Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Święta oczami analityków - EA ripostuje

22 postów w tym temacie

ma racje EA bd na szczycie sprzedających się gier, ale nie pierwszy Mirror''s Edge to coś nowego w grach i Dead Space jeszcze nie widziałem horroru w czasie nowoczesnym, a po filmiku widać, że zapowiada się na dobra gre jak SH i/lub RE5. Na pierwszym miejscu jak dla mnie activision, później ubisoft, a dopiero EA a po nim M$ dlaczego-Fable 2
W tym roku naprawde niezłe tytuły i jest w czym wybierać, ciekawe co ja dostane pod choinke albo inaczej jaką gre dostane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od EA kupie tylko to co będę musiał :P inne gry choćbym chciał kupić to przez to co robi EA mam ich serdecznie dosyć ;/ więc na mojej liście jest tylko Red Alert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Analitycy nie wymieniają tu takich tytułów jak FIFA - wersja konsolowa najlepiej oceniona w historii, Need for Speed Undercover i powracająca po latach strategia Red Alert 3" - wypunktowała Zalewska."

Ale analitycy wzięli pod uwagę powalone zabezpieczenia, jakie będą w tych grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 22:56, Biesiu112 napisał:

ma racje EA bd na szczycie sprzedających się gier, ale nie pierwszy Mirror''s Edge to
coś nowego w grach i Dead Space jeszcze nie widziałem horroru w czasie nowoczesnym

Bo mało widziałeś. Że wymienię dwa, które momentalnie przyszyły mi na myśł: Enemy Zero oraz Aliens vs Predators (pierwsza część jako marine - pełne gacie murowane). Nadal pozostaje zagadką, czy Dead Space będzie horrorem czy shooterem gore bo jest to zasadnicza różnica.

A gry EA mają u mnie naprawdę mały kredyt zaufania. Powód? Zabezpieczenia antyużytkownikowe. Tylko usłyszę, że Dead Space lub Mirror''s Edge ma zabezpieczenie w stylu Spore to po prostu nie kupię dziadostwa - nie mam zamiaru instalować malware na kompie na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o komentarz rzecznika EA Polska mija sie z celem - a co niby pani Zalewska miała powiedzieć? To tak jak pytać drużynę przed meczem, czy aby nie przegrają.

Osobiście życzę im jak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z drugiej strony Zalewska jest przekonana, że najbliższy sezon świąteczny będzie należał właśnie do Electronic Arts.

Krótko mówiąc - ROTFLMAO. Przy obecnych bardzo niskich notowaniach giełdowych EA i biorąc pod uwagę proces za SecuROM-a, to pani Zalewska powinna się martwić czy w nowym roku nie będzie musiała szukać nowej roboty, a nie wciskać głodne kawałki i obrażać nas - graczy.

Eat shit and die EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie dziwię się, że nie dali tu SPORE... Ja na pewno nie będę kupował nowych gier EA, jak już to tylko dodatki do starszych gier, takich ja Battlefield 2. A sam ostatnio kupowałem dużo Cenegi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to synonim zła :)
jeśli zdążą wydać (oby nie) dodatek do Spore - to będę zmuszony kupić młodemu pod choinkę.
chociaż LOTR Conqest mnie interesuje - to jednak ominę szerokim łukiem - trzeba powoli odkładać na DoW2 (i nie tylko na samą grę, ale na rozbudowę kompa pod tę grę heh)

a w ogóle to niech CDPR bierze się za Wiedźmina2 - a nie mi tu jakies newsy z badziEwiAstą firmą w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedy kupiłem MEDAL OF HONOR AIRBORN i miałem problemy z grą multiplayer kiedy zadzwoniłem do support EA polska odebrał francuz i powiedział standardowo wyłączyć firewall wyłączyć antywirus i odłożył słuchawkę i tyle wsparcia od Ea oczywiście wszystkie te metody już wcześnie zastosowałem z tego co wiem to do tej pory nie uporali się z multiplayerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh i co innego miałaby powiedzieć:) Mówią o garch, które są dobrze oceniane a finalnych wersji poza FIFA jeszcze w sklepach nie ma, więc jak oceniać niedokończony produkt. ACtivison-Blizz pozamiatac może 1 tytułem WoW:Wotlk no i Rockstar ze swoim GTA IV, więc nie jest łatwo wskazać tą jedną firmę a EA ze względu na beznadziejne zabezpiecznie a raczej traktowanie klientów jak niedoszłych złodziei i dziwną cenową politykę wydawniczą ma u mnie niewielki kredyt zaufania. Dobre, że T2 zostało na swoim i nie trzeba się bac o kolejne części np GTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 23:31, Ecko09 napisał:

Moim zdaniem ten okres będzie należał do Rockstara...GTAIV i wszystko jasne.


GTA IV już swoje zarobiło. Teraz to będą drobne w porównaniu ile gra zarobiła na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować