Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2009 o 22:13, Ezio napisał:

Ja mam głupie i niepotrzebne pytanie...Czy był pan przy lokalizacji Tormenta?


Nie bylem. Ale gre przed kilku laty gralem (w czeskiej wersji ;), super gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 13:04, bartek00 napisał:

kiedy bedzie polska premiera gry ghostbusters the video game


Na to bylo odpowiedziane w drugim konsulacie, na razie nie jest znana data polskiej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:24, shadows86 napisał:

Witam ma takie pytanko związane z licencjami, a dokładnie czy gry w Polsce obłożone są
licencjami. Chodzi mi tu o licencje na wypożyczanie np: tak jak filmy na DVD.


Witam,
nie, u zakupionych gier nie jest licencja na wypozyczanie. Prawde mowiac, ani nie slyszalem, zeby ktokolwiek udzielal takiej licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Właśnie wczoraj Obsidian wypuścił patcha 1.23.1765 do Neverwinter Nights 2 i kiedy powstanie dla wersji PL.
A propo Mass Effecta jak wspomina kolega icemount kiedy możemy spodziewać się nowego DLC Pinnacle Station dla polskiego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 14:49, michal_w napisał:

Witam,
Właśnie wczoraj Obsidian wypuścił patcha 1.23.1765 do Neverwinter Nights 2 i kiedy powstanie
dla wersji PL.


Obsidian właśnie pracuje nad ukończeniem PL wersji łatki 1.23, która będzie zawierała zaimplementowany hotfix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.23 z zaimplementowanym hotfixem jest już dostępny dla wszystkich części NWN2.

Aktualizacja jest dostępna OnLine poprzez NWUpdate. Wkrótce będzie również dostępna na gram.pl.

Alternatywne linki do pobrania łatek:

Neverwinter Nights 2
http://www.wrzuc.to/plik/F91nM6F/nwn2_pc_polish_from1221588_to1231765zip.html

Neverwinter Nights 2 Maska Zdrajcy
http://www.wrzuc.to/plik/x2e1qn/nwn2_pcx1_polish_from1221588_to1231765zip.html

Neverwinter Nights 2 Gniew Zehira
http://www.wrzuc.to/plik/uPT43be/nwn2_pcx2_polish_from1221588_to1231765zip.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gothic''em "jedynką". A dokładniej polega on na tym iż w menu ekwipunku nie widzę obrazków przedmiotów co bardzo utrudnia życie. Próbowałem zwiększać ustawienia grafiki, zmniejszać, wszystkiego i nic nie pomogło. Jeżeli istnieje jakiś patch lub cokolwiek (sposób, kod...) proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:11, BigHunter napisał:

Mam problem z gothic''em "jedynką". A dokładniej polega on na tym iż w menu ekwipunku
nie widzę obrazków przedmiotów co bardzo utrudnia życie. Próbowałem zwiększać ustawienia
grafiki, zmniejszać, wszystkiego i nic nie pomogło. Jeżeli istnieje jakiś patch lub cokolwiek
(sposób, kod...) proszę o pomoc. Z góry dziękuję.


W tym wypadku sugerowałbym zgłosić się do Pomocy Technicznej.
Gothic 1 to dosyć stara gra. Sprawa może być związana z wersją sterowników karty graficznej lub z samym modelem karty. Koledzy z pomocy technicznej na podstawie raport DxDiag będą w stanie udzielić dokładniejszej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chciałbym ponowić swoje pytanie z przed tygodnie dotyczące gry Mass Effect. A mianowicie kiedy zostanie wydana łatka 1.02 oraz dodatek Pinnacle Station do polskiego wydania gry.
Byłbym wdzięczny za odpowiedź nawet jeśli będzie to jedna z tych pt. "we have no clue".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:09, icemount napisał:

Witam,
chciałbym ponowić swoje pytanie z przed tygodnie dotyczące gry Mass Effect. A mianowicie
kiedy zostanie wydana łatka 1.02 oraz dodatek Pinnacle Station do polskiego wydania gry.
Byłbym wdzięczny za odpowiedź nawet jeśli będzie to jedna z tych pt. "we have no clue".


michal_w:

Dnia 31.08.2009 o 20:09, icemount napisał:

A propo Mass Effecta jak wspomina kolega icemount kiedy możemy spodziewać się nowego
DLC Pinnacle Station dla polskiego wydania.


Witam,
juz odpowiadam:

patch 1.02 - patch 1.02 do polskiej wersji ME w przygotowaniu, poprosilem Bioware o materialy zaraz po wydaniu ENG patcha 1.02. Na razie nie moge napisac konkretnej daty wydania tego patcha, ale pracujemy na nim.

DLC Pinnacle Station - tutaj sytuacja jest bardziej skomplikowana. Ten DLC nie jest zadarmo jak BDTS, trzeba sprawdzic cene licencji, jakim sposobem by sie mogl dystrybuowac, czy beda gracze chetni do kupowania tego dodatku i za jaka kwote itp. Az zapadnie finalna decyzja w tej sprawie, na pewno poinformujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 17:33, bartek00 napisał:

kiedy bedzie polska premiera gry stalker call of pripyat dodatek do stalker swiatowa
premiera w listopadzie czy zamierzacie tą gre wydać w polsce


Witam,
na razie niestety jeszcze nie mam informacji w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 17:39, Pablo134 napisał:

Mam takie pytanie czy któryś z dystrybutorów w Polsce zamierza wydać grę Legacy of Kain
(seria) np. w jakiejś Antologii z kinową polonizacją?


Nie mamy w planie tej gry. W kazdym badz razie odpowiadam za CD Projekt, nie moge mowic za innych dystrybutorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem również zapytać czy może kultowy FPS jakim jest Half Life 1 będzie może odświeżony?
p. w XK Hit lub może Złota Kolekcja HL1, albo może half life UNIVERSE, lub najlepszy pomysł to Kolekcja Wszech czasów zawierająca gry HL1 i HL2 i wszystkie dodatki i gadżety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować