Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 14:53, Frytkasis napisał:

> w jaki dzień wychodzi w Stanach odcinki 3 sezonu ?

w poniedziałki, czyli dzisiaj emitują 3 odcinek tam na drugiej półkuli :D

Herosi 2 też są dzisiaj nadawani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Los Spoileros! Los Spoileros! Trzecia seria!

Witam, czy ktoś z was już oglądał trzeci odcinek z trzecij serii (03x03) Prison Break? Bo ja tak :) I jeśli mam być szczery, to zawiódł mnie. Tak - powtórzę to - 03x03 mnie zawiódł. Mam nadzieję, że serial się rozkręci, bo jak na sytuację obecną to słabo jest z PB. Cały odcinek polegał na tym, aby Michael Scofield zadzwonił do Sary a potem Lincoln musiał wyszukać miejsce, gdzie jest przetrzymywana LJ i Sara. Brakuje mi tego Michaela Scofielda, który ma "szósty zmysł" i planuje ucieczkę, widząc rzeczy, których nie zauważa pospolity człowiek. Juz w 03x01 było to pokazane - Scofield w pokoju Bossa więzienia patrzył na jakąś kratkę ściekową i było pokazane, jak jego wzrok wszystko dokładnie analizuje... A pozatym w trzecim odcinku zdecydowanie za mało się działo. Były w zasadzie tylko dwa emocjonujące momenty - kradzież i "zwrócenie" komórki Bossowi oraz próba odbicia zakłdników (Sary i L.J`a) przez Lincolna. Poza tym cały odcinek był nudny... Tego zdecydowanie NIE było w pierwszym sezonie.

No cóż - miejmy nadzieję, że jeszcze wszystko się rozkręci ;>

Los Spoileros! Los Spoileros! Trzecia seria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
W ogóle trzeci sezon jak na razie jest potwornie nudny i do tego naciągany. Wyraźnie widać, że jest robiony dla kasy... Szczytem było jak Scofield niczym McGyver zrobił bombę z alkoholu i reklamówek i wysadził rury dając tym samym wodę w więzieniu... :/ Ale cóż, z ciekawości jak to wszystko się skończy obejrzę do końca ostatnią serię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Dnia 03.10.2007 o 17:14, CzystyZysk napisał:


Witam, czy ktoś z was już oglądał trzeci odcinek z trzecij serii (03x03) Prison Break? Bo ja
tak :) I jeśli mam być szczery, to zawiódł mnie. Tak - powtórzę to - 03x03 mnie zawiódł. Mam
nadzieję, że serial się rozkręci, bo jak na sytuację obecną to słabo jest z PB.


Ja oglądałem i jestem odmiennego zdania niż twoje. Odcinek był świetny... widać, że akcja się rozkręciła na dobre już w drugim odcinku bo przy pierwszym trochę przynudzali (ale nie winię ich - rozpoznanie sytuacji panującej w SONIE).

Dnia 03.10.2007 o 17:14, CzystyZysk napisał:

Cały odcinek
polegał na tym, aby Michael Scofield zadzwonił do Sary a potem Lincoln musiał wyszukać miejsce,
gdzie jest przetrzymywana LJ i Sara. Brakuje mi tego Michaela Scofielda, który ma "szósty zmysł"
i planuje ucieczkę, widząc rzeczy, których nie zauważa pospolity człowiek.


A tu sie nie zgodzę :) Przecież wspominał ucieczkę w pierwszym odcinku tamtego biednego więźnia, który trzymał sztamę z Bellickiem. To jest właśnie element planowania Scofielda... choć jak na razie mu to nie idzie specjalnie szybko :)

Dnia 03.10.2007 o 17:14, CzystyZysk napisał:

Juz w 03x01 było
to pokazane - Scofield w pokoju Bossa więzienia patrzył na jakąś kratkę ściekową i było pokazane,
jak jego wzrok wszystko dokładnie analizuje...


To była wentylacja :)

Dnia 03.10.2007 o 17:14, CzystyZysk napisał:

A pozatym w trzecim odcinku zdecydowanie za
mało się działo. Były w zasadzie tylko dwa emocjonujące momenty - kradzież i "zwrócenie" komórki
Bossowi oraz próba odbicia zakłdników (Sary i L.J`a) przez Lincolna. Poza tym cały odcinek
był nudny... Tego zdecydowanie NIE było w pierwszym sezonie.


No rzeczywiście pierwszy sezon cały czas trzymał w napięciu (ale też nie od pierwszych odcinków)... Drugi sezon trzymał jeszcze bardziej w napięciu i to od pierwszych odcinków (ale to zrozumiałe, bo byli świeżo po ucieczce i musieli uciekać) Natomiast trzeci sezon rozkręcił się w drugim odcinku i teraz (przynajmniej mnie) cały czas już w nim trzyma :)

Dnia 03.10.2007 o 17:14, CzystyZysk napisał:

No cóż - miejmy nadzieję, że jeszcze wszystko się rozkręci ;>


Już się rozkręciło XD

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 17:14, CzystyZysk napisał:

Los Spoileros! Los Spoileros! Trzecia seria!

Witam, czy ktoś z was już oglądał trzeci odcinek z trzecij serii (03x03) Prison Break? Bo ja
tak :) I jeśli mam być szczery, to zawiódł mnie. Tak - powtórzę to - 03x03 mnie zawiódł. Mam
nadzieję, że serial się rozkręci, bo jak na sytuację obecną to słabo jest z PB. Cały odcinek
polegał na tym, aby Michael Scofield zadzwonił do Sary a potem Lincoln musiał wyszukać miejsce,
gdzie jest przetrzymywana LJ i Sara. Brakuje mi tego Michaela Scofielda, który ma "szósty zmysł"
i planuje ucieczkę, widząc rzeczy, których nie zauważa pospolity człowiek. Juz w 03x01 było
to pokazane - Scofield w pokoju Bossa więzienia patrzył na jakąś kratkę ściekową i było pokazane,
jak jego wzrok wszystko dokładnie analizuje... A pozatym w trzecim odcinku zdecydowanie za
mało się działo. Były w zasadzie tylko dwa emocjonujące momenty - kradzież i "zwrócenie" komórki
Bossowi oraz próba odbicia zakłdników (Sary i L.J`a) przez Lincolna. Poza tym cały odcinek
był nudny... Tego zdecydowanie NIE było w pierwszym sezonie.

No cóż - miejmy nadzieję, że jeszcze wszystko się rozkręci ;>

Los Spoileros! Los Spoileros! Trzecia seria!


1 seria chyba najciekawsza,kazdy patrzal tylko co Scofield wykombinuje ;D a z III seria musza sie rozkrecic co napewno sie stanie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na 3 sezon jak narazazie widziałem tylko 1 i 2 odcinek 3 sezonu ale te 2 były bardzo dobre i ciekawe ja tam uważam ze z każdym odcinkiem jest coraz ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 17:32, Kafar napisał:

dobry 3 odcinek ale zakończenie masakryczne... :///


Ja jestem ciekawy co w tym pudełku było. Bo jakoś ja nie widziałem... a może tam w cale nie ma jakiejś części ciała, któregoś z porwanych :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 17:34, jakoktochce napisał:

> dobry 3 odcinek ale zakończenie masakryczne... :///

Ja jestem ciekawy co w tym pudełku było. Bo jakoś ja nie widziałem... a może tam w cale nie
ma jakiejś części ciała, któregoś z porwanych :))))


Ale może byś nie zdradzał co się dzieje? A jeśli już musisz to uprzedź o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 17:37, Kafar napisał:

Ale może byś nie zdradzał co się dzieje? A jeśli już musisz to uprzedź o tym.


Sorry, zapomniałem, że spojleruje pisząc to ;) Ale i tak większość z tych co tu piszą już 3-eci odcinek widzieli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * * SPOILER * * *
Co do odcinka trzeciego to mam mieszane uczucia. Z dotychczasowych odcinków III sezonu był on moim zdaniem zdecydowanie najsłabszy. Cieszy mnie, jednak to, że w końcu wątek T-Baga zaczyna ruszać z miejsca i już Teddy zaczyna pomalutku przejawiać swoją nikczemność. :) Coś póki co mało w tej serii widać Sucre... w prawdzie nie należy on do moich ulubionych postaci, jednak przydałoby się go troszkę więcej. Najbardziej póki co w tej serii przyciąga mnie wątek Mahone''a. Każda scena z Alexem będącym na głodzie wygląda wręcz sympatycznie... Co do tajemniczego pudełka, które otrzymał Linc to wydaję mi się, że wkrótce pojawi się nam nowy T-Bag... tylko pytanie czy to będzie Sara czy LJ. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:08, CzystyZysk napisał:

> Witam, mam pytanie, gdzie można obejrzeć 3 sezon Prison Break''a? [M]

Poszukaj linków w newsach na stronie głównej tej strony:

Dodam, że gdyby tam nie było aktualnych, to należy najlepiej przesunąć się czerwca 2009 i przełączyć kanał na iTVN. ;)

ps. Na listę ulubionych wpadło Ci jedno ostrzeżenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:13, CzystyZysk napisał:

Nierozumiem? Dałem po prostu link do jednej ze stron poświęconych Prison break. Coś nie tak?

Tak. Pobieranie odcinków filmów z tych stron jest niezgodne z regulaminem bo linki prowadzą do pirackich kopii.
[uściślenie - rozpowszechnianie linków do nielegalnie rozpowszechnianych kopii]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:13, CzystyZysk napisał:

Nierozumiem? Dałem po prostu link do jednej ze stron poświęconych Prison break. Coś nie tak?


Jak już to załatwiaj takie sprawy po cichu... wiesz jak tu egzwkwują takie wpadki. Przemyśl zanim coś napiszesz. Ja na ten sposób dostałem bana za coś co napisalem duzo wcześniej, ale się juz wyjaśniło wszystko.

Ale żeby mówić na temat to powiem, że troche się zawiodłem widząc, że aktorką grającą Sare nie jest Sarah Wayne Callies czyli pierwotna aktorka. Coś wcześniej czytałem, że aktorka zrezygnowała z udziału w dalszych zdjęciach chyba z powodu ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:45, ReWelot napisał:

Coś wcześniej czytałem, że aktorka zrezygnowała
z udziału w dalszych zdjęciach chyba z powodu ciązy.


Zrezygnowała na własną prośbę z powodu ciąży. Szkoda... będzie mi jej brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować