Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 21:20, Szczur22 napisał:

> Ile odcinków jest w drugiej serii prisona ?
> skąd sciągnołeś 18 epizodzik?
> bo ja narazie skonczyłem na 17

TO BYŁO JUŻ TYLE RAZY PISANE- 22 odcinki!

Odcinki pojawiają sie najszybciej na Torrentach. Z tamtąd zasysam


no cóż... dzisiaj 18 mam z osiedlowego dc....

na torrentach szukałem nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:20, Szczur22 napisał:

> Ile odcinków jest w drugiej serii prisona ?
> skąd sciągnołeś 18 epizodzik?
> bo ja narazie skonczyłem na 17

TO BYŁO JUŻ TYLE RAZY PISANE- 22 odcinki!

Odcinki pojawiają sie najszybciej na Torrentach. Z tamtąd zasysam


A moze podac dokładny link z torentami do prisona. Gdzie sa najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety oglądam PB od niedzieli. :( Ale mam nadzieję, że kiedyś zobaczę te pierwsze odcinki. ;) Serial po prostu świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie serial bomba. Chyba najlepszy jaki do tej pory oglądałem. Nie mam ochoty ściągać całej serii. Wolę "lecieć" razem z Polsatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 02:03, 02danio02 napisał:

Dla mnie serial bomba. Chyba najlepszy jaki do tej pory oglądałem. Nie mam ochoty ściągać
całej serii. Wolę "lecieć" razem z Polsatem :)


Oj to poczekasz... 44 tygodnie ;]prawie cały rok ;) bo chyba rok ma 55 albo coś w tym stylu ;] zreszta polsat napewno 2 nie wyemituje zaraz po pierwszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 07:03, Wiecha14 napisał:

> Dla mnie serial bomba. Chyba najlepszy jaki do tej pory oglądałem. Nie mam ochoty ściągać

> całej serii. Wolę "lecieć" razem z Polsatem :)

Oj to poczekasz... 44 tygodnie ;]prawie cały rok ;) bo chyba rok ma 55 albo coś w tym stylu
;] zreszta polsat napewno 2 nie wyemituje zaraz po pierwszej...



Rok ma 52 tygodni :P

-----------------------------------------------

ReWelot wiem o tej stronie jest tam dużo torrentów i dobrych rzeczy ale ma minusa dużego jest płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Illidan Shando i ReWelot - Widzę, że żaden moderator się jeszcze do Was nie przyczepił więc ja was ostrzeżę: Nie wiem czy wiecie, ale propagowanie piractwa na forum gram.pl jest zabronione. Radzę nie podawać linków do nielegalnych torrentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:54, Igor FCBayern napisał:

Illidan Shando i ReWelot - Widzę, że żaden moderator się jeszcze do Was nie przyczepił
więc ja was ostrzeżę: Nie wiem czy wiecie, ale propagowanie piractwa na forum gram.pl jest
zabronione. Radzę nie podawać linków do nielegalnych torrentów.


hans olo: A ściąganie zrzutów telewizyjnych jest legalne.

Sth`Devilish: Oj tak, bo policja ci przyjdzie do domu i wpakuje do więzienia za ściąganie zrzutów ekranu :]

To jak to w końcu jest?? Mój kumpel proponuje mi, że mi nagra pierwszy sezon, który ściągnął z neta, ale wstrzymuję się z decyzją, bo nie wiem, czy to jest legalne?? Ale jeśli ściąganie z neta jest legalne,(wg. hansa i Devilisha[/b)] to nagrywanie kolegom chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym czy zrzuty są legalne zależy od tego kto nam udostępnia te materiały. Jeżeli administratorzy w regulaminie np forum zamieszczają jakąkolwiek informacje o legalności to takie pliki można ściągnąć. Co do przegrywania kolega koledze w takim wypadku raczej jest to nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam to sobie wytatułować w podpisie?
Od maja 2006 zapis w ustawie o utworach nieopublikowanych jest zaktualizowany o umowy międzynarodowe (konwencja berneńska) czyli nie tylko w Polsce ale wszędzie tam gdzie jest ona obowiązująca. Utwor nieopublikowany na terenie tych krajów nie podlega żadnej ochronie prawnej pod warunkiem, żę jest rozpowszechniany bez zmian w treści i bez czerpania z tego korzyści majątkowej. Emisja telewizyjna jest utworem nieopublikowanym i już takim pozostanie. Nie macie jedynie prawa ściągać wersji DVD-RIP, które w erze świetnych nagrywarek DVD-HDD nie różnią się od wersji HDTV niczym oprócz logo stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 21:23, hans olo napisał:

Czy ja mam to sobie wytatułować w podpisie?
Od maja 2006 zapis w ustawie o utworach nieopublikowanych jest zaktualizowany o umowy międzynarodowe
(konwencja berneńska) czyli nie tylko w Polsce ale wszędzie tam gdzie jest ona obowiązująca.
Utwor nieopublikowany na terenie tych krajów nie podlega żadnej ochronie prawnej pod warunkiem,
żę jest rozpowszechniany bez zmian w treści i bez czerpania z tego korzyści majątkowej. Emisja
telewizyjna jest utworem nieopublikowanym i już takim pozostanie. Nie macie jedynie prawa ściągać
wersji DVD-RIP, które w erze świetnych nagrywarek DVD-HDD nie różnią się od wersji HDTV niczym
oprócz logo stacji.


Poproś modków żeby to dokleili do "regulaminu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz przecież emisja telewizyjna (w tym wypadku w polsacie) została opublikowana, a jakiekolwiek metody pozyskiwania oryginału są nielegalne jeżeli sam dystrybutor (w tym wypadku polsat) nie wyrazi na to zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 21:33, Lord Riven napisał:

Co ty mówisz przecież emisja telewizyjna (w tym wypadku w polsacie) została opublikowana, a
jakiekolwiek metody pozyskiwania oryginału są nielegalne jeżeli sam dystrybutor (w tym wypadku
polsat) nie wyrazi na to zgody.

Emisja telewizyjna z definicji prawnej nie jest publikacją. Jest to rozpowszechnianie, a Polsat nie jest dystrybutorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To inaczej co rozumiesz przez słowo nadawca? Jeżeli polsat były tylko nadawcą nie tworzyłby żadnych reklam zachęcających do oglądnięcia serialu, ponieważ nie opłacałoby się to mu, i poza tym nie mógłby zamieścić swojego loga na serialu. Zapewne polsat musiał wykupić pewne prawa, do opublikowania PB na terenie polski, tworząc reklamę chce odzyskać włożone pieniądze w ten projekt. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować