Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy trzecią klasę w Diablo III

106 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 10:44, Modok napisał:

Nie wyobrażam sobie tej gry na konsole chodzi o sterowanie.


Na PSX jakoś ze sterowaniem problemu nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie Diablo na konsole to moim skromnym zdaniem zły pomysł, choć pewnie bardzo opłaci się to twórcom...
A co do nowej klasy to wydaje się dość mało oryginalna, ale mimo to ciekawa. Ciekawe jakie będą następne klasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie można powiedzieć, że nie tworzą nowych klas tylko odświeżają i modyfikują stare, to ciekawe co zrobią z amazonką, może huntera. Co do umiejętności pokazanych na filmikach nie wiem czemu ale mi do D&D trochę podchodzą( dezintegracja, magiczny pocisk, a w pewnym momencie widać coś jakby lustrzane odbicie).
Mam tylko nadzieję że jakoś zmodyfikowany Paladyn powróci (rycerz, templariusz,inkwizytor!!!) bo to była zawsze moja ulubiona postać w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to przeraził mnie trochę ten nowy filmik prezentujący czarodzieja/czarodziejkę.
Jakieś kanciaste postacie, wygląd wizzarda jak japońskiej animy, i ta kula! energii? A co ze staffami, które tak podkreślają postać czarodzieja? No i jeszcze te teksty z konsolami, których raczej na serio nie biorę ale licho nie śpi!


wejdz na strome d3 i obejrzyj sobie filmiki o wizardzie;]NA filmiki prezentujacyc "magic missle" widac jak wizard (male :P ) trzyma staff wiec o to sie nie martw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku to Diablo III to zaskakuje coraz bardziej! Ależ jestem zniecierpliwiony czekaniem na tą gre, oby ją jak najszybciej ukończyli. A co do nowej postaci nie prezentuje sie zbyt ciekawie , lepszy by był witch doctor ale co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to każdy się spodziewał tej klasy.
Po prostu zwykły magic user a całe to gadanie przypomina mi te `niby` rewolucyjne postacie w Sacred gdzie`całkiem nowe` postacie, niespotykane nigdzie indziej miały ratować świat.
np: Gladiator, Mag Bojowy, Elfka.
Co z tego wyszło? Wojownik, zwykły mag, zwykły łucznik - jakich pełno wszędzie.
Jedynie 3 postacie było w miarę unikalne.
Tutaj mamy to samo, nowe postacie? Tia, "prawie necros", "prawie sorc" a wszystko takie - WoWowate.
Teraz czas na "prawie amazonke" a dopiero potem możemy liczyć na coś naprawdę świeżego.

Innymi słowy - bez rewelacji ta postać, pomijam już design który wygląda jak wycięty Z Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się napalam na D3 i z taką niecierpliwością czekałem na postać typu kaster high DPS tak po prostu ręce opadają jaka bieda. Padało tutaj dużo trafnych okresleń: że jak jade empire, że to było do przewidzenia ze to będzie jakiś mag (nazwa jest nie istotna) ale forma podania tego czegoś jest po prostu nędzna moim zdaniem !!! niestety :(( oby tylko "prawie amazonki" i prawie "paladyna" .... ups przepraszam "zupełnie nowe, zaskakujące klasy" .....nie zepsuli formą damn... :( a potencjał tej gry jest tak ogromny że az smutek ze tak wyszło z magiem /wizardem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie żeby tej postaci mogło zabraknąć w Diablo III! Czarodziej to klasa, która pojawia się niemalże w każdej grze fantasy, a jej brak mógłby niektórych miłośników magii nieźle rozzłościć. ;) Ja nie przepadam za magami, bo zdecydowanie wolę walkę wręcz i to nie tylko w Diablo... Jednak po tych filmikach, które widziałem muszę powiedzieć, że w trzeciej części ta klasa prezentuje się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje spekulacje na temat wprowadzenia tej kalsy, które pojawiły się na moim GSie, potwierdziły się. Z obejrzanego trailera widać że będzie to bardzo ciekawa postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:03, lawenda napisał:

Przeniesienie Diablo na konsole to moim skromnym zdaniem zły pomysł, choć pewnie bardzo
opłaci się to twórcom...


Dopóki nie wpłynie to na wersje PC, to co to za różnica czy będzie na konsole czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować