Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera polskiej wersji gry Age of Conan przesunięta

20 postów w tym temacie

super, az 3 miechy :) nie ma co :( kieys sie cieszylem sie ze cdp wydaje gry na czas, ale wydaje mi sie ze cos moim faworytem zostanie cenega, ona przynajmniej wydaje gry na czas... i moja ukochana gre tez wyda :) tzn Sacred 2: Fallen Angel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu największy i najlepszy dystrybutor w Polsce, jak sami o sobie mówią, przeliczył się i nie zmierzył sił na zamiary... PL i tak mnie nie interesuje ale te bzdury pisane powyżej rzucają się w oczy.
Które MMO nie patchuje się co jakiś czas? Za dużo tłumaczenia dla takiej "wspaniałej" firmy jak CDP?

Jasne, że nie mające ostatnio odbrej prasy AoC wchodzi w konflikt z wyprzedaniem pudełek WAR ale, żeby takie infantylne brednie pisać hehehe. Wiadomo, że main target CDP to ludzie bardzo młodzi ale czasami przeceniają ich naiwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy gracze sa na tyle cierpliwi żeby czekać na AoC. Biorąc pod uwagę dotychczasowe opinie o grze za trzy miesiące mało ktoś będzie pamietał o tym tytule.
Powiedzmy sobie szczerze: Funcom odwalił fuszerkę wypuszczając niedokończoną grę przed konkurencyjnymi tytułami. Szybko nie zawsze oznacza lepiej, to nie Xbox. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi nie robi. poczekam xd ciekawi mnie co to za niespodzianka z abonamente. juz wiadomo ze będzie 30/miech może jeszcze obniżyli xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym przypadku tutaj nie ma co narzekać.

CDP chce dla nas dobrze jeśli chodzi o AoC. Jako jedyni dostaniemy tak bogaty EK i tak dopracowany ten tytuł. W każdej obsuwie CDP cały czas tłumaczy tym samym że musi dopracować itd. ale tak jest.
Naprawdę AoC to wielki MMO i poprawianie tej gry to kwestia długiego czasu.

Oczywiście najbardziej zdenerwują się ci którzy już odkładali pieniądze na PRE-ORDER. Ale bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coz innego CDP mogl zrobic, no dajcie spokoj. Mieli wypuscic AoCa zaraz po premierze WH? Czy moze przy okazji dodatku do WoW albo Mines Of Moria? Calkowicie racjonalne i uzasadnione z punktu widzenia handlowego posuniecie. Chyba nie ma premiery zadnego innego MMO zapowiedzianej na styczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:06, Meykan napisał:

Naprawdę AoC to wielki MMO i poprawianie tej gry to kwestia długiego czasu.

Za poprawianie MMO odpowiada producent i patche, CDP akurat wiele tu nie wnosi, poza wersją PL. Więc kiepski argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:06, Meykan napisał:

Ale w tym przypadku tutaj nie ma co narzekać.

CDP chce dla nas dobrze jeśli chodzi o AoC. Jako jedyni dostaniemy tak bogaty EK i tak
dopracowany ten tytuł. W każdej obsuwie CDP cały czas tłumaczy tym samym że musi dopracować
itd. ale tak jest.
Naprawdę AoC to wielki MMO i poprawianie tej gry to kwestia długiego czasu.

Oczywiście najbardziej zdenerwują się ci którzy już odkładali pieniądze na PRE-ORDER.
Ale bywa.



patche wychodza co chwile, i jak my dostaniemy je, to zawsze kilka dni wczesniej bedzie je mial zachod, tak jest i bedzie zawsze, nigdy cdp nie nadazy tlumaczyc wszystkiego na czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz kolejna wpadka cd projektu dzisiaj najpierw nie mozna pobrac patcha do wiedzmina a teraz 3 miesieczna obsuwa ktora pewnie spowodowana jest nieprzygotowaniem polskich serwerow i gmow no coz trzeba anulowac zamowienie i pewnie juz po ta gre nie siegne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:07, Terrorite napisał:

A coz innego CDP mogl zrobic, no dajcie spokoj. Mieli wypuscic AoCa zaraz po premierze
WH? Czy moze przy okazji dodatku do WoW albo Mines Of Moria? Calkowicie racjonalne i
uzasadnione z punktu widzenia handlowego posuniecie. Chyba nie ma premiery zadnego innego
MMO zapowiedzianej na styczen.


Więc dlaczego wciskają kit, że liczy się dobro graczy? Nie pamiętam już kiedy ostatnio liczyło się nasze dobro. AoC to produkt kiepski i już to wiem. Dziś dostałem informację że "pojawił się problem z abonamentem" - oczywiście, ponieważ go anulowałem. Dość wydawania pieniędzy na tą grę. Może innym razem, może coś innego. Ponadto faktycznie to odnoszę wrażenie że Funcom podsunął CDP niezłego konia trojańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuje - pomimo wszystkich bugów i wkurzenia na Funcom, na PL klienta czekałem z niecierpliwością. Z wielka chęcią po prawie 3 miesiącach przerwy wróciłbym do świata AoC''a tym razem po polsku. Niestety kolejny zawód, kolejna zwłoka. Szkoda :(

kupiłem War''a
nie wiem czy w styczniu będę miał jeszcze ochote na tą grę - mam zresztą obawy czy wogóle AoC zostanie kiedykolwiek wydany w naszym rodzimym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zapowiedzi CDP się spełnią, to faktycznie mimo wszystko warto poczekać. Szkoda jednak, że aż 3 miesiące. Oby nie zrobili potem kolejnej obsuwy terminu i w styczniu dostaniemy ten "całkiem nowy produkt", który oby był lepszy niż jest aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ała , dla tych Polskich graczy którzy napalili się na tą grę to zdecydowanie musiało boleć. Jak to dobrze że ja do nich nie należę , bo na pewno jest to ogromne rozczarowanie i zawód zarazem. Ale są na to sposoby , jak komuś bardzo zależy to kupi sobie ten tytuł za granicą , a później najwyżej jak mu się zachce to dokupi sobie polskie wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia Age of Conan coraz bardziej zaczyna przypomniać serial Prison Breaker jak nie ..... to .......! Trzy miesiące to niby niewiele, ale to premiera AoC była w maju 2008, a premiera wersji PL ma być w styczniu 2009 co daje nam 9 miesięcy:D
Ciekawi mnie co to za niespodzianka w kwestii abonamentu, bo z tego co kojarze to dla Polski i tak miałbyć niższy (czyżby znowu będzie odkrywanie Ameryki na nowo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować