Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

och.. znów zapomniałem że to on, ale to nie moja wina, że sobie taki nick wybrał, bo dal mnie (jak i dla reszta) nick pasuje dla dziewczyny.
NyGga MiLy - fajny Przodownik, lubię Go już bardziej niż xywke1 (a co tu ukrywać, jak się na mni wywrzeszczał, krzycząc, że nie lubi krzyczeć - dziwny jest ten świat...) dobrze pisze, jest miły. Ma podpis (sami przeczytajcie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 17:18, xywka 1 napisał:

ja nie krzyczałem.cóż to nie można wykrzykników wstawiac?



A OPIS, PO CO TU PISZESZ, JAK NIKOGO NIE OPSUJESZ? ODPOWIEDZ MI.
wykrzyknik informuje, że jest to zdanie wykrzykniokowe, i czasami rozkazujące, ale to tak na marginesie. I opsywać Cię nie będe, bo sam nie opisałeś. Nie sądź, a nie będziesz sądzony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xywka1 - bardzo oryginalna ksywka i w dodatku wskazująca iż jest jedyna i niepowtarzalna, gdzie nie gdzie widzę posty tego uzytkownika ale ogolnie go nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek - nie lubi jak się mówi na niego Witek, bo na na imię Maciej, zmierza w stronę Przewodniczącego, sporo się udziela na forum. Jest muzykiem rockowym, lub metalowym - nie pamiętam, bo słyszałem jego kawałków. Twierdzi, że urodził się roku mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - Brygadzista, Wie że umrze, i wie żo to jest pewne jak śmierć. GG 5862179. Tyle o nim wiadomo po przyjrzeniu się Jego poście (lub postowi -nie wiem jak się to odmienia). Ale ja wiem więcej, o wiele więcej ;). I Go lubię, ale On mnie ani razu nie zameścił na swoim temacie (a temat mi się podoba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik - opisywałem Go już 3 razy (tylko). Brygadzista, czyli mój następny status. Fajny, nietypowy, całkiem Go lubie ;). Jest gotowy na Akcję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi
Przodownik, właściwie słabo faceta kojarze. Siedzi w tym wątku i opisuje ludzi. Zdaje mi się, że parę razy upomniał ludzi w tym wątku, ale nie wiem czy napewno i nie wiem czy słusznie. Ogólnie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar - Przywódca międzynarodowej organizacji mającej na celu przejęcie władzy na ulicy Sezamkowej .
Nikt go nigdy nie widział, ale wiadomo, że ma dwa metry wzrostu, jego wzrok potrafi przenikać ściany a siłą nie dorównuje mu nawet pan Józek-hodowca kur i drobió ;];];];]

A tak na powarznie(sic) jest stałym bywalcem forum, pisze dużo i jest wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tread71 - Pierwszy raz wiedzę Go, pewnie siedzi na innych tematach. Przodownik, jak ja. Lubi handel, jest w tym dobry, szybko potrafi zarobić potrzebą kasę. Jest w mafii sezamkowej i nie odda jej bez walki. Obsługuje bazooke i kałacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wasizi a może Woozie(ten gość z triady w GTA SA) Udaje spokojnego usera podczas gdy w miedzyczasie przemyca wraz ze swoim gangiem nielagalnie ryby z SA do Polski( rozładunek w Szczecinie) a następnie zalewa nimi bazary.
Coż wiecej napisać... trzeba się mieć na baczności bo wyśle na was C.J a (Carla Johnsa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 - Czarny charakter z Kangurka Kao 2.Lubi też jeździć po drodze.Jeździ w samochodach wyłącznie niewyposażonych w hamulce - to mu daje pełną swobodę w rozjeżdżaniu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Immortal 1. Nieśmiertelny w dosłownym tego słowa znaczeniu :) Dotychczas widziałem Go tylko tutaj i w "Obywatelu". W innych Go narazie nie dostrzegłem. Zdania narazie więc nie mam wyrobionego. Kto wie, może nick oznacza wiecznego forumowicza, który nie ma zamiaru nigdy przestać pisać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf - Wilkołak(?),prawdopodobnie żyje w Polsce gdzieś w Tatrach i popija piwko z Janosikiem(pozdrów go ode mnie:)),lubi Settlersów i dużo pisze.Ogólnie wszędzie go pełno i jest spoko ziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf- jeden z grona najbardziej lubianych przeze mnie, forumowiczów. Udziela się w wielu tematach, na co wskazuje status delegata. Najwięcej razy widziałem go w temacie Zapomniane Krainy, ponieważ włączył się do gry. Jest wielbicielem wilków. Ogólnie fajny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tipu7 - Przodownik, chłopak, prawdopodobnie ulubiona liczba to 7. Nick kojarzy się z tipi (indiański namiot). Tylo o nim wiecie Wy. Ma na imię ****** (jak chce to sam się przedstawi). Ma lat więcej ode mnie (najpierw trzeba wiedzieć ile lat mam ja). Jak na początek to całkeim Go lubie za nick, ale dalej to się zobaczy. Lubi wyskoczyć na miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale opiszę teraz tipu7, gdyż Wasiziego już opisałem. :)
Widzę go chyba pierwszy raz, mimo iż Przodownik. Siedzi w temacie Zapomniane Krainy, znakiem tego fan fantasy i FR - znaczy mamy podobne zainteresowania. Mało o nim wiem, jego postów nie widuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować