Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy trzecią klasę w Diablo III

106 postów w tym temacie

Błędzik się wkradł - "dereżenie" zamiast "drżenie" :)
No no, może jednak zainteresuję się tym Diablo III. Nie podobały mi się poprzedniczki, może teraz będzie ciekawiej. Zwłaszcza ten Wizard przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego można się było spodziewać. W końcu w temacie postaci parających się tylko i wyłącznie magią trudno było wymyślić coś niezwykle odkrywczego =p. Ale to i tak tylko zwiększa mój apetyt na D3... Gimme it T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytałem i oglądałem, wynika, że Wizard to coś więcej niż czarodziejka z Diablo 2. W grę wchodzą znane wcześniej czary, ale i nowe, np. spowolnienie czasu, dezintegracja, teleportacja, widmowy miecz...Czyli już nie tylko kula ognia czy zamrożenie ;p

Drzewko skilli postaci: http://www.shacknews.com/featuredarticle.x?id=1020

Czytając to, odniosłem dziwne wrażenie, że faktycznych umiejętności jest garść, a reszta to pasywne wzmacniacze...hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważają zrobienie na konsole, bo po prostu to kolejna kupa kasy do zarobienia. Najlepsze jest to, że Diablo 1 miał premierę konsolową - został wydany na PS, ale mało kto już to pamięta. Wersja PS furory delikatnie mówiąc nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W D3 będzie można wybierać płeć postaci, niezależnie od klasy.
Wizard opisywana na stronie klasy jest kobietą. http://www.blizzard.com/diablo3/characters/wizard.xml?rhtml=y
Wg opisu, Wizard to po prostu sorceress, która dążyła ku pozyskaniu większej mocy, niebezpiecznej i zabronionej. Postać tak jakby wyjęta spod prawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że Blizz leci w .. kulki. Mieliśmy nie ujrzec żadnej postaci z DII a tu mamy barba i czarodziejkę. I nie chodzi o to że ich nie lubię ,bo tak nie jest; ale po co takie deklaracje? Ten Witch doctorek to niby co? to samo co nekros.. A swoją drogą to ja na tego kolesia patrzec nie mogę, jakiś zulus-czaka z przebitą gębą. Jeśli tego nie zmienią to ja tym chłopem nie zagram bez względu na skille. Myślę że bohater który będzie nas reprezentował w świecie gry powinien jako tako wyglądac . A ten zulus przejawia objawy zaawansowanego zespołu parkinsona. Zobaczcie: http://www.blizzard.com/diablo3/characters/ .Przynajmniej czarodziejka spoko.. A swoją drogą to było wiadomym że dadzą kogoś do czarowania - jakiegoś maga "czystej krwi".
I wiadomym jest że będzie ktoś do walki na dystans... A co Wy o tym myślicie? (mam na myśli pana doctora. Nie chciałbym, żeby jakiś "niedorobek" był obecny w tak piekielnie oczekiwanym tytule. Pozdrawiam all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest coś nowego wymyśleć, więc generalnie robimy to samo tylko zmieniamy nazwę. Wizard to nie Sorceress no oczywiście. Jak dla mnie to tylko zmiana etykiety nic więcej. Teraz pytanie co zrobią z Paladynem i Amazonką.

Xarodon - teleportacja jest nowym czarem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. a jednak nie tteletubiś. A szkoda. Już bym to widział ,,przyzwanie roju tinky-winkych", ,,walnięcie kapeluszem przez łeb" ,,kolorowa gejowska tęcza teletubisi" ;f...

Co do czarodzieja, to jedyna różnica między nim a czarodziejką to to, że pod spódnicą nosi rajstopy, a nie spodnie..
A diablo III na konsole, to powrót do korzeni gatunku - w końcu Diablo I było na konsole, co nie :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojejj....no fajnie że dali nam wizarda ale zobaczcie na screeny...tak dokładnie. Czy to aby nie jest grafika z Diablo II bo te wszystkie kanciate kształty aż poraziły moje oczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Coby nie mówić, wieść mnie ucieszyła... A filmiki wyglądają zachęcająco... Nutka z czarodziejki, ale i spory powiewik świeżości się szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrafie czytać po angielsku ale po co niby Ja odwiedzam ten portal? bo jakiegoś dobrego newsa do klocka!
a nie jakieś odnośniki! gdybym chciał linki to znajde sobie linko-żalową.pl strone i tam będę czytał strony; /

lenistwo autora moim zdaniem
wkurza mnie takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale "Slow Time" ściągnięty ze Stracrafta II. Albo odwrotnie :)
W każdym razie widzę, że Blizz dobre pomysły eksploatuje do maksimum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować