Zaloguj się, aby obserwować  
metiu

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - Pomoc techniczna

257 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 20:24, Nufiko napisał:

Jeśli pobierałeś ER przez neta i aktualizowałeś, musisz sięgnąć do materiałów dodatkowych,
jeśli masz Update kupny to sa na płycie materiały dodatkowe. Niestety nie wiem jak jest
w ER kupionej w sklepie, ale podejżewam, że też należy poszukać na płycie z materiałami
dodatkowymi o ile taka jest.


Och rzeczywiście dziękuje za pomoc myślałem, że w tych materiałach dodatkowych jest tylko film o tworzeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dostałem Wiedźmina - ER w pięknym pudełeczku...wkładam płytkę, zaczyna się instalacja i klops: na samym początku podczas instalacji czy też update-owania pliku: localized.key wyskakuje "katastrofalny błąd". Składnik: NotCensored. Co można uczynić by to się więcej nie powtórzyło...?

Ps. w instrukcji jest napisane o deinstalacji poprzedniej wersji... ale nie chce mnie się wierzyć, że muszę usunąć całą grę by zainstalować rozszerzenie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:14, Sareth14 napisał:

Ja mam taki problem że ściągnąłem rozszerzenie instaluje zaczyna zamieniać pliki i wyskakuje
po jakims czasie''''Gra nie jest poprawnie zainstalowana''''

no to chyba sam błąd mówi za siebie przeinstaluj grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę instalować patcha 1.3 przed rozpoczęciem instalacji update? Dostałem wiedźmin update od dziewczyny i nie mogę się z niego cieszyć:( Wyskakuję mi błąd:

SetupNew\setup.cpp (138)
PAPP:
PVENDOR:
PGUID:
$
@Windows XP Service Pack 3 (2600) Non IE/Netscape 11.0

Kiedy w końcu uruchomiło się w trybie awaryjnym to na samym początku wyskoczył katastrofalny błąd. Przed ponowną reinstalką i zainstalowaniem wiedźmina chce się dowiedzieć czy patch 1.3 jest wymagany. Właśnie instaluje NET Framework 3.0. Odinstaluje kasperskiego. Ale zrobie to dopieor jutro bo już ku**a na to nie mam siły;/ CD Projekt się nei popisał w tym momencie... jedna wielka kaszana i męczarnia. Nigdy nie widziałem, żeby aż tak wielkie były problemy z instalacją poprawki i na dodatek trzeba korzystać z jakiś domowych sposobów.. Powiedźcie mi tylko w sprawie patcha 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 07:28, mouhhg napisał:

Wiem może że nie piszę w tym dziale ,ale proszę o odpowiedź czy Wiedźmin Edycja Rozszerzona
nie wymaga podstawki , tak jak Gothic 2NK Wymagał Gothic 2 ?


Po raz Edycja rozszerzona nie jest dodatkiem i nie wymaga podstawki. To jest samodzielna gra. Chyba, że chodzi o Wiedźmin Update to tak, wymaga podstawki.

Po dwa jak ktoś o 7 rano ma Ci odpowiedzieć? Przecież ludzie jeszcze śpią a ty 30 minut później dlaczego Ci nikt nic nie mówi żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 10:12, kapec11 napisał:

Po włączeniu gry lub edytora przygód wyskakuje mi niestety popularny ekran "Nie wysyłaj"...
Jak temu zaradzić?

Sprawdź posty 122 i 123. O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem już rozwiązany, pomogła mi pomoc techniczna. O dziwo jego rozwiązanie było identyczne jak w przypadku innego błędu przedstawionego w tym temacie...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:19, jojtos napisał:

Po Zainstalowaniu patcha chce włączyć jedną z n nowych przygód.
Niestety nie mogę włączyć nowej historii...

Może po prostu ich nie zainstalowałeś? Są na płycie z materiałami dodatkowymi (o ile masz Update''a) lub musisz je oddzielnie ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. zainstalowałem wiedźmin upade, przeszedłem całą grę a następnie chciałem włączyć odatkowe misje i nic. Nowa gra>>>nowe misje>>> i nic nie ma nic do wybrania tylko zdjęcie medaliony wiedźmina co mam robić ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem.
Nowo postawiony WindowsXP SP3, zainstalowany wiedźmin z płyty (działa), instalacja update (wersja pudełkowa) pojawia się komunikat "Wiedźmin nie został prawidłowo zainstalowany, Nie można go aktualizować".

Ponowna deinstalacja i instalacja nie pomaga nadal ten sam komunikat

Dodatkowo:
NOD32 wyłączony,
komputer nie ma dostępu do internetu

Już nie mam pomysłu o co biega. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem:
Otóż kupiłem sobie niedawno Wiedźmina, dzisiaj go zainstalowałem. Instalacja przebiegała bez komplikacji, chce włączyć grę a tu nagle nic nie działa, nic się nie pojawia, tylko okienko z "uruchom grę", wchodzę na to i nic nic nic. Co mam robić? Kupowałem niedanwo nowy komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować