Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

gen.Karcio

Jest od niedawna na forum, gdyż ma rangę obywatel. W opisie jest strzałka... ok, idę za nią, a tam pisze "mój gramsajt" :D. No i tam wchodzę. Pokazuje mi się ładny gramsajt na tle samochodu. Dowiaduje się z niego, że na forum jest tylko jeden dzień. Jest nastolatkiem. życzę awansów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Airuk

Tego gramowicza specjalnie nie kojarzę, chociaż wydaje się sympatyczny. ;]. Gra w BiteFight i opis ma także z tej gry. Ma 11 lat, mieszka w Olsztynie. Na forum jest niecały miesiąc i w ten oto miesiąc udało mu się osiągnąć tytuł Robotnika. Jego avatar przedstawia jakiegoś brązowego potworka. ;]

Pozdrowienia,
Adamzzzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamzzz

Jego ranga to brygadzista, więc to bardzo wysoki stopień, chciałbym taki mieć :D Podaje numer Gadulca, więc je4st otwarty na nowe kontakty. No to tak ja pisze w opisie KLIKAM na jego GramSajta i widzę, że jest bardzo ładny. Adamzzz ma 14 lat. Pozdrawiam gramowicza i mam nadzieje, że niedługo wyjedzie na delegacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamzzz

Ma na imię Adam co widać po niku ;) Jest brygadzistą - zaznajomił się z regulaminem ;) Na awku zachęca do jedzenia budyniu (chyba dlatego żeby być zdrowym :P:D) GS jest ciekawy - i często odwiedzany ;) Pojawia się tło na którym jest czarne niebo ;) Jest o rok ode mnie młodszy ;) Mieszka na Mazowszu w miasteczku Ciechanów...do świata milo nastawiony, ale czasem ma niewyparzony język...Uwielbia siedzieć na IRC-u - czyli złodzieju czasu :P...Lubi rock i punk ;) Uwielbia erpegiegi :) I przygodówy...lubi chodzić do szkoły i się uczyć (blee...ale każdy ma swoje przekonania :P) Jest bez nałogów prócz gram.peel...Ma średnią kolekcję znajomych (59)...Pozdro i życzę awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Airuk

W tym temacie już od pewnego czasu siedzi :)
Robotnik, więc pracuje na mój urlopik... ekhm! Znaczy się delegację :P
Za wiele o nim nie mogę powiedzieć, ale spróbuję: Na forum jest prawie miesiąc, lubi CDA, za co ma u mnie plusa, jak również za to, że jego ulubionymi grami są te gry, które sam posiadam i gram :)
Stworzył sobie bardzo ładnego gramsajta, którego przyjemnie się ogląda. Fajne wpisy :)
To tyle, co mogę o nim powiedzieć - zapewne więcej się o nim dowiem w przyszłości...

Cesarro

Nie przypominam sobie, żebym go opisywał. Jest użytkownikiem, który został ostatnio zdegradowany z statusu przodownika. Nie martw się, szybko to odrobisz!
Jest dumny, że jest Polakiem, co widać po jego awatarze i wierszyku, którego sam napisał :)
Nie podoba mi się to, że pisze w spamerskim (według mnie) temacie, Historyjka.
A co do gramsajta, to bardzo ładne tło, ale zmień kolor czcionki, bo trochę nie pasuje do reszty.

Pozdrawiam i życzę Wam awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edeń
Jest to delegat więc już długo na forum. Co tam słychać na sajcie, hmm więc podoba mi się on, naprawdę fajny GS. Najbardziej podoba mi się jego wypowiedź na temat: krótko o mnie cyt. Eeee... Kopytko? :D superrr :) Lubi harrego pottera i neverwintera. Posiada PC i PSX. No to starczy. Życzę awansu na Przewodniczącego.

Pozdro Dr.KaMoS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr.KaMoS

Statystyki mówią, że jest tu 0 dni, więc nie dziwne, że widzę Go pierwszy raz, witam na forum :) Na szczęście założył już gramsajta, no to wkraczamy do tego tajemniczego miejsca. Można dowiedzieć się całkiem sporo rzeczy. Dr.KaMoS należy do mlodszych graczy, jednak to nie czyni Go gorszym, gra w wiele dobrych tytułów, pozwolę sobie wymienić tylko te najciekawsze: GTA:SA, SWAT4, NFS Carbon. Och, gra także w World of Warcraft III, no proszę, czyżbym coś przegapił? ;) Słucha raczej popularnej dzisiaj muzyki, nic wyjątkowego czy charakterystycznego. Czyta już Gazetę Wyborczą, dobrze wiedzieć co się w kraju dzieje ;) Podaje wiele form kontaktu do siebie, pewnie chce poznać jakieś osoby i zadomowic się na forum. Patrząc jeszcze na statystyki, nie znalazł jeszcze swojego ulubionego tematu, błądzi i szuka czegoś dla siebie. Tak na marginesie, jeżeli grałeś w Gothica lub Morrowinda, zapraszam do tematu "Morrowind czy Gothic...", bo coś ostatnio temat upada :) Podsumowując: nowy nabytek na forum, młody gracz, grający w gry z przyszłości ;) Mam nadzieję, że nie będziesz spamował i zostaniesz tu na dłużej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev

a wiec tak jak chcemy sie cos o nim dowiedziec krotko o mnie mowi ze nic nie musimy o nim wiedziec a jak co tam nic o nikim:D fajne ma motto z muzyki co slucha nie znam szczerze nic pewnie metal bo wita nas jak wejdziemy na jego gramsajt(ostry metal oczywiscie) ooo gra w morrowinda fajnie ja tez i ja nawet ostatnio czesciej ale zaraz to o nim mialo byc... nie lubi zadnych filmow??? nie ma zadnego tylko seriale lost south park o na gram.pl jest od 99dni jutro setka dziadku ci nabije:P pozdro i sukscesow na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co się rzuca w oczy po wejściu na sajta... dwapac :P widzę, że mam do czynienia z amatorem czarnych rytmów. Widzę pokrewną dusze jeśli chodzi o słowo pisane :D jednak z książek które czytał znam 2 w tym czytałem jedną, o starcrafcie i to ładnych parę lat temu.
Jeśli chodzi o kinematografię to widzę większość filmów wojennych, lub znowu o czarnych i (nielubiany przeze mnie) matrix.
Z seriali, tu widzę buntowniczą żyłkę :D dirty sanchez, south park, prison break itp.
aaa czyta cda, mały + :P
już 145 dni, nie pisze recek, postów i komentów nawet trochę jest.
na sajcie dame filmiki z dwapacem. To tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wormage

Jest robotnikiem,czyli na forum od niedawna.Na avatarku chyba jakiś zestaw subooferów(nie wiem,czy dobrze napisałem).W podpisie ma angielskie określenie robaka.Ma sajta,który jak widać jeszcze jest niezapełniony,lub może nawet w fazie projektowej.Nasz użytkownik nie podaje swojego imienia,ale mówi,że ma 16 lat i lubi grać w różne budżetówki.Ma PC,PS2 i GBA(GameBoy Advance).Wkurza go szpanerstwo.Lubi czytać książki fantasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Jest z nami ponad 100 dni .....i jest userem "z fartem" ,bo po 176 postach juz byl brygadzista :O ;] No coz szczescie ,szczesciem....Ale wydaje mi sie ze to pozadny user . Ogólnie z tym ,ze ma na koncie malo postów to tez go nie widzialem zbytnio ....Ale z tego co wiem to najczesciej pisze w zabawach ;] Nie dostal degrada wiec jak wspominalem
jest prawym userem :-). Coz wiecej powiedziec bedzie ciezko. W kazdym razie zycze awansow i dobrej drogi zycia na forum ;)

PoZdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urzytkownik dwukrotnie degradowany z Przodownika na Robotnika. Dużo pisze na Historyjce lub pisał, zamieścił tam aż 337 postów. Na gram jest niecały rok, a znajomych ma mało bo trzydziestu. A teraz dziwna sprawa, oturz lubi on gałę nożną i Star warsy co widać zresztą na jego gs''ie, ma również parę filmów anime. A na samego gs'' to chyba rzadko wchodzi bo ma jeszcze bloga o zbliżających się świętach wielkanocnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000
Opisuję tego jakże charakterystycznego forumowicza pierwszy raz:P. Jak nie trudno zauważyć aktualnie ma status Robotnika, choć w rzeczywistości mógłby być Brygadzistą...niestety dwa poważne grady za spam uniemożliwiły mu dojście do tej rangi. Ja na jego miejscu i tak skakał bym z rudość, gdyż gdyby mody widziały tyle co ja(...a ja widziałem wiele:P) bez mrugnięcia okiem dostał by Bana. Następną jakże oczywistą sprawą jest nick z którego dowiadujemy się że ma na imię Dominik, niestety nie mogę odgadnąć co mają "symbolizować" trzy "0".
Ten oto Poznaniak chce nam wmówić, że ma 18lat:P prawdę mówiąc "wygląda" na dziecko chodzące do szkoły podstawowej, które pierwszy raz ma styczność z Internetem.
Gramsajta zostawię bez komentarza:P...zal. Jedak muszę wspomnieć o jego chorych komiksach, podglądach - że tylko geje noszą różowe koszule(sam mam dwie) oraz...ehh nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000 -> jestem skłonny powiedzieć, że Dominik to jego imię :D W jakimś temacie (chyba o avatarach) wyczytałem że jest on miłośnikiem rysowania, sam też robi swój komiks (nie jestem pewien, ale chyba go tutaj pokazywał). Postać z jego avatara bodajże została stworzona przez niego samego. Lubi grać w gry typu ''shooter'' i rayman, czyta gazety (lub czasopisma) o komputerach. Jest tutaj od niedawna, ale pewnie szybko w pełni się zaaklimatyzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000
Rosyjski rysownik Dominik Rzopofjotew został odprawiony z kwitkiem w kolejnej redakcji, ponieważ jego rysunki są zbyt... *niszowe*. Mimo że jego rysunki zdobyły przeogromną popularność w Państwowym Zakładzie Psychiatrycznym nr 13 w Moskwie, Pan Dominik jeszcze nie został przyjęty do żadnego magazynu (nie licząc zaproszenia do rosyjskiego "Bravo", gdzie jednak był za mały zarobek) i ciągle szuka pracy. Rzopofjotew nadal wierzy w siebie. Oprócz rysunków Pan Dominik lubi jeździć na deskorolce po moskiewskich slumsach. Jego ostatnim osiągnięciem było prawie poprawne napisanie nazwy triku kickflip. Zrobił tylko jeden błąd.
W chwili obecnej pan Rzopofjotew ma się dobrze, i wierzy w swą światową karierę odkąd trzeci raz powtarzał klasę w podstawówcę. Serdecznie mu życzę sukcesów i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000

Na gram.pl jest już troche czasu, jest robotnikiem czyli od niedawna naforum albo dostał degrada. W avku ma chyba swój autoportret :D Na GS''ie zamieszcza różne komiksy, chyba lubi rysować. Jego avek miał 4 wersje. Co by tu jeszcze napisać? nic. Życzę mu szybkich awansów i żadnych degradów to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 10:44, Dominik000 napisał:

O aż 4 osoby mnie opisały! To trochę się pośmiałem:)

No widzisz, jaki jesteś popularny!
Ciekawe, kogo teraz należy opisać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Opisywany przeze mnie już wiele razy. Widziałem Go w wielu tematach, jest bardzo towarzyski, chyba wszyscy Go lubią. Gramsajta ma zrobionego bardzo dobrze i profesjonalnie, jakość wpisów też dobra. Bierze udział w konkursie na najlepszy awatar, dlatego widzimy już nowe oczko, będzie wysokie miejsce, na pewno. Lubi oglądać "szkło kontaktowe", bardzo dobry program swoją drogą. Lubi Linkin Park i podobną muzykę. Wybacz, że tak krótko, ale jeszcze trzy osoby zostały, pozdrawiam! :D

Paweusz

To już jest prawdziwy weteran, na forum od tak dawna, że nikt nie pamięta kiedy przybył. Kojarze Go z wielu tematów, szczególnie zapamiętałem mroczne fotki w temacie o zdjeciach ;) Słucha głównie metalu na czele z Cradle of Filth. Widzę, że gra w bardzo różne gry, ale wszystkie dobre, wiele też wspaniałych cRPGów. Dziwne, że nie czyta CDA, cóż, nadrabia GW. Gramsajt utrzymany w mrocznych klimatach. Treść stanowią wiersze, niestety na razie bliżej się z nimi nie zapoznałem, mam nadzieję, że to się zmieni, bo ostatnio lubie czytać poezję :) Nie mieliśmy okazji spotkać sie w żadnym temacie i pogadać, może kiedyś jakoś na siebie trafimy. Pozdrawiam!

Graszczur

Nie ma nic wspólnego z gryzoniami! Zapamiętajcie! ;) W podpisie jakieś arabskie czy inne tego typu znaczki, nie jestem w stanie rozszyfrować. Widuję tego pana w wielu tematach, ale z jakiegoś konkretnego, w którym się szczególnie udziela, Go nie kojarzę. Gramsajt jak u kolegi wyżej, raczej mroczny. Pochodzi z cetrum Polski, może gdzieś niedalego mojego miasta? Ulunionych gier nie ma dużo, ale ilość nadrabia jakością. Muzycznie siedzi w podobnych klimatach jak ja i jak pan opisywany wyżej :) Filmy fajne lubi, a i książki niczego sobie. Oczywiście czyta CDA, ale nie ogranicza się tylko do niego, to dobrze. Napisałbym więcej, ale jeszcze jedna osoba zostala :) Pozdrawiam!

NFSU2.00

Tego osobnika w przeciwieństwie do opisywanych wyżej widzę po raz pierwszy, wiec będzie trochę trudniej. Od razu w podpisie podaje kontakt do siebie, więc nie trzeba się fatygować na gramsajta. Łah, coś mi zakłóciło piękne dźwięki Bathory - Xzibit, no to mamy przeciwieństwo kolegów z góry. Ostatnio ciągle ten X mnie prześladuje ;) Po nicku można stwierdzić, że opisuje fana NFS, gramsajt utwierdza mnie w tym przekonaniu - "Jestem fanem serii NFS". Jakoś mało ma ulubionych gier, ale są dobre, kto zresztą gra w złe gry? Czyta tylko CDA, żadnych książek czy innych pism nie widać. Filmów też jakoś tak mało, skromnie koleg, skromnie ;) Mało napisał postów w stosunku do czasu od jakiego tu przebywa i z jednej strony to dobrze, przynajmniej nie można powiedzieć, że spamuje Dobra, koniec tego opisywania.Pozdrawiam!

Swoją drogą czegoś takiego jeszcze nie widziałem, cztery osoby opisały jedną niemal w tym samym momencie, no proszę. Ostatnie dwa posty jakie napisałem strasznie zwiększą mi średnią znaków, tylko podziękować tym dzięki którym to robie :) Nie zwracajcie uwagi na błędy, bo starałem się jakoś zdąrzyć przed innymi, a i tak zajęło mi pół godziny ;)Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować