Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Kącik fanów gier Blizzarda

303 postów w tym temacie

Heh a propos odczuc jakie mialem gdy pierwszy raz zagralem w Wara 3. Wydawal mi sie nawet fajny. Ale zarazem dziwny i jakis inny. Zupelnei co innego niz 2 albo SC. A jak gralem sobie z kolega po sieci to wydawalo mi sie ze rasy nie sa zrownowazone. Mialem wtedy wrazenie ze NE jest najslabszy. Teraz mam zupenie inne spojrzenie na ta gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy tutaj przedewszytskim przeciwności gustu a każdy z nas jest fanem innej gry , wiec szybko nie dojdziemy do porozumienia :)

PS W jakiej ceny są te książki ? Może bym sobie kupił i poczytał....:)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 09:29, L33T napisał:

Co do herosa to w pewnym sensie był on już w SC :P


Ja tamjestem innego zdania, bo rzeczywiscie byl ale tylko w kampani, a mi konkretnie chodzi o MultiP. Poza tym w kampani nie zawsze byl wiec tak jak by go nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 08:34, oOreVenOo napisał:


PS W jakiej ceny są te książki ? Może bym sobie kupił i poczytał....:)

Pozdrawiam.


Wracając do heroesa w war 3 i SC to w W3 zdobywa sie doswiadczenie + artefaty + szczególne umiejetnosci. Natomist w SC to hero wygladal tak samo jak inne jednostki, mial te same skille (wyjatek Kerrigan) tyle tylko, ze mial wiecej HP i zadawal wieksze DMG. W War 3 musisz miec hera, a nawet wskazana jest wieksza ilosc, ktora zalezy od taktyki.

Co do cen ksiązek to ja swoje w wiekszosci mam po zanizonych wartosciach, poniewaz 3 z nich kupilem na wyprzedazy jak byl DZien Ksiazki (wiosna nie pamietam kiedy dokladnie). Na początek kupilem sam 3 w empiku, a reszte dostalem w prezentach.

Diablo:
Królestwo cienia 25 zl (nie przeczytalem)
Dziedzictwo krwii (polecam)
Czarna droga
Starcraft
Krucjata Libert''ego 22 zl
W cieniu Xel''Nagi 22,90
Nim zapadnie ciemnosc 23,90
WarCraft
Dzień Smoka 28 zl
Ostatni Strażnik 25,90 (polecam)
Władca KLANOW 22,90 (polecam)

Diablo nie sprawdze, bo sa pozyczone. Radze ci zebys jak mial mozliwosc to je od kogos pozycz, a jak nie to wybierz sie do Empiku albo dobrej ksiegarni.

Jak cos to google i bedziesz wiedzial. W wyszukiwarce wpisz ISA (wydawnictwo) albo konkretny tytul
Linka nie zamieszcze, bo to bylaby przesada z reklamowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serii Diablo warto przeczytać wszystkie książki, są warte swojej ceny.
Ci co przeczytali napewno poprą moje zdanie.

Przeczytałem "Krucjata Libert''ego", świetna książka ale słyszałem że kolejne części SC
są już do kitu, to prawda?? Bo zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarna droga to smiech na sali. Ksiazka z d2 nie ma nic wspolnego a co wiecej jest nudna, pisana beznadziejnie.
Dziedzictwo krwi jest za to fajne, ale z d2 ma wspolnego tylko tyle, ze pojawia sie nazwa "krwawy bartuc".
Kruciata Libertego to zdecydowanie najlepsza z tych ksiazek, dzien smoka jest nawet nawet ale czarna droga to kompromitacja w swiecie ksiazek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książek WarCraft,StarCraft i Diablo nie czytałem,ale słyszałem,że te o WarCrafcie są naprawdę dobre (zwłaszcza Richarda A. Knaaka).Ale nie czytałem,więc nie wiem co o nich sądzić:).Chyba sobie jedną zdobędę...Którą polecacie (z WarCrafta oczywiście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:26, Skywalker560 napisał:

> warcraft III to moja ulubiona gierka jaka kiedykolwiek powstała
> i na pewno pogram w nią jeszcze 20 lat a co tam czasu mi nie szkoda

Tak krótko?WarCrafty mają w mojej pamięci i na dysku czas zarezerwowany dożywotnio!


Tak, tak krótko za 20 lat zamieżam zmienić dysk twardy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a propos rezerwacji miejsca na dysku dla gier blizza. Ja mam tak, że ciagle w nie pykam. Jak znudzi mi sie War 3 to nie odinstalowuje i gram w D2. Potem znow siadam na War 3 z przerwami na SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to ja cały dysk czyściełem żeby diablo zmieścić i nigdy nie żałowałem. Zrobili kilka gier w kilakanaśćie lat i wszystkie to kultowe tytuły. Nie ma takiej drugiej firm, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha to sie nazywa mania. Niestety ale bycie fanem gier blizza zobowiazuje :D. W zasadzie to jakos chcialem wypelnic sobie czas oczekiwania na SC 2. Szkoda tylko, ze to trwa juz tak dlugo. Na dodatek to moge polecic do przeczytania probki pisarskie gramowicza o nicku GeoT (chyba tak to brzmialo) w topicu Kącik pisarzy. Wlasnie tam jest kilka fragmentów fajnego nawet opowiadanka w klimacie SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 19:34, CH1CKEN napisał:

Co do książek to www.merlin.pl - wszystkie w pozycje w rozsądnych cenach.
BTW http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/487062 nowość - World of Warcraft: Krąg nienawiści


Wow dzieki za info. Ja tu z utesknieniem czekam, az wielce szanowna isa wyda pozostale czesci (a jest ogolnie juz ich sporo: Diablo i WoW), a tu okazyje sie, ze jest juz jedna kniga z najbardziej interesujacej mnie serii ksiazek. Jeszcze raz THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh zatem tymczasowo mam wszystkie książki, które się ukazały w Polsce za pośrednictwem wydawnictwa ISA. Czekam teraz aż znajdę w księ garniach nową część diablo "Pajęczy księżyc".
BtW tą książeczke gorąco polecam. Droga i krótka to jej wady. Jednak fabularnie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 00:10, LuQeMaStEr napisał:

Blizzard to przede wszystkim Diablo - wiecznie żywy ERPEG. Dobry był też StarCraft


heheh poprawka Blizzard to przedewszystkim WarCraft :> dlaczego ?? był pierwszy i na nim jak narazie Blizzard pracuje [WoW:Bc]

ale tak naprawde Blizz to własnie 2 te gatunki gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować