Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta.gram.pl - karty na stół

107 postów w tym temacie

Spayki

Na zakończenie (tak, to już... no cóż... co dobre... no wiecie...) prezentacji urodzinowych materiałów mamy dla Was coś specjalnego. Coś, czego na pewno się nie spodziewaliście. Pamiętacie stronę beta.gram.pl? To na niej przedstawiliśmy po raz pierwszy gramsajty. Nie był to jednak ostatni przedstawiony tam znak zapytania.

Przeczytaj cały tekst "Beta.gram.pl - karty na stół" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sondy, wideo graczy, wideo konsulat (buahahah). Ale będą jaja :D
Raczej nie dożyjecie czwartych urodzin skoro teraz ledwo co strona zipie (a sklep niech się w koncu przeniesie w inne miejsce, bo ile razy k.. można próbować wejść w zamówienia i nie wyświetla się cała lista poprawnie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy obrazek dotyczy sklepu, drugi jakichś materiałów gramowiczów, a trzeci... trzeci jest pusty. No, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:15, Magwisienka napisał:

Drugi obrazek jakoś mi tak mało fajnie przypomina GOLa...


...czyli zmian od drugich urodzin ciąg dalszy. A kiedyś było tu przyjemnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czyżby to coś, o czym kiedyś myślałem... :)

Co do 3-go obrazka, macie tu przerobioną wersję, zdecydowanie więcej widać. :)

[Edit] No, to już wiem mniej więcej o co biega ;P

20081006201907(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli poszliscie w strone video, to niedobrze sie sklada gdyz w obliczu mojej radiowy o niespotykanej (doslownie) predkosci 128kbps meka bedzie ogladanie wypocin naszych drogich userow i konsule''ow. :( No ale czekam, bo to mnie w sumie naprawde interesuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co można było odszyfrować zauważyli już inni powyżej. IMO nic ciekawego się nie zapowiada choć trzeba będzie poczekać na premierę i wtedy zobaczyć oraz ocenić jak to wygląda i czy będzie w ogóle atrakcyjne / użyteczne.

PS. Basia is back ? >.<

PS. Walgierz słusznie zauważył błąd w niusie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować