Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Protohoplita -
najpierw nick:
- "proto" - człon oznaczający początkowy, pierwszy, pierwotny
- "hoplita" - w starożytnej Grecji i Macedonii: żołnierz ciężkozbrojnej piechoty

Dla tych co nie mogą dodać 2+2:
kolega jest pierwszym (w sensie najdawniejszy) z hoplitów

teraz obecność na forum:
Za tydzień stuknie mu 100 dni obecności na forum (brawa :D )
Nie pisze za dużo jednynie prwaie 180 postów...

A teraz co ja o nim....
Czasami mi śmignie w jakimś temacie, do którego zajrze z ciekawości aczkolwiek jeszcze nie potkałem go w temacie w którym pisze (chociaż ostatnio nie ma takiego tematu)
___________________
Jak będziecie mnie opisywać to też się wysilić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze państwo prosze o uwage. Oto sławny playboy i podrywacz, właściciel 666 egzemplarzy Playboy ARAR. Tak tak prosze państwo to on prosimy o oklaski. Jak państwo wiedzą poza zdobywaniem dziewczyn z prędkością działka GAU-8 nasz drogi forumowicz zajmuje się wysoce kulturalną dyskusją przy użyciu kałacha i maczety, na temat któż zostanie pierwszym własnotytułowcem. Osobiście zaprzecza jakoby kałach i maczeta miały służyć rozprawieniu się z konkurencją. Należy jednakowoż wspomnieć że w swiecie Guild Wars jego nick wywołuje strach, trzęsienie gaci, a nawet awarie zwieraczy u stałych bywalców. Tak tak prosze państwa nie zna ten nasz kochany forumowicz litości i już dawno został wprowadzony na liste Guinesa jako "Najkrwawszy bohater Zasiedmiogórogrodu Wrzechczasów"
Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejny odcinek "Rzezi z gwiazdkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi Koshi - sławetny niesławetny psychopatyczny morderca - kosi wszelkie napotkane na drodze Hubki. W skład broni dystansowej wchodzi jego nieskazitelnie mroczne oko o zawiłej przeszłości związanej z HHH. A co to HHH? Wolę nie wyjaśniać. Nie mniej jednak można również go uważać za bombera. Podkłada ładunki wybuchowe na forum i jeszcze porównuje nas do dzikusów z Bliskiego Wschodu. Do czego to doszło! Na pal z nim! Smażyć!

ps. użytkownik o większym stażu na forum, niż ja. Często go widuje, wypowiada się na ciekawe tematy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robek 009 Najbardziej zabawowy forumowicz w hostorii tego forum, założył wiele znanych zabaw i konkursów z nagrodami. Ma bardzo ciekawe sny... chyba bardzo związany jest z forum i najpewniej jutro przyśmi mu się sama TYHE :P Niewiadomo czy to będzie piękny bajkoey czy koszmarny sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 ---- Młodociany recydywista, zamknięty w ośrodku dla wyjątkowo ciężkich przypadków. Jest chory na śmiechummaximus, co objawia się ciągłymi napadami dowcipów i śmiechów. Wymarzył sobie, że jego żoną będzie żubr, i już teraz planuje wyruszyć na wyprawę w poszukiwanie swojej leśnej miłości. Konec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis-----> Pdobno był kiedyś FireSniperem, jak dostał degrada to się wkurzył i założyl nowe konto. Często odwiedza ten temat (3 strony postów) . Życzę mu awansu na Brygadziste bo jest na razie Przodownikiem :) Ma w awatarze słodkiego kotka... Wrażliwy koleś niego ;P
Co może znaczyć jego ksywa "Delis"? Ja już wiem. po wpisaniu w Google słowa "Delis" wsykoczył następujący obraz:

PS: Jestes po prawej czy po lewej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukmistrz - Mistrz Zakonu Mistycznych Łukmistrzów z Madagaskaru. W dzieciństwie posztrzelił z łuku kuraka biegającego po podwórku, za co oberwał patelnią. Po uderzeniu został mu trwały ślad... w kształcie patelni ]:->

A ja poproszę jakiś dziwny opis z domieszką życzeń ;D

PS. to nie ja... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis

Widzę go poraz pierwszy. Nie wiem ile w tym prawdy, że kiedys był FireSniper''em ;] Fajny kotek w avatarze. Pewnie lubi koty. Z okazji urodzin życzę wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45----> delegat którego chwilę nie widziałem na forum, może miał urlop/wakacje. NA codzień jest zarządcą gniazda szerszeni i jak ktoś mu zajdzie za skórę potrafi nieźle pokąsać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler ---> Handlarz nielegalnie importowanych "leków". Na jego avku przedstawia samego siebie, zażywającego "witaminy". Ogólnie fajny z niego gość o długim stażu na forum. Życzę mu jak najszybszego avansu na Delegata.


szerszeń45 ---> Cieszę się, że niektórzy ze starszych forumowiczów jeszcze pamiętają FireSnipera ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler--> Brygadzista, na forum 320 dni. Napisał 1546 postów. Jego uluibione tematy to: "NWR..." i "jaka to postać/gra". Jeden degrad za niepotrzebne pisanie w "różowym temacie" [mamy coś wpólnego Brygadzista->przodownik:(]. Teraz wraca. Pisze krótko i sensem. Nick od pewnego człowieka.
Delis--> niegdyś Firesniper. Przodownik. Zmienił konto, bo za dużo miał degradów.[3, też coś, dobrze ci szło] Ma dziś urodziny. W związku z tym, że wstąpił we właściwy wiek zmienił wczoraj avka z bobasa na kotka. Mg w Warcrafcie FGRPG. Lubi walkę patelnią. [ to graj w Fable :] ]. Ja też pamiętam ciebie i twój temat "konkurs na zamek HommV" [niedługo zobaczysz moją nową pracę] Pisze krótko. Jak na razie bardzo dobra średnia 32 posty/dobę. Lubi gry forumowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid

Ksywkę znam, ale nie wiem skąd... Liqid jest porządnym forumowiczm, choć raz dostał degrada... Na forum lubi bawić się w gry typu "historyjka", Słowna zabawa" i tutaj... Jest miły i inteligentny... Na forum jest już ponad 200 dni... Co więcej mogę napisać... Fajny gość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi - widziałem ze 2 razy, nie moge o nim dużo powiedzieć, chyba nie ejst za długo na forum, chyba nie dostał żadnych degradów, podaje swoje gg, lubi rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:33, Noxbi napisał:

Choć jest brygadzistą nie widziałem go zbyt często, a na forum jest od bardzo, bardzo dawna...

Nie widziałeś mnie dlatego że "jeśli nie mam nic do powiedzenie to nie mówie" :P czy jakoś tak ... :] ja nie komentuje wypowiedzi poprzedników, pisze tylko wtedy gdy chce o coś zapytać, albo odpowiedzieć na pytanie, no chyba że jest naprawdę jakiś ciekawy temat ... :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lajt maniakalny poszukiwacz wyprzedaży i przecen na wszelakiego rodzaju produkty. Podróżuje po całym kraju w poszukiwaniu niskich cen od ładnych kilkuset lat. Zaczął na dworze króla Chrobrego kiedy to podróżował po kraju i po Europie w poszukiwaniu tanich niewolników i taniej siły roboczej. Potem zmienił branżę i zaczął poszukiwania wyprzedaży bursztynu aby zbijac kasę na handlu z zachodnimi sąsiadami. Najbardziej pamiętne momenty Jego kariery jako poszukiwacza wyprzedaży i wytrawnego konsumenta to zakup po okazyjnej cenie zwłok św. Wojciecha od Litwinów, zakup Alaski od Rosjan i odsprzedaż jej Amerykanom (o czym mianowicie historia nie wspomina) oraz sprzedaż obrońcom Częstochowy prochu, którym Kmicic wysadził Kolubrynę.
Obecnie lajt krąży po kraju w poszukiwaniu wyprzedaży w hipermarketach. Zasłunął jako jeden z nielicznych, którzy przeżyli wyprzedaż w MediaMarkt w Obrownikach Ochlapanych. Patrzcie uważnie - może znajdziecie Go wśród niskich cen w waszym hipermarkecie albo sklepie osiedlowym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować