Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Warhammer 40.000 - Weź udział w inwazji!

39 postów w tym temacie

Proste jak budowa cepa te pytania. Wygrać było by miło moja kompania potrzebuje więcej rekrutów. a jak już jesteśmy przy tym to pochwale się nimi http://www.coolminiornot.com/175933 (choć do nich dojdzie niedługo LR). Ech ten zestawik startowy(czarna grań) jest imo lepszy od macragge za taką samą cenę dostajesz więcej figurek niż tam (fakt tam dawali ruinki i takie duperele do scenerii), ale po rozegraniu 2-3 bitew to lądowało w kąt a trzeba było dokupywać kolejne oddziały a tu całkiem fajnie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:55, Nagaroth napisał:

Ani Final Liberation ani Space Hulki nie były RTSami więc nie wszystkie.


A niby co ja napisałem? Przed Dawn of War NIE było RTS''a osadzonego w tym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 22:15, Everial napisał:

Hy, Dreadnought to imo po prostu drednot xd. Albo chodzący sarkofag bojowy xd


Powinna być odpowiedź trumna na nogach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, w końcu konkurs, który mnie interesuje ;-)

Pytania z tego co spojrzałem łatwe, mam wątpliwości co do jednego - muszę potem sprawdzić w Googlach, bo w tej chwili nie mam czasu. Zgłoszenie zapewne wyślę jeszcze dzisiaj - pozostanie mi tylko czekać na wyniki i ujrzeć "master matrox", hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ułożenie pytań do konkursu dotyczące tak rozległego świata jest ekstremalnie trudne, jeśli nie zna się go doskonale i nie siedzi w nim na bieżąco ( a i to może nie wystarczyć). Ile by się pytań nie ułożyło, zawsze w necie znajdzie się info na jakiejś stronie, że jednak "to nie do końca tak, bo..." i już polemika gotowa :)
Szczególnie z datami jest zabawa, gdy na 10 stronach są podane 4 różne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 20:37, Nagaroth napisał:

A potem powiedzieć że jednak się rozmyślamy i oni nie istnieją


A właśnie jak to jest ostatecznie? Są czy nie bo po pierwszy wrażeniach z nowego Rulebooka słyszełem sprzeczne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny konkurs , właśnie na coś takiego czekałem , figurek ze świata Warhammera 40.000 nigdy nie zbierałem i nie zbieram , ale fajnie było by wygrać coś takiego z czym na co dzień nie nie ma się styczności. Mam tylko nadzieję , że udało mi się odpowiedzieć na wszystkie pytania prawidłowo i że dzięki temu będę miał jakąś szanse na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować