Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Mroczny Rev

Widać ten przodownik lubi mroczne klimaty, na forum jest ponad 3 miesiące, więc już pewnie zdążył zapoznać się z regułami które t panują, lubi metal (rodzaj muzyki który uznaje za wydzieranine), gry crpg. Jeste jednym z licznej grupy fanów Diablo. Ma bardzo dużo ulubionych gier. Ogólnie nie mam do niego zastrzeżen, życze mu tak jak i innym szybkich awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFSU2.00
Sądząc po nicku bardzo lubi grę NFS Underground 2, no a na gramsajcie napisał że jest fanem całej serii. Jest spokojny, ale nie zawsze. Lubi dobrą muzykę. Jest fanem Piratów z Karaibów. Całe dnie spędza przed kompem :) Lubi także Baldur''s Gate, to znaczy że fajny z niego gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madt
Madt na forum gram.pl jest juz dosyc dlugo. Jest Fanem gier crpg szczególnie serie The elder scrolls i Baldurs gate . Lubi czytac książki z udziałem wiedźmina Geralta. Lubi słuchać Hip Hopu. To cyba tyle o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madt

Na imie mu Mateusz ma 17 lat, na forum jest przodownikiem. Jego ulubione gry to BG, Far Cry, GTA:SA i wiele, wiele innych, lubi amerykański rap, czyta CDA, no i cóż więcej o nim powiedzieć, chyba tak jak wszyscy czeka z niecierpliwością na Wiedźmina. Życze mu szybkich awansów, i żadnych degradów. To wszystko, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFSU2.00

Widzę ( tak mi się zdaje ) go pierwszy raz na oczy więc nie miałem okazji z nim podyskutować na temat gier.
No dobra. Wchodzę na jego gramsajta. I widzę przyzwoite tło ( ja miałem niedociągnięte tło pod stroną w rogach tak jak ty ale skorzystałem z tego że jest czarne i dokończyłem w paintcie ale ty chyba tak nie możesz ) i ładne belki.
Nie będę przepisywał tego co napisał o sobie więc kończę. Powodzenia i życzę awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubq

Jest Przodownikiem, a na awatarze ma słodkiego kocurka, imieniem Garfield:)). Jest moim znajomym, a jego nick wziął się stąd, że odwrócony daje jego imię (Kuba):P. Ma bardzo ładne (naprawdę!) tło na GS''ie, który, tym samym, jest przejrzysty. Jest luzakiem:D, lubi Splinter Cella: Chaos Theory:).
Tradycyjnie - życzę awansów!:]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:16, Mroczny 2 napisał:

Ej a ja to co ???

Przecież to Ubq pierwszy opisał gościa o nicku Madt - to Ubq zostałby pominięty...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71
Fan Star wars, przodownik. Na forum troche czasu spędził na forum, wkurzają go dwie rzeczy: wPLN i ludzie którzy myślą że granie to strata czasu. Fan GW i NFS''a (Tak trzymaj!!!!!!!!!) To wszystko co mógłbym powiedzieć na jego temat, no dodam tylko jeszcze że widziałem go pare razy i pisze posty z rozumem, a nie tylko z myślą o awansie. Życze mu szybkiego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja napiszę jeszcze raz to samo bo mój tamten post został nieprzyjęty.
NFSU2.00

Widzę ( tak mi się zdaje ) go pierwszy raz na oczy więc nie miałem okazji z nim podyskutować na temat gier.
No dobra. Wchodzę na jego gramsajta. I widzę przyzwoite tło ( ja miałem niedociągnięte tło pod stroną w rogach tak jak ty ale skorzystałem z tego że jest czarne i dokończyłem w paintcie ale ty chyba tak nie możesz ) i ładne belki.
Nie będę przepisywał tego co napisał o sobie więc kończę. Powodzenia i życzę awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny 2
Biorąc pod uwage jego gramsajt, wnioskuje, że jest osobą otwartą na kontakty z ludźmi, lubi poznawać nowe osoby i z chęcią podaje namiary na siebie. Wydaje mi sie, że lubi czasy, w których pojawia sie rycerstwo lub magia - słowem czasy, które zwykle widzimi grając w gry RPG choć nie zawsze. Jest przodownikiem, podobnie jak ja. Średnio na dzień, pisze całkiem dużo postów (4,26) choć oczywiście dla bardziej "doświadczonych" forumowiczów taka liczba pewnie wydaje sie śmiesznie mała. Założył już kilka tematów i umieścił pare obrazków, można więc powiedzieć że umie już obsługiwać forum :P. Wydaje mi sie osoba fajną (każdy zna różne znaczenie tego pojęcia) i przyjacielską. Widze go po raz pierwszy, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy nie spamuje i pomaga innym. Podoba mi sie jego gramsajt - panuje na nim porządek, a nie chaos tak wielki, że nawet nie wiem gdzie jestem (nie dosłownie).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Assasin

Hmmm..... pierwszy raz widzę go na forum :|. Jest przewodnikiem więc jednak coś się napisał na forum ;).
Nie ma swojego Gs przez co nie można o nim zbytnio coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jojti

Mimo że jest dopiero przodownikiem, napisał juz ponad 800 postów. Ma na imie Wojtek i ma 13 lat (przysiągłbym że gdzieś juz to słyszałem xD) Najczęściej pisze w histioryjkach, przez co jego średnia znaków/post jest jedną z najmniejszych jaką widziałem na gram :) Nie słucha muzyki... Jest fanem Chelsea Londyn, lubi czytać CDA i oglądać Piratów z Karaibów. Na sajcie podaje tylko swoje gg, co oznacza iż jest bardzo tajemniczy (albo nie ma innego komunikatora) :) Spoko gość, zastrzeżeń brak x) Ogólnie dość słabo sie znamy, mam nadzieje że w najblizszym czasie poznam go lepiej :)
Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów na gram''ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłębiczart

Ogulnie to po ksywce raczej się nie dowiemy co ona oznacza. Jak inni uwielbia on serię Gotchica i guild wars, lubi również manchester united cz yli mogę wywnioskować, że gra w piłkę nożną. Często można go zobaczyć w temacie "Nocne marki". Gramowicz bez degrada. Jeden z mniejszej części gramowiczów co lubi czytać książki. Dużo pisze również w "Historyjce", "Kwasy by Jasió, James & SiniS" i w "historyjka o gothic 3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000

Znam tego użytkownika, a jakże, widziałem Go w wielu tematach. Jego bardzo charakterystyczną cechą, a wlaściwie cechą jego postów, jest zupełna nieumiejętność pisania po Polsku, potrafi nawet robić błędy w nazwach wlasnych ("Warchamerra"). Do tej pory wszystkie posty jakie widziałem podpisane jego nickiem, były krótkie i nie wnosiły zbyt wiele do dyskusji, może miałem pecha. Na gramsajcie przedstawia swój komiks, pamiętam jak kiedyś bluzgał na Lenca, że to nie umie komiksów robić i właśnie wtedy zamieścił swoje dzieło. Fabuła tego komiksu jest tak wspaniała, że nawet jej nie widać. Cały jego urok opiera się chyba na wszechobecnych wulgarnych słowach i bezsensie. Zaglądamy do statystyk. No kilka degradów było, ostatni chyba za spam w temacie o gramsajtach, ale pewny nie jestem. Ulubionym tematem tego forumowicza jest "Historyjka", dlaczego mnie to nie dziwi... Do tej pory napisałem raczej same wady, może nie miały by znaczenia, może bym o nich nie pisał, ale... Dominik000 ma 18 lat. No wybaczcie drodzy państwo, ale w tym wieku to już trzeba umieć pisać z sensem i bez błędów... Jeżeli Cię obraziłem, wiedz że nie miałem tego na celu, napisałem tylko jakie są fakty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś pisałem jak oszalały w Historyjce. To były pierwsze posty na gram.pl. Ej a wy nie wchodzicie na mojego gs''a z ok7 osób co mnie opisały to z 2 napisały tylko, że jeżdżę na desce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev

Hmm...nick mówi mi, że lubi mrok :) Rev nie wiem co oznacza ;)...Jest przodo czyli zaznajomił się z regulaminem...Nic o nim nie trzeba wiedzieć, sam tak pisze :] Lubi cRPG (tak jak ja :P) Metal i ogólnie wszystko :P Wchodząc na jego GS''a słychać ciężką muzykę i fajną spodobała mi się :P Urodził się 17 sierpnia, ale roku swych narodzin nie podaje :) Jego motto jest ciekawe:"Żyj tak, aby gdy umrzesz, twoi przyjaciele się nudzili"...Posiada tylko PC :)Pozdro i życzę awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000

Nie znamy się "osobiście", ale kilkakrotnie widziałem posty tego pana. Niestety jedyne co zapamiętałem to jego wyjątkowo słabą znajomość ortografii, a zdaje się że chodzi do szkoły średniej. Jest na forum...hmmm... dłużej niż ja, ale nie udziela się zbyt dużo. O, teraz coś pozytywnego. Mianowicie rysuje komiksy, ale na tym się nie znam, więc próby oceny się nie podejmę. No cóż, widzę jeszcze że nic sobie nie robi z regulaminu.

Mroczny Rev

Hmm... nie jestem pewny czy nie opisywałem już tego użytkownika, bo na forum kilku "mrocznych" mamy, a ja żadnego nie znam :) Jest z nami od ponad trzech miesięcy. Jak prawie każdy gra w Morrowinda i Gothica, lubi też klasyki w stylu HoMM czy Diablo. O coś ciekawszego: gra na gitarze - pozazdrościć :) Posiada bardzo ładnego i co ważne przejrzystego gramsajta, a to rzadkość. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć awansu, co też czynię.
Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować