Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO Star Wars: The Old Republic zapowiedziane

157 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2008 o 14:08, Madoxx napisał:

Dzięki lucas dzięki bioware... Myślałem, że nie da się pogrzebać takiej epokowej gry
jak kotor, ale przekonali mnie, że jednak jest to możliwe. :(


I mamy kolejny temat, gdzie gra zostanie pogrzebana na podstawie strony marketingowych założeń i artworków. Rany... Jakby biadolenia o Diablo, o Starcrafcie, o Falloucie nie było dość...
Czekam na pierwszego, który napisze "To produkt dla casuali i zidiociałych posiadaczy konsol" i na licytujących się, kto otacza stare kultowe części większym cvlthem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 13:50, Ostrowiak napisał:

Ow ya, czyżby zadania typu "Zabij 15 Rancorów i przynieś ich kły", swobodne poruszanie
się po przestrzeni kosmicznej i expienie na lv1 lecących do celu w samouczku i rajdy
w 40 osób na Space Slugi? Nic tylko czekam.


Przecież to jest właśnie to, co masy casuali lubią najbardziej. BW i LA nie mogą ich zatem zawieść, bo znacząco wpłynęłoby to na osiągi finansowe tytułu.

Dnia 22.10.2008 o 13:50, Ostrowiak napisał:

EDIT2--> Ciekawe ilu graczy wybierze Jedi/Sitha...


Pewnie Wszyscy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:16, Dann napisał:

Przecież to jest właśnie to, co masy casuali lubią najbardziej. BW i LA nie mogą ich
zatem zawieść, bo znacząco wpłynęłoby to na osiągi finansowe tytułu.


Akurat w tym przypadku nie użyłem ironii, pudło.

Dnia 22.10.2008 o 14:16, Dann napisał:

Pewnie Wszyscy. ;-)


No niee, ale z pewnością większość :P Potem będzie spam w głównych miastach "LF Bonti Chunter!!!111oneone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 14:16, Dann napisał:

Przecież to jest właśnie to, co masy casuali lubią najbardziej. BW i LA nie mogą ich
zatem zawieść, bo znacząco wpłynęłoby to na osiągi finansowe tytułu.


Mów co chcesz, ale takie questy w MMO też się przydają. Ale jak napiszę, że je lubię, to pewnie uznasz mnie za casuala... To straaaszneee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:19, Ostrowiak napisał:

Akurat w tym przypadku nie użyłem ironii, pudło.


A czy ja użyłem ?

Dnia 22.10.2008 o 14:19, Ostrowiak napisał:

No niee, ale z pewnością większość :P Potem będzie spam w głównych miastach "LF Bonti
Chunter!!!111oneone"


Z całą pewnością każdy będzie chciał sobie zagrać force userem. Jedyna szansa w tym, że BW właściwie zbalansuje klasy i doda tym non-jedi pewne skille niezbędne do normalnego grania w grupach.
Tylko co to może być takiego, skoro Jedi sami w sobie nie mają sobie równych pod wieloma względami ... chyba nie będą ich nerfowali. ;-)
Obok nich widziałbym ewentualnie jakiegoś inżyniera, strzelca albo medyka lub Łotrzyka (kogoś ze stealth). Ale i tak na jednego takiego przypadało będzie pięć do dziesięciu mieczy świetlnych (+ Dual Wield :-)). You will see ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że projekt w jakiś sposób zaginie ( zrobią nalot cokolwiek na to studio ). I się wezmą za KoToRa, a nie lecą na kasę, jak każde inne mmorpg po sukcesie wow''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomyślałem, gdy zobaczyłem nagłówek tematu, to: niech Was ch... z jasnego nieba trzaśnie, że to nie KOTOR III. Choć od pewnego czasu było pomrukiwanie, że będzie MMO rozgrywające się w czasach Starej Republiki, to naiwnie chełpiłem się nadzieją, że może anuż powstanie prawowita kontynuacja tego wspaniałego cRPG''a. Mimo wszystko MMO w świecie Star Wars, to miła odmiana w odniesieniu do innych tego typu gier na rynku. Jestem ciekaw The Old Republic i czekam, ale nie aż z tak dużym entuzjazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra będzie tym czym pierwsze kotory to hit murowany. Ta gra może uszczuplić rzeszę fanów wowa. liwa jest nawet detronizacja hitu wowa... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:32, AjKnowJu napisał:

Mam nadzieję, że projekt w jakiś sposób zaginie ( zrobią nalot cokolwiek na to studio
). I się wezmą za KoToRa, a nie lecą na kasę, jak każde inne mmorpg po sukcesie wow''a.


No właśnie - po co im tak kasa?
Pierwsze miejsca na listach "przebojów" torrentowych już nie wystarczają?
Skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałbym się tym tytułem, ale jako że to MMO, czyli wybulac co miesiąc 50 zł na abonament mnie zniechęca. Jednak i tak to dobra wiadomośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...95 na 100 osób z mieczem świetlnym i questy typu "Zabij to i tamto, po czym przynieś to, co wypadło"... Średnio mi się to widzi. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że faktycznie zadania będą bardziej przypominać singlowe RPG i pójdą inną drogą niż u konkurencji.

@Dranimrev

Zabijanie i walka to podstawa w każdej grze tego typu...Wyobrażasz sobie RPG, w którym odgrywasz rolę np. kioskarza i zdobywasz doświadczenie w wydawaniu reszty ?
Dla mnie tego rodzaju misje nie są złe, ale forma w jakiej je dostajemy jest...denna. Czasem wręcz się już nie chce czytać opisu misji, tylko idziesz na zaznaczony teren, wybijasz co trzeba i wracasz po nagrodę (Czynność powtórz do nabicia kolejnego poziomu). Masz napisane "EPIC QUEST", ale wcale tego nie czujesz...muzyka się nie zmienia, klimat nie ten, nie ma emocji, filmów itp. Gdyby nie drużyna, czy znajomi z RL, pewnie bym zasnął po drodze na obszar zadania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:32, Dann napisał:

A czy ja użyłem ?


Nope, ale odebrałeś moją wypowiedź jako wyśmianie potencjalnych pomysłów, a tak nie było ;)

Dnia 22.10.2008 o 14:32, Dann napisał:

Z całą pewnością każdy będzie chciał sobie zagrać force userem. Jedyna szansa w tym,
że BW właściwie zbalansuje klasy i doda tym non-jedi pewne skille niezbędne do normalnego
grania w grupach.


Mhm, otwarcie sejfu - force crush drzwiczek, uleczenie - znana z KotOR Force Heal itepe, itede...

Dnia 22.10.2008 o 14:32, Dann napisał:

Obok nich widziałbym ewentualnie jakiegoś inżyniera, strzelca albo medyka lub Łotrzyka
(kogoś ze stealth). Ale i tak na jednego takiego przypadało będzie pięć do dziesięciu
mieczy świetlnych (+ Dual Wield :-)). You will see ...


Tia, ale po wprowadzeniu ograniczeń typu--> miecz świetlny bynajmniej nie najlepszą bronią, moce wymagają spooro czasu i energii postaci, uwzględnienie, że przeciętni Jedi z gry to nie uBER wymiatacze podgrzewający grzankę rozwalając batalion droidów <-- czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:44, Pile napisał:

Jeśli gra będzie tym czym pierwsze kotory to hit murowany.

Nie będzie, z oczywistych nawet względów - KotORa z jego mechaniką i założeniami nie da się przenieść do fabularnie spójnego MMO. JEst to zresztą bardzo trudne w odniesieniu do Star Wars ogólnie.

Dnia 22.10.2008 o 14:44, Pile napisał:

Ta gra może uszczuplić rzeszę fanów wowa. liwa jest nawet detronizacja hitu wowa... :]

Nie może, nie jest możliwa żadna detronizacja. Będzie to MMO z kategorii ''kolejny przy korycie'' powielający schematy znane z produkcji Blizzarda i jego licznych klonów (AoC, AR etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować