Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Spoiler

jej przydupas zginal w wybuchu bomby (zamontowanej w lipnej scylli), ona (christina) sie szybko oslonila jego cielskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Trochę mnie zawiódł ten bonusowy odcinek. Ucieczka była bardzo naciągana. Michael włamał się do więzienia niczym John Rambo do rosyjskiej bazy chowając się pod czołgiem. Dziwne też, że przed więzieniem było tyle policji itp i jakoś nikt nie zauważył "ekipy" z samochodem przy tylnym wyjściu z więzienia. A Sara musi się teraz ukrywać przed policją, zapewne nie będzie mogła wrócić do USA. Więc to gadanie Scofielda o wolności było trochę naciągane, ponieważ Sara ciągle jest ścigana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Po obejrzeniu odcinków dodatkowych muszę przyznać, że cała ta historia ukazana w nich, bardzo naciągana, od samego początku do końca, wraz z ucieczką. Z drugiej strony w tak krótkim czasie nie można było zrealizować nic lepszego. Mimo wszystko miło się oglądało, łącznie z przejmującym zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to najsłabszy sezon:) pierwsza seria miała klimat, druga już naciągana, trzecia przeciętna. Zresztą 4 seria miała kiepskie wyniki oglądalności dlatego nie powstały kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie póki co tylko Ty tak uważasz. 3 była najcięższa do zniesienia. 1 best, 2 wporządku no i ostatnia 4 best/wporządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 15:02, BoloMaster napisał:

wg mnie to najsłabszy sezon:) pierwsza seria miała klimat, druga już naciągana, trzecia
przeciętna. Zresztą 4 seria miała kiepskie wyniki oglądalności dlatego nie powstały kolejne.


Też tak uważam. Mogli porządnie dwa sezony zrobić bez Sony, bez całej tej firmy. Czwarty sezon polegał głównie na tym że jedni uciekają, tamci ich gonią, strzelają, znowu uciekają itd. Totalnie popsuli klimat tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 15:57, Tomek1120 napisał:

> Sony?! Chyba Scylli?
Raczej chodzi mu o 3 sezon. Tak się nazywało to więzienie w nim.


Aaa, chyba że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił T-Bag jako kanibal. Wydawało mi trochę żenujące, że szukał kaktusa, żeby wiedzieć gdzie jest północ. Wystarczyłoby przecież poczekać do zachodu słońca, bo jak sama nazwa mówi słońce zachodzi na zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 21:19, Czarek-k napisał:

Wystarczyłoby przecież poczekać do zachodu słońca, bo jak sama nazwa mówi słońce zachodzi na zachodzie...

Czekaj wyczerpany i glodny kilka godzin do zachodu slonca... A najbardziej mnie zmiazdzyl fakt, ze Bagwell sam by na pomysl kanibalizmu nie wpadl, towarzysz mu go podsunal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 21:31, lydathegreat napisał:

> Wystarczyłoby przecież poczekać do zachodu słońca, bo jak sama nazwa mówi słońce
zachodzi na zachodzie...
Czekaj wyczerpany i glodny kilka godzin do zachodu slonca... A najbardziej mnie zmiazdzyl
fakt, ze Bagwell sam by na pomysl kanibalizmu nie wpadl, towarzysz mu go podsunal xD

Z tego co pamiętam oni dwa dni szli przez pustynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni sezon był słaby.Do pierwszej połowy tego sezonu siedziałem cicho, bo nic mnie nie denerwowało, ale druga połowa... cóż widać było , że chłopakom brakowało pomysłów na rozwinięcie akcji.
Np.

Spoiler

Ta sytuacja w kiblu gdzie strasznie kretyńsko dała się złapać dziewczyna Scofielda(Nie pamiętam jej imienia już)
było żenujące.


No i te dwa ostatnie odcinki
Spoiler

gdzie ona trafiła do więzienia

.Na cholerę zrobili te dwa odcinki skoro serial był pod koniec beznadziejny i po prostu durny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I czemu Sara żyje?!

Spoiler

Sara uciekła z niewoli firmy,a głowa którą zobaczył Lincoln nie należała do niej.Okazało się,że Linc był zbyt przestraszony żeby dokładnie przyjrzeć się Sarze

.Ogólnie to wszystko trochę naciągane,ale aktorka grająca Sarę koniecznie chciała wrócić do pracy w serialu więc scenarzyści postanowili umożliwić jej powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o_O. Dzisiaj nie ma skazanego na śmierć? Tydzień temu był ostatni odcinek? Jakim cudem? Przecież to się wg jakoś sensownie nie skończyło. Bez sensu... koniec 3 serii?!?!?! Nic kompletnie nie zostało wyjaśnione... przerwane w połowie, myślałęm, że znowu trafią do więzienia i wtedy się zacznie 4 seria... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 18:28, crash807 napisał:

o_O. Dzisiaj nie ma skazanego na śmierć? Tydzień temu był ostatni odcinek? Jakim cudem?
Przecież to się wg jakoś sensownie nie skończyło. Bez sensu... koniec 3 serii?!?!?! Nic
kompletnie nie zostało wyjaśnione... przerwane w połowie, myślałęm, że znowu trafią do
więzienia i wtedy się zacznie 4 seria... -.-


Przecież to jest 4 seria:P Też byłem zdziwiony, gdy kolega mi powiedział ,że nie ma dzisiaj skazanego na śmierć.
Do końca zostało jeszcze 9 odcinków + 2 bonusowe.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować