Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 20:20, Wesik napisał:

gieroj- ten co dostał bana i kłóci sie z TYHE o odblokowanie poprzedniego konta-nie trzeba
przectawiac

ja się nie kłócę, to że ugodła mnie trochę niesprawiedliwość i napisałem temat do natychmiastowego zamknięcia wytłumaczający o co chodziło, nie znaczy że się kłócę.My po ludzku se to "obgadujemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 20:26, Widek napisał:

okej opisujcie Marczaka

a Marczak nie nazywaj mnie WItek bo sie pogniewamy:) Jestem Maciej;P


Dobra, spoko, chciałem sprawdzić twoją wytrzymałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 20:26, gieroj napisał:

> gieroj- ten co dostał bana i kłóci sie z TYHE o odblokowanie poprzedniego konta-nie trzeba

> przectawiac
ja się nie kłócę, to że ugodła mnie trochę niesprawiedliwość i napisałem temat do natychmiastowego
zamknięcia wytłumaczający o co chodziło, nie znaczy że się kłócę.My po ludzku se to "obgadujemy".

A to przepraszam bardzo.Pomyliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak
Opiszę jego, gdyż ostatnie posty to offtopowa rozmowa.
Sam o sobie mówi, że jest Przodownikiem nie takim dzikim na jakiego wygląda, nie wiem jak wygląda, dlatego nie wiem czy to prawda, powiedziałby czy to prawda, gdybym go zobaczył, ale go nie widziałem, więc nie wiem - nie mogę się wypowiedzieć, co innego gdybym go widział.
NA forum siedzi 40 dni. Głównie w tematach słowna zabawa historyjka i opisz poprzednika, nie mam pojęcia dlaczego nie interesują go inne tematy - a może przyszedł sie tylko pobawić ?

P.S.
Chciałbym zobaczyć o sobie coś fajniejszego niż standardowe 2 zdania. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vaxinar - forumowicz od początków świata:)nie dziwi mnie jego status bo naprawdę oprócz Humana Goshta nie widziałem takiego gostka. To były plusy. A teraz minusy:)odniosłem wrażenie że lubi krytykować ludzi, i ma taką mini "pychę"" z powodu swojegostatusu. Lecz może to tylko takie zwidy?no w każdym razie wypowiedziałem się jak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda.
dziki marczak - przodownik siedzi na forum długo, jeszcze jak byłem xywką 1 to go widziałem.
jego podpis świadczy o tym że jest łagodny co się nie tyczy nicku:)
wygadany gość daje fajne słówka do słownej zabawy.
tu siedzi chyba najczęściej choć nie podoba mi się to że piszę po kilka zdań i tyle.chciałbym mieć taki opisy jak chce mieć vaxinar czyli:


P.S.
Chciałbym zobaczyć o sobie coś fajniejszego niż standardowe 2 zdania. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - wydaje mi się, że już był wcześniej na forum pod innym nickiem. Jego pseudo kojarzy mi się z niejakim Liroyem. Wygląda mi na zapalonego kibica Caracovii Kraków, szkoda bo ja kibicuję Wiśle K. :) Domaga się, by napisać coś o nim więcej, na chwilę obecną jest tu nowy...więc trudno zbyt wiele o nim powiedzieć, poza tym, że lubi makaron z alg morskich, spanie na mokrym mchu i loty na latawcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 13:08, gieroj napisał:

krytykować ludzi, i ma taką mini "pychę"" z powodu swojego statusu.


Błeh, znow mnie ktoś obraził, już bym tak tego nie odczuł gdybyś nie napisał z powodu statusu, dlatego chyba sobie dam spokój z tym temate - Ty mnie nie znasz ani nie chcesz znać, dlatego jesteś w błędzie. Nie czytałeś posta, w którym mówiłem, że wolałem stare prawo tego forum. Nienawidzę ludzi, którzy tu spamują i się tym szczycą. Nie lubię gdy ktoś nagminie łamie regulamin, dlatego właśnie tak, a nie inaczej odnoszę się do takich ludzie jak Ty, olcia13 czy też Pan olki77 - których njabradziej na tym forum nie lubię - mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.
Mój grzech jednak, nie jest grzechem pychy, a już napewno nie z powodu statusu.

tomeksmy01 - forumowicz młody. Siedzi we freestayleowych tematach - nie mam o nim zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar...
Wzór do naśladowania! Dużo pisze i mądrze pisze co często jest rzadkością. Był moim pierwszym mistrzem i jak do tej pory jedynym (mistrzem gry). Gra w WarCrafta albo przynajmiej pomocnie mi pomaga... :) Zmienił podpis i teraz dalej jest dla mnie zwykłego śmiertelnika niezrozumiały. Jest w wąskim forumowym gronie przewodniczących co najlepiej odzwierciedla to co wyżej napisałem. Lubię gościa co tu dużo ukrywać!

P.S. Też bym chciał jakiś porządniejszy opis mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar - jest przewodniczącym od kwietnia...rozsądny,fajny,pomocny,jest od początku na gram.pl i pewnie długo jeszcze będzie tu siedział:)
Kukowsky - często się rozpisuje,delegat,miał jeden spadek na bumelanta,ale nadrobił to...
Lubię obu forumowiczów(lub gramowiczów jak kto woli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akshi - dużo siedzi na tym temacie i jest pochodzenia chińskiego :)
jest dopiero obywatelem wiec nowicjusz (chyba że miał drake z modami
spoko kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky nikt Go nie opisał, więc ja to zrobie. Jest to delegat widywany przezemie w wielu tematach. Jego nick (a raczej jego końcówka) wzięła się od piłkarza Poborsky''ego. Jest kibicem Juventusu Turyn-to dobrze, też kibicuję temu klubowi.

paweln na początku mylił mi się z paweuszem :). Jednak po chwili spostrzegłem różnicę statusów. Jest to przodownik jednak nie widziałem Go w innych tematach-pewnie mamy inne zainteresowania. Wnioskuję, że na imie ma Paweł, chociaż często nicki są mylące.

P.S Prośba jak powyższych ps''ach jeśli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gloody - Pierwszy raz miał szczęście i zostal zauważony przez tego tu na lewo, to jego nick. Przodownik tka samo jak na lewo spojrzysz. Nie należy do grona Wiecznych Przodowników (a tan na lewo tak). Pulpit bym mu pokazał ale nie moge wysyłac obrazków, tak jak mailów (Wasizi dopadnie tego, kto to zrobił). gloody - niygdy nie jest głody, nie da się zaskoczyć od tyłu, jak i od boków. Zawsze w bucie schowany portfel z niemałą gotówką (ale skarpetki to ukrywają, bo są zrobione ze specjalnego materiału wyszczyplającego). "Don''t burn it" (nie czytać tego!, sam nie wiem o co chodzi).

Ps1: Opisywać i jak coś to robić PostScriptum.
PS2: Był to opis w nowym modern stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 07:59, Podpułkownik napisał:

Wasizi ---> jest Przodownikiem dążcym do statusu Brygadzisty.Pisze długie wypowiedzi lecz
z sensem .Ogólnie spoko gość ;)




Choć tytułuje się zaledwie Podpułkownikiem, czasem wydaje mi się, że ma Generalskie pochodzenie,
a i zasób wiedzy o orężu wojenny niespożyty



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Pinio_SGSTB ciekawy nick nie powiem. Mimo iż rzodownik pierwszy raz widzę. Wydaje się że wchodzi na te same wątki co podpułkownik. Lubi sentencje o zasadach (ja mam jedną: Są one po to, aby je łamac") Ogólnie ja na pierwszy rzut oka w miarę OK (A SGSTB brzmi jak nazwa jakiejś broni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze Pochodzi z rodu Talibów z których wywodzi się znany Buschowi Osama B. dokładnie to jest jego brata siostry, mamy dziadka, stryjka, pradziadka, synastryecznej cioci, bratem mamy.... :) Od małego bawił się z kolegami granatami, jego ulubiona zabawa to "rzuć granata w swojego brata" :) chyba tyle harakterystyki mojego poprzednika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować