Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

##### SPOILERY #######

mnie tam bellicka nie szkoda :) już bardziej szkoda było mi tego jego nowego ''kumpla'' ktorego ustrzelili podczas ucieczki. ciekawi mnie co z sucre i maricruz - juz widze te ucieczke z sony - tym razem bedzie to osemka z sony: scofield, mahoney, bellick, tbag, gosc z kanalu, szef szefow (chociaz na jego miejscu nie wiem czy jest sens uciekac... takie fajne zakonnice go rozgrzeszaja :)) i jeszcze pewnie jakichs dwoch sie przypaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Amerykanie nie są aż tak głupi jak się o nich mówi. Pierwszy odcinek w tym sezonie zgarnął jedynie 7,4 punkta podczas gdy nowy teleturniej Deal or no deal zgarnął 11,6 (a może jednak są glupi :D tylko w sumie trudno powiedzieć co gorsze sasasa). Dla niekumatych żabek od razu mówię, że mam na myśli punkty liczone w milionach widzów :P. Wyemitowany zaraz po PB premierowy K-Ville zebrał 9 mln widzów, wiec to nie jest tak, że ludzie zapomnieli. Sorry ale możecie już szykować kampanię "save Scofield" choć wolałbym nie, bo to nie miałoby świetlanej przyszlości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wychodzi na to, ze znowu bedziemy miec Prison Break ale z innego wiezienia ;/. ZUpelny brak rozmachu i pomyslu. Jak juz ktos powiedzial "odgrzewanie starych kotletów" nie popieram tego... btw mysle ze prison powinien sie juz skonczyc na 2 serii tyle, ze z innym zakonczeniem. I ciekaw jestem jeszcze, bo na koncu 1 serii ten dziadek mówil cos o chorej córce... ciekawe czy zrobia cos z tym w serii 3 czy tez o tym zapomnieli... kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam pierwszy odcinek trzeciego sezonu się podobał. A najlepsza jest "główna fabuła" tzn: Scofield trafił do SONY bo firma tak chciała żeby on wydostał kogoś stamtąd. Pomysł bardzo dobry i w ogóle extra nastrój panuje w tej Sonie: wszyscy chcą się bić XD Trzeci sezon na prawdę jest dobry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam... Ja nie chciałbym, aby "szef" uciekł razem z nimi. W Sonie czuje się, jak król w zamku... Nie wyczułem, aby było mu tam źle ;)

Ps. Tak jak mówiłem - sezon trzeci podoba mi się. :) A Bellicka mi żal, ponieważ znamy go od początku (od 01x01) i to jest fajna postać ;] A T-Bag? Czasami mnie rozwala :D Ten jego wygląd, teksty i głos... Dobry koleś :D Kolejna moja ulubiona postać w serialu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:18, squeglee napisał:

Jak na razie nakręcono tylko jeden odcinek trzeciego sezonu, tak?


Do końca października nakręcą około 13 odcinków, bedzie przerwa od listopada w puszczaniu, i kolejne polecą w styczniu/lutym. Przez zimę dokręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:22, Jabolowy napisał:

zadam takie pytanie odnosnie trzeciego sezonu:
Gdzie można zdobyć trzeci sezon PB??? jest do kupienia... a jak nie to skąd wy ją macie


Z internetu można pobrać. Trzeciego sezonu nie kupisz bo jak na razie jest tylko 1 odcinek a kolejny w najbliższy poniedziałek (albo jak kto woli we wtorek nad ranem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:28, Jabolowy napisał:

jak możesz to daj linka


nie mogę bo takowego nie znam zazwyczaj pytam się googla jak wychodzi nowy odcinek, i najczęściej trafiam za ok 10-20 razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:03, jakoktochce napisał:

A mi tam pierwszy odcinek trzeciego sezonu się podobał. A najlepsza jest "główna fabuła" tzn:
Scofield trafił do SONY bo firma tak chciała żeby on wydostał kogoś stamtąd. Pomysł bardzo
dobry i w ogóle extra nastrój panuje w tej Sonie: wszyscy chcą się bić XD Trzeci sezon na prawdę
jest dobry!!!


Oryginalny. Tajemniczy. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:37, CzystyZysk napisał:

> jak możesz to daj linka
>

Wszystko masz dokładnie napisane na moim GS`ie. Zapraszam ;]



Radzę usunąć wpis zanim się moderatorzy przywalą do tego że łamiesz regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj nie przykładają się w tym trzecim sezonie,

jak nalewają wodę do szklanki Scofieldowi, to nalali mu zaledwie 2cm - a w nastepnej scenie ma ponad polowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować