Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

skyler
Jego nick kojarzy mi się z niebem ;)
Skyler jest paralotniarzem, przeleciał (bez skojarzeń ;P) na paralotni już wiele państw. Był m.in. w Luksemburgu, Finlandii, Brazylii, Kenii oraz Indiach. Najmilej wspomina jednad podróż do Kambodży, gdzie spotkał MacGayvera ;P Od tego czasu skyler marzy o zbudowani własnej paralotni z podełka spinaczy i wentylatora od karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Glizda101 - nieprzyjemny osobnik na forum;), zawsze pragną pojechać na Tajwan, podczas II wojny światowej i wleźć za skórę nieprzyjacielom, których ma całe multum. Fan King Konga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi Pochodzi z Chińskiej zamożnej rodziny, która ma mały klasztor i pędzą w nim ryżówkę :) Główny eksporter czarnych pasów na Chiny. Jego ulubiona bajka to Czarodziejka z Księżyca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolek85 Prawdziwy mafiozo, przyjechał do Polski zza Oceanu Atlantyckiego, mieszkał wcześniej w Brazyli na drzewie kauczukowym i robił rolki na zamówienie. Hobby to skanowanie głowy i wywieszanie jej w szkoła jako wolny zagraniczny rolnik ;). Zapomniałbym wpsomnieć, że przyjachał do Polski w kartonie z poduszakmi, a wnich były oczywiście drogocenne kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rolek ma brygdziste a ja przodownika ale to on jest cywilem a ja wojskowym starszym szeregowym.
lada rok i bedę poganiał kotów hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 11:02, cybek21 napisał:

Rolek ma brygdziste a ja przodownika ale to on jest cywilem a ja wojskowym starszym szeregowym.
lada rok i bedę poganiał kotów hehehe


Widzę że dalej się w to bawicie, to i ja coś dodam. Tymbardziej, że o Cybku21 mogę coś powiedzieć, bo "spikamy" się w rymowankach a on fajnie rymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT - Zasłużony delegat, piszemy sobie razem wierszyki na rymowaniu (jest w tym dobry), w porządku facet, lubię go nawet :) Jego nick kojarzy się z piłką do nogi adidas merlin GeoT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hand of Pain - fajny robotnik, zasłużony bo często siedzi na forum.Na jego towarzystwo prawie zawsze można liczyć.Jest miły i dobry w rymowaniu.SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xywka 1 -pewnie nic nie wymśli na swój nick widze go pierwszy raz pewnie nowy

podpis trochę dziwny
jeśli umarłeś to nie żyjesz i nie będę gadać do trupa(bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tomeksmy01 - mam dziwne wrażenie, że ma na imię Tomasz, ale mogę się mylić. Jest tu od niedawna, ale szybko awansuje, widocznie sporo pisze i nie dostaje degradów, co oznacza, że jest mądrym forumowiczem. Brak opisu, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 16:13, paweusz napisał:

tomeksmy01 - mam dziwne wrażenie, że ma na imię Tomasz, ale mogę się mylić. Jest tu od niedawna,
ale szybko awansuje, widocznie sporo pisze i nie dostaje degradów, co oznacza, że jest mądrym
forumowiczem. Brak opisu, szkoda...



paweusz
fajny forumowicz ma na imie paweł zmierza po delegata nie spamuje idt...itp...gra w rózne gry rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy Dawno nie widziałem Tego forymowicza. Naprawdę spoko z niego kolega, mieliśmy ambitny plan by założyć nową grę na forum ,ale... :):) Pomimo nicku brzmiąco typowo damsko jest facetem (chyba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolek - super chlopak, świetnie rymuje, często spotykamy się na różnych grach, typu "daję słowo"....Pisz więcej...mlody poeto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niulika Moja ulubiona forunowiczka :) Świetnie się z Nią rymuje, w słownej zabawie też jest dobra. Ma tyle samo wiosenek co ja. Ofólnie mowiąc przesympatyczna osóbka z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze- jest brygardzistą co oznacza że jest już bardzo dlugo na forum, znam go z wątku Zapomniane Krainy, jednak ostatnio niewypowiada się tam czesto, ale ogólnie to bardzo dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 18:51, tipu7 napisał:

Alexei Kaumanavardze- jest brygardzistą co oznacza że jest już bardzo dlugo na forum, znam
go z wątku Zapomniane Krainy, jednak ostatnio niewypowiada się tam czesto, ale ogólnie to bardzo
dobry forumowicz.

tipu7 używa kodów do gier i tipsów do paznokci. Każdą grę przechodzi przy pomocy solucji, nawet Dooma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 18:54, ShadowG napisał:

tipu7 używa kodów do gier i tipsów do paznokci. Każdą grę przechodzi przy pomocy solucji, nawet
Dooma:)


ShadowG-jest teraz przodownikiem więc jest już dużo na forum, widziałem go tylko w tym temacie, lecz uważam że jest bardzo dobrym forumowiczem. Jego nick wskazuje na to, że lubi ciemność.


(Nie wiedziałem że mozna tak rozumiec mój nick. Nie miałem pomyslu na nazwę wiec dałem taką. Kodów nie używam. Koniec OT.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 19:13, tipu7 napisał:

(Nie wiedziałem że mozna tak rozumiec mój nick. Nie miałem pomyslu na nazwę wiec dałem taką.
Kodów nie używam. Koniec OT.)

Uwierz mi, że w tej grze nicki rozumieć można BARDZO różnie ;D
PS
Opisujcie tipu''a7 (?), a nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować