Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Grizzly.

Pierwszy raz widzę tego pana na forum, ale ma z miejsca plusa za avatara :) Czesio, hehe! :D Jak podpowiedział mi gramsajt jest moim imiennikiem z Torunia, nieco młodszym w dodatku. Interesuje się piłką nożną i fantasytką. Lubi Batlefielda 2 oraz takie klasyki jak Gothic czy Fallout. W podpisie parafrazuje znany i lubiany dowcip :) Widzę, że ostatnio nie idzie mu wspinanie się po szczeblach forumowej kariery, więc życzę awansów.
Pozsrawiam

kakoooo

Użytkownik z krótkim stażem o niezwykle zastanawiającym nicku. Mam nadzieje że się nie obrazi, ale trochę kojarzy mi się za kakaem lub też... no dobra, nie powiem tego :p Jeszcze mnie zapamięta i będzie rozpowiadać jaki to z gaax''a nieprzyjemny typ. W avatarze ma futrzaka bardzo podobnego do mojego...mojego kota, żeby nie było wątpliwości. Życzę udanego pobytu na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kakoooo

Niespełninony idealista (idealistka?), która dąży do harmonii. Nie, nie - nie takiej ogólnoświatowej, lecz do własnej, na której zacznie grać melodyjki. Jego (jej?) nick pochodzi prawdopodobnie od słów oznaczających czekoladowy napój z mlekiem, które wypowiedział dławiący się znajomy tego (tej?) przodownika (przodowniczki?). Jego (jej?) avatar pokazuje kota, który patrzy się z iście szatańskim uśmiechem na mnie. Brrr, aż się przeraziłem! :-) Nie ma statystyk, bo nie ma gramsajta. Nic nie da się więcej powiedzieć, po jest dla mnie "rookie" - pierwszy raz ją widzę. Życzę awansowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieśniakoo
Opisuje go 2 drugi raz jak na razie wciąż przodownik ale pewnie liczy na awansika ( mogę się mylić )
na forum go widziałem go kilka razy ale to dawno temu . jego nick wywodzi się z wieśniaka czy li pochodzi najprawdopodobniej ze wsi a teraz wchodzę na jego gramsajt :D zobacze czy się coś zmieniło od ostatniego wejścia na jego gramsajt :( nie stety nic się nie zmieniło . Pierwsze co się wżuca w oczy ta jakiś kałach pewnie wieczorami lubi
chodzić na jakieś polowanka . Pierwszy wpis jest nawet dość długi ale reszta to bardzo kruciutkie . Jest mocno więżący katolikiem świadczy obrazek Jana Pawła 2 :D a na drugim obrazku w jego gramsajcie widać paru wieśniaków
któży pchają jakiś wieśniacki samochud przez jakąś wieś . A teraz zaglądnem do jego statystyk na gram jest prawie 100 dni jak dla mnie to dużo Napisał dużo postów ponad 400 jego gramsajt jest nawet popularny 120 osób odwiedziło jego gramsajt to na wet dużo :DDDDDDD
dobra kończe pozdro i życzę następnego awansa :DDDDDDDDDD HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx

xwx jest Przodownikiem. To może teraz zajmę się avatarem. Hmmm. Widnieje na nim fioletowe oko, lecz nie jest to oko Jego (jej). To wejdźmy na Jego (jej) gramsajt. Taaa. Jest lekko nie czytelny. Ta niebieska czcionka nie kontrastuje się z tłem. Niestety nie możemy dowiedzić się czegoś więcej, ponieważ nie umeścił (umieściła) nic o sobie. Na forum jest niedługo ponad miesiąc, a już ma dużo odwiedzin, jak i postów. Jak widać ma niewiele znajomych. Najbardziej z gier lubi Gothic''a 2, ponieważ umieścił (umieściła) wspomianą grę na pierwszym miejscu.
No to chyba wszyściutko.
Bardzo serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karollo1a
Na forum widzę ją chyba drugi raz . Z jej nicka wynika że ma na imię karolina mogę się mylić . jej awek przedstawia jakieś płomienie . no dobra wchodzę na jej gramsajt pierwsze co się żuca w oczy to latająca woda :D fajne to tło no ale nie wyraźne :( O nie mylę się to chłopak trochę dziwny nick bardzo mylący . Bardzo szczyci się tym że na jego gramsajt odwiedziło ponad 400 osób ale na 427 postów które napisał . To wynika z tego że co każdy napisany post ktoś wchodzi na twój gramsajt mogę tylko jedno powiedzieć wielkie WOW . Maniak Harego Pottera ale niestety ma tylko 2 książki calej tej potterowej trylogi . NA 7 gier ukończył tylko 2 za dużo kupujesz gier :) No dobra zajze do statystyk jak pisałem wczesniej napisał 427 postów na gram nie dłogo prawie 100 dni stuknie .A jeszcze dodam że jest kolekcjonerem znajomych bardzo tego nie lubię
no dobra kończe życzę dalszych awansów pozdro :DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karollo1a

Ten Przodownik, będący na forum od niedawna znaczną część swoich postów napisał w strasznie spamerskich tematach... Liczba znaków na post także mówi sama za siebie. Gramsajt zrobiony raczej ładnie, dosyc często uzupełniany, o jakości wpisów się nie wypowiem - nie miałem okazji się z nimi zapoznać. Nick sugeruje, że mamy doczynienia z Karolem, być może chodzącym do klasy 1a. Posiada wszelki sprzęt elektroniczny, szczególnie zainsteresowały mnie słuchawki ;) Gra w różne gry - sportowe, cRPG, FPS. Karollo1a kojarze tylko z tego temat, wiec nie wiem za dobrze jak się wypowiada i co sobą reprezentuje, statystyki dały mi jedynie mały obraz tego ;) Na zakończenie jak zwykle pozdrawiam! :)

xwx

Jeżeli moja pamięć jeszcze dobrze działa, to wydaje mi się, że już kiedyś opisywałem tego przodownika. Akurat spojrzałem na jego podpis - "Być i mieć :D" - niby głupie i proste, a jednak wiele mówi i można doszukiwać się głębszego sensu ;) Gramsajt strasznie jasny, jak dla mnie za jasny. Wpisów mało, ale raczej długie. xwx jest na forum krótko, a napisał już wiele postów. Raczej stara się unikać spamerskich tematów. Na forum rzadko Go widuję, jest mi znany głównie z tego tematu. Aktualnie gra w gry różnego rodzaju - FPS, cRPG(prawie ;)) i strategię. O sobie na gramsajcie zbyt wiele nie piszę, tak więc ograniczę się do tego co już naskrobałem ;). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev
Jest on przodownikiem. Jego avatar przedtawia jakiegoś kolesia z kapturem na głowie. Ma fajnego sajta. Na jego tle jest coś ala wszechświat (takie planety jakby ktoś niewiedział). Ma ciekawe wpisy i nawet fajną muze na gramsajcie.
Jego tagi to: crpg, felietony, metal, muzyka i wszystko (bardzo zaciekawiło mnie to wszystko... ) Nie ma za dużo znajomych bo zaledwie 3 i to tak się złożyło że każdy z nich ma inny status :) (bardzo ciekawe) No to chyba starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamillo6b

Jest Przodownikiem. Założył temat "Słowna zabawa - ciąg dalszy" (BTW. serdecznie polecam:)
Lubi Prison Break. Ma 13 lat i jest moim rówieśnikiem. Ma Nokię 6020. Wygląda n miłą osobę.
To wszystko.
Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71
Jest przodownikiem.Jego avatar przedstawia jakiś kask czy głowe ze star wars. Ma fajnego sajta. Jest kolekcjonerem znajomych. Ma na imię Krzysztof i ma 14 lat. Jego hobby jest granie na PC i PS2, siedzienie na gram.pl, czytanie książek i oglądanie seriali. Urodził się 9 sierpnia. Posiada PC, PS2 i Telefon Nokia 3100. Ma czytelny gramsajt. Co tu jeszcze...?? Odwiedziło go już 1 043 użytkowników. Napisał 445 postów, 1 recenzje. I lubi czytać CD-Action. i starczy. Życzę awansów i pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamillo6b
Przodownik. To co wywnioskowałem z jego nicku to to, że ma na imię Kamil i chodzi do klasy 6 b (pewnie się mylę).Na gramsajcie ma napisane że chodzi do 1 a w gimnazjum więc prawdopodobnie założył konto rok temu.Ma 13 lat. W avatarze ma kolesia z Prison Break, bo jest fanem tego serialu. Lubi FPS-y, gry sportowe i samochodówki. Jego hobby to piłka nożna i samochody. Ma Nokię 6020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc

Jest przodownikiem ale rzadko go widuję. Jego nick kojarzy mi się z jakąś postacią fantazy.
Nie kolekcjonuje przyjaciół. Nie gra zbytnio na kompie ponieważ ma wpisane tylko 2 gry.
Jego GS wygląda spoko , jest mroczy i jest staranie zrobiony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc

Nick to gra słów: Mad (szalony) i Doc (skrót od doktora). Tak więć jest Szalonymdoktorem (w tłumaczeniu :-D), na którego avatarze praktycznie nic nie widać, tylko jakieś zarysy przedmiotu. Udobruchał sobie opowiadania, które pisuje na Gramsajcie. Na forum jest od ponad roku (473 dni) i napiszał przez ten czas mniej postów ode mnie! (dokładna liczba; stan na godzinę 19:24: 395 postów). Napisał dwie recenzje, wpisów na blogu ma równe 10. Jego Stroblona odwiedziło 96 osób, z czego 8 opisało jego w najnowszych trzech notkach. Lubi Pimp My Ridy i GRAM.TV. Czyta CDA i Focusa (nooo, imponujesz mi, kolego. BTW: Fajne pismo). Nie uwierzycie, ale lubi on grać w Kangurka Kao 2! Dla kontrastu podam, że grywa w Battlefielda 1942, Gothika i w Neverwinter Nights. Z książek, człek ten zaczytuje się w opowiadaniach Pilipiuka (Polecam! Nagrodzone Paszportem Polityki!) i... Eragonem. Z muzyki lubi Linkin Park i Fort Minor oraz OST z FF: Tokio Drift.

Hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieśniakoo

Jest Przodownikiem czyli tak jak ja tylko że napisał więcej postów ode mnie (oczywiście jako Przodownik).
Jego nick kojarzy mi się ze wsią (możliwe że na niej mieszka).
Wchodzę na GramSajta i widzę od razu jakieś karabiny na tle
(nie znam nazwy ale wiem że jest taka w Counter-Strike).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieśniakoo

Można powiedzieć, że „znamy się tylko z widzenia”, słowem posty tego użytkownika widywałem, aczkolwiek żadnej dyskusji z nim nie prowadziłem. W podpisie przyznaje, że nie jest nieomylny, nikt nie jest… Jego nick nie jest w stanie nic mi powiedzieć, jeśli nick umie w ogóle mówić. Co dalej… awatar, takie fikuśne coś, nawet nie wiem co, najwyższy czas na gramsajt. Widzimy tam karabiny, prawdopodobnie kałasznikowy, aczkolwiek nie jestem ekspertem, być może wyraża to chęć zmasakrowania większości populacji naszego kraju. Powiem jedno, na tym gramsajcie nie da się nic przeczytać, tło i kolor czcionki są tak dobrane, że by dojrzeć jakiekolwiek litery trzeba podjąć tytaniczny wysiłek. „Jestem OK, dopóki nie zaczyna mnie ktoś wku*wiać, czyli wymądrzać się. Uwielbia się rzucać w rytm muzyki zespołów pokroju punkrocka - najchętniej tej z Antyradia... (Ale kryptoreklama...) :-D Wkurzam się na innych, kiedy inni wkurzają się na mnie.” I tym optymistycznym akcentem pozdrawiam i życzę awansu na Brygadzistę.

oski007

Drugi opis z rzędu, nie wiem czy to na moje siły, ale nic, spróbuję. Jest to użytkownik, którego już trochę poznałem, ale nie widziałem go na tyle długo, że nie jestem w stanie wyrwać z zakamarków mojej pamięci jakiejkolwiek informacji o nim. Ma jakieś niecne zamiary, które ujawnia na swoim gramsajcie, lubi techno, ja nie lubię. Pewnie ma na imię Oskar i jest fanem agenta 007, w jego awatarze widzimy jakiegoś potwora, bliżej mi nieznanego. Tło jego gramsajta to screen z jakiejś gry, a wpisy to głównie filmiki. A jednak nie, jest tekst, ale na tym gramsajcie również niewygodnie się czyta, więc nie będę podejmował tego wysiłku, generalnie nic mi się nie chce. Pozdrawiam i życzę Brygadzisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Po raz pierwszy opisuję tego użytkownika,choć po stopniu widać,że na forum od dłuższego czasu.Na avatarze widać herb klubu piłkarskiego Widzew łódź.Nick kojarzy się:
-z butami firmy ADIDAS
-wiekiem :-D
W podpisie pisze,że coś mu nie wyszło,podaje numer GG i e-mail.Nasz użytkownik ma na imię Michał i mieszka w łodzi.Ma pecet,SE T230 i odtwarzacz MP3.Ma 33 znajomych.Napisał ponad 1080 postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:16, xbit71 napisał:

Teraz powinien być opisywany forumowicz o nicku Jojti, ale to szczegół...://

Dzięki o pamięci o mnie :) To może ty mnie opiszesz :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jojti

Forumowicz, imieniem Wojtek, mającym lat 13, mieszka w Starachowicach. Nie lubi tego, że w niektórych dniach jest za dużo szkoły:))
Ostatnio, jego nabytkiem została gra TDU, którą z pewnością bym sobie kupił, no ale cóż - czas zbierania kasy na komórkę:))
Użytkownik ten lubi piłkę nożną. Gramsajt jest przejrzysty, można znaleźć dużo ciekawych tekstów o grach, konsolach etc.
Życzę awansów i pozdrawiam!

[BTW. opisuję cię dlatego, bo nie lubię, gdy ktoś natrudzi się, by napisać opis o kimś - jak ty, a potem zostaje pominięty...]. Chamstwo w państwie!:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować