Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Bardzo dobre dwa ostatnie odcinki, pojawiły się praktycznie wszystkie postacie z poprzednich sezonów, zakończenie no cóż smutne.
Brawa dla twórców że nie ciągnęli dłużej tej produkcji, skończyli ją w odpowiednim momencie. Ładna historia, sensownie napisana. Podsumowując - jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem, wyżej cenie tylko Losty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę podobnie jak Paoro. Z jednej strony szkoda, że już nie ujrzymy nowego sezonu PB, ale nie ma sensu już tego dłużej ciągnąć, a zakończyli serial naprawdę ciekawie i w odpowiednim momencie. Tak jak kolega wyżej stwierdzam, że jest to najlepszy serial zaraz po Zagubionych.

Spoiler

Zakończenie smutne i niespodziewane.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

Zakończenie smutne i niespodziewane.

.

Dokładnie. Tym bardziej, że
Spoiler

Michael był już po operacji przeprowadzonej w Firmie

. Zakończenie bardzo dobre, jak cały sezon, wg mnie był on o wiele lepszy nawet od pierwszego. Jak będzie na dvd, obowiązkowo kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten serial miał sens wyłącznie w pierwszym sezonie, który był bardzo dobrze zrealizowaną, przemyślaną całością. Pozostałe trzy sezony odebrałam wyłącznie jako "nakręcanie kasy" na popularności serialu. Skutkowało to tym, że świetny klimat zbudowany w pierwszym sezonie całkowicie się ulotnił. Oczywiście, dało się PB oglądać, całkiem to nawet zjadliwe było, ale do pięt nie dorastało temu, jak twórcy zaczęli, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to prawda,był najlepszy i wciągnął niejednego przed telewizory z wyczekiwaniem aż skończy się reklama i zacząć oglądać kolejny odcinek. W drugim natomiast zaczeło już się wydłużanie całej historii,a to właśnie tam mogli pokazać jak Ci co uciekli ustatkowali się krok po kroku i tyle. No ale oczywiście twórcą kasa w głowie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Poza tym pierwszy sezon był BARDZO oryginalny, cały zamysł i sposób poprowadzenia fabuły, ten wytatuowany plan ucieczki etc. Natomiast kolejne wyglądały już jak każdy inny serial sensacyjny =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 16:36, Paoro napisał:

Bardzo dobre dwa ostatnie odcinki, pojawiły się praktycznie wszystkie postacie z poprzednich
sezonów, zakończenie no cóż smutne.
Brawa dla twórców że nie ciągnęli dłużej tej produkcji, skończyli ją w odpowiednim momencie.
Ładna historia, sensownie napisana. Podsumowując - jeden z najlepszych seriali jakie
oglądałem, wyżej cenie tylko Losty.


A to cię zadziwię, to nie były 2 ostatnie odcinki PB. Swoją premierę będą miały kolejne i już ostanie 2 odcinki PB. A co w nich będzie, owiane jest tajemnicą. Pewnie jakieś podsumowania i może coś z życia Michaela i spólki w ciągu tych 4 lat, pomiędzy zakończeniem sprawy z Scylla a śmiercią Scofielda ukazana na koncu ostatniego odcinka;)

Zakończenie bardo przejmujące, lecz w moim rankingu jest na drugim miejscu. Pierwsze miejsce ma zakonczenie serialu The Shield. Tak przejmującego zakończenia nie widziałem jeszcze nigdzie indziej. Zachecam do ogladania The Shield w miejsce zakonczonego serialu Prison Break;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co??? Weź to chłopie zaspoleruj!! I mi oglądalność popsułeś :/ :D
No mi nie ja już tam oglądałem, ale innym pewnie tak.

Ja tam Prisona oglądałem z przyjemnością. Tak wiadomo że coraz później to wszystko inaczej wygląda. Zakończenia się takiego nie spodziewałem ale cóż.
Prison u mnie jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o seriale. Pierwszy sezon owszem niezły, ale bardziej mi się drugi podobał. Tak ładnie rozwinęli historię każdego ze skazanych.

Tak więc moim ulubionym sezonem jest sezon 2. Choć większości podoba się 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 13:57, Woo-Cash napisał:

Wie ktoś kiedy będzie nowa seria w Polsacie?

Prawdopodobnie we wrześniu. Ale kto wie co tam Polsat robi. AXN by to prędzej puścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 13:49, Citkowsky napisał:

A to cię zadziwię, to nie były 2 ostatnie odcinki PB. Swoją premierę będą miały kolejne
i już ostanie 2 odcinki PB. A co w nich będzie, owiane jest tajemnicą.


Nie zdziwiłeś mnie, bo o tych dodatkowych odcinkach wiedziałem, ukażą się podobno na DVD z całym 4 sezonem. Osobiście również stawiam, że będą prezentowały wydarzenia w ciągu tych 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 14:11, yerko napisał:

Kiedy się zaczyan 4 sezon?

Kurcze tak trudno popatrzyć 2 posty wyżej? Sezon 4 leci w Ameryce już dawno a w Polsce być może na jesień puszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 14:11, yerko napisał:

Kiedy się zaczyan 4 sezon?


He on już sie skończył,ale jeśli chodzi ci o Polsat to zapewne we wrześniu.A na AXN pewnie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 14:08, Paoro napisał:

> A to cię zadziwię, to nie były 2 ostatnie odcinki PB. Swoją premierę będą miały
kolejne
> i już ostanie 2 odcinki PB. A co w nich będzie, owiane jest tajemnicą.

Nie zdziwiłeś mnie, bo o tych dodatkowych odcinkach wiedziałem, ukażą się podobno na
DVD z całym 4 sezonem. Osobiście również stawiam, że będą prezentowały wydarzenia w ciągu
tych 4 lat.



to juz info nawet potwierdzoneej z tego co sie dowiedzialem. Także dowiemy sie co tam porabiali przez te 4 lata. Według mnie, daloby sie zrobic jeszcze caly sezon z tego okresu, o nieco odmiennej formie niz dotychczas. Mniej zwrotow akcji i więcej ciepła, pokazanie bohaterów z drugiej strony itp. Nawet przyjemnie by sie tego oglądalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że nie tylko z serialami ale i z filmami. Najlepszy przykładem dla mnie jest Shrek,każda kolejna część to jedna wielka klapa. Dobrze że ludzie odpowiedzialni za Prison Break na czwartym sezonie przestaną już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Shrek... aż przykro, kiedy się o tym myśli =/ Pierwsza część absolutnie kultowa, druga - zjadliwa (no i kot =D), ale przy trzeciej czułam się jak jedząc odgrzewany kotlet - twórcy doszli chyba do wniosku, ze najśmieszniejsza rzeczą w galaktyce są odniesienia do powszechnie znanych filmów i to działało świetnie, dopóki nie zaczęli odnosić się tylko do siebie =P wszystkie "zabawne" momenty Shreka 3 to "mrugnięcia okiem" do fanów Shreka 1, straszna porażka... Ale to taki off topic, przepraszam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 18:04, Infes napisał:

Najgorsze że nie tylko z serialami ale i z filmami. Najlepszy przykładem dla mnie jest
Shrek,każda kolejna część to jedna wielka klapa. Dobrze że ludzie odpowiedzialni za Prison
Break na czwartym sezonie przestaną już.

i tu masz rację ;D pierwszy sezon wymiatał drugi i trzeci trochę nudniejszy a czwarty będę oglądał dla zabicia czasu. A co do shreka to 3 części nie strawiłem do końca 15 min obejrzałem i nie mogłem więcej;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować