Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaczyna się przygoda - pre-order Fable 2 rusza!

32 postów w tym temacie

W jedynkę miałem okazję zagrać, dzięki CDA. Mimo wszystko, to gra nieprzypadła mi do gustu, zbyt kolorwy świat, denne głosy NPC, schematyczne questy. Po tym wszystkim dwójeczce stanowczo podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu premiera Fable 2 ! Jusz niemogłem się doczekać ! Po przeczytaniu beta-testa z CDA aż, ślinka leci;) Ogulnie polecam Fable 2 , szkoda że niewyszło na PC a nie TYLKO na Xboxa 360 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezki jest los gracza =[ tyle gier a kasy ciagle za malo ... jednak GoW2 jest zbyt duzym konkurentem dla fable moja lista must have to GoW2,Cod4 Wolrd at war FC2 , Fallout , Fable 2 no a gry ciagle wychodza , i jak tu zyc :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:16, devil xardas napisał:

Wkońcu premiera Fable 2 ! Jusz niemogłem się doczekać ! Po przeczytaniu beta-testa z
CDA aż, ślinka leci;) Ogulnie polecam Fable 2 , szkoda że niewyszło na PC a nie TYLKO
na Xboxa 360 :(


A ja polecam Ci słownik. Na Fable I się zawiodłem, więc jak będzie dwójka na pc, to poczekam aż dojdzie do nxk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też pierwsze Fable jakoś niespecjalnie przekonało do siebie. Jakby wyszło na PC, w jakiejś reedycji, to można zerknąć, ale nie jest to dla mnie żaden Must Have! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie ze studiami, najpierw Fable 2, kilka dni później Fallout 3... :P Szkoda, że życie to nie mario i że za "przegrane" w życiu minuty nie dostaje się dodatkowego life''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdzie na PC to poczekam aż trafi do jakiejś taniej serii. Pierwsza część była całkiem niezła, ale wcale mnie nie powaliła tak więc do drugiej części mam małe uprzedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie :D Cena całkiem niezła jak na gram.pl...
Nie lubię takich RPG pełną gębą, a to jest taka luźniejsza rozgrywka, no i ten co-op :)
Trzeba będzie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

180 zł za wersję konsolową to całkiem niedrogo. Mimo wszystko lepiej poczekać na edycję pecetową, która - to już prawie pewne - ukaż się w jakiś czas (może to będzie pół roku, może rok) po premierze Xboxowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować