencie wersje pudełkową update''u a potem PACH - niemiła niespodzianka bo MUSI mieć net zeby to zainstalować.
przegięcie.
obojetnie jak dobrze by im ten patch nie wyszedł - przegięcie. a trzy tematu o Wiedzminie ZE JUZ JEST na raz na jednej stronie to tez paranoja, nie wiadomo juz nawet gdzie komentarze pisać.

serio. nie jestem jakims antyfanem cdp, Wiedzmin BARDZO mi sie podobał, ale to co sie wyprawia to juz jakiś niesmaczny żart ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Wiedzmina edycje rozszerzoną i chyba w ten weekend nie zagram, paczka lezy w katowicach... mogłem cholera pojechać do Silesi i kupić sobie... a tak to pozostaje czekać na następny week :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować