Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2007 o 22:19, Kawosz napisał:

Mahone to wg mnie po scotfieldzie najbardziej charyzmatyczna postać w serialu. Aktor stworzył
tę kreację po prostu GENIALNIE.


Zgadzam się :] Przez
Mi również bardziej podobała się 2 seria.
Teraz pozostaje tylko czekać na całą serię 3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[spoliler]

Hm... Cóż drugi odcinek trzeciego sezonu był ciekawy, jednak 03x01 był lepszy In my opinion. Czekam teraz na to, aż Michael będzie opracowywał plan ucieczki. ;) I chyba Sucre pomoże Lincolnowi i Michaelowi, bo nie wrócił do dziewczyny. :)

[/spoller]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 15:11, CzystyZysk napisał:

[spoliler]

Hm... Cóż drugi odcinek trzeciego sezonu był ciekawy, jednak 03x01 był lepszy In my opinion.
Czekam teraz na to, aż Michael będzie opracowywał plan ucieczki. ;) I chyba Sucre pomoże Lincolnowi
i Michaelowi, bo nie wrócił do dziewczyny. :)

[/spoller]


A dla mnie drugi odcinek był lepszy. W pierwszym to było trochę nudno, takie wprowadzenie do panującej sytuacji w SONIE... natomiast w drugim to już akcja się rozkręciła i było super. Więcej akcji, nowe wątki... nowe tajemnice XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/spojler/

ja sądzę, że po tych wydarzeniach Mahone zawrze przymierze ze Scotfieldem, a raczej na odwrót. Scotfield w tym momencie ma wszystko czego chciał na początek - ma Whistler''a, ma go bezpiecznego, wie że nikt go nie zabije (to się jednak okaże), brakuje tylko dobrego planu ucieczki. Wg mnie uciekną we 4ech lub 5ciu. Scotfield, Bellick, Mahone, Whistler i czarny "szef ekipy" :)

Jak zwykle Michael okazał się geniuszem. Skąd wiedział, że akurat tam jest rura wodociągowa, zawór i że jest akurat zapchany i.... dużo rzeczy?

Robi się coraz ciekawiej. Świetnie wybrnął z opresji. Zaskarbił sobie małą przychylność niektórych ludzi.
Ciekawi mnie jaką rolę odegra Mahone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 21:17, Kawosz napisał:

wie że nikt go nie zabije (to się jednak okaże), brakuje tylko dobrego planu ucieczki. Wg mnie
uciekną we 4ech lub 5ciu. Scotfield, Bellick, Mahone, Whistler i czarny "szef ekipy" :)

<spoiler>
A ja myślę, że cała sytuacja się jakoś bardziej skomplikuje, bo jakby wszystko potoczyło się tak jak przewidujemy to naprawdę byłoby źle. Ja tam z niecierpliwością czekam na 6 odcinek o którym twórcy mówią, że ma się w nim wydarzyć coś po czym będziemy inaczej patrzeć na Michaela. Ciekawe co to będzie. Może w końcu kogoś zabije? ;) Muszę też powiedzieć, że póki co nie widać T-Baga. Strasznie go mało i sceny z nim to już nie to samo. Liczę, że się rozkręci, bo jako sługus Murzynów T-Bag mi się nie widzi. :P To taka zniewaga dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sucre pomoże jednak Lincowi w uciecze Michaela? Mi się wydaję że tak. I napewno jeszcze nie raz autorzy programu zaskoczą nas postacią T-Baga. I wydaje mi się że ktoś z ważniejszych bohaterów zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 21:17, Kawosz napisał:

/spojler/

ja sądzę, że po tych wydarzeniach Mahone zawrze przymierze ze Scotfieldem, a raczej na odwrót.
Scotfield w tym momencie ma wszystko czego chciał na początek - ma Whistler''a, ma go bezpiecznego,
wie że nikt go nie zabije (to się jednak okaże), brakuje tylko dobrego planu ucieczki. Wg mnie
uciekną we 4ech lub 5ciu. Scotfield, Bellick, Mahone, Whistler i czarny "szef ekipy" :)


Lechero na pewno, ale czy Michael się dogada z Bellickiem, lub Mahonem to już nie takie pewne imho

Dnia 27.09.2007 o 21:17, Kawosz napisał:

Jak zwykle Michael okazał się geniuszem. Skąd wiedział, że akurat tam jest rura wodociągowa,
zawór i że jest akurat zapchany i.... dużo rzeczy?


macał rury że tak powiem :P było to pokazane. trafił jak po nitce

Dnia 27.09.2007 o 21:17, Kawosz napisał:

Robi się coraz ciekawiej. Świetnie wybrnął z opresji. Zaskarbił sobie małą przychylność niektórych
ludzi.
Ciekawi mnie jaką rolę odegra Mahone...


może odegrać rolę, ale w sonie, widać że sobie tam radzi mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2007 o 21:17, Kawosz napisał:

Jak zwykle Michael okazał się geniuszem. Skąd wiedział, że akurat tam jest rura wodociągowa,
zawór i że jest akurat zapchany i.... dużo rzeczy?


No właśnie :P Dwa dni w więzieniu i już wszystko wie... :] No dobra, prawie wszystko, bo na razie nie opracował planu ucieczki ;]


@Kukowsky

O! Nie wiedziałem... Inaczej patrzeć na Michaela... Interesujące. Może... to jego zabiją? :P

I dobrze się urządził Bellick - wreszcie ma ubranie i żarcie :D No i T-Bag też świetny wielki przyjaciel Bossa więzienia ;]

Lecz jak tak patrzę na sezon pierwszy i trzeci to Fox River miało ogólnie lepszy klimat. No mam nadzieję, że w następnych odcinkach zobaczymy wreszcie jak Scofield zaczyna planować swa ucieczkę podobnie jak w pierwszym sezonie i wtedy serial odzyska swój klimat. :)

03x01 - 9/10
03x02 - 7+/10

Moje subiektywne oceny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 18:43, tosz napisał:

ile wyszłojuż odcinków 3 sezonu w Stanach ?

Dwa. Następny będzie już/dopiero za trzy dni, jedną godzinę i 15 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 18:45, Marcinos07 napisał:

> ile wyszłojuż odcinków 3 sezonu w Stanach ?
Dwa. Następny będzie już/dopiero za trzy dni, jedną godzinę i 15 minut ;)



czyli juz za nie długo. szykuje sie kolejny super odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 18:45, Marcinos07 napisał:

> ile wyszłojuż odcinków 3 sezonu w Stanach ?
Dwa. Następny będzie już/dopiero za trzy dni, jedną godzinę i 15 minut ;)

Nie ten czas, nie ten czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 08:18, nekromanta7 napisał:

eh ciekawe kiedy w polsce bedzie trzecia seria oby niedlugo bo nie chce zapomniec co sie stalo
w dwoch poprzednich :P


Myślę, że na wiosnę. Chyba, że drugą serię też będą powtarzać tak samo jak pierwszą - wtedy pewnie trzeci sezon na Polsacie będzie dopiero we wrześniu 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 14:38, tosz napisał:

w jaki dzień wychodzi w Stanach odcinki 3 sezonu ?


w poniedziałki, czyli dzisiaj emitują 3 odcinek tam na drugiej półkuli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować