Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Nulinka - jedna z nielicznych kobiet na forum. Pisze ładne wiersze i jest ekspertem w temacie o Szymku czarodzieju. Miła osóbka... ;) Brygdzista -> ja w tym kierunku zmierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 12:01, Hand of Pain napisał:



Hand of Pain, kojarzy mi się z puszką Pandory, niedawno doszedł do nas, stara się awansować, bywa nie w tych tematach co ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz gratuluję awansu na Delegata!! :)

Modest-Vermin Przewodniczący daleko mi do takiego statusu... Kilka razy mijaliśmyt się pewnie w jakichś tematach bo Jego nick kojarzę. Dużo pisze i z sensem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - całkiem Go lubie, często Go widze. Bryadzista. Mówi i pisze "z głową".Urodził się w 1985r. czyli ma lat 21 (chyba ;p). Imienia nie znam, lubi jeździć na rolkach, ale nie iwem skąd taki nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 14:21, Wasizi napisał:

rolek85 - całkiem Go lubie, często Go widze. Bryadzista. Mówi i pisze "z głową".Urodził się
w 1985r. czyli ma lat 21 (chyba ;p). Imienia nie znam, lubi jeździć na rolkach, ale nie iwem
skąd taki nick.

fajny nick, często na forum, miły, zawsze bardzo mądre wypowiedzi. Pozdrawiam, więcej takich forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szoszosz -- > Kiedyś był przodownikem a nawet brygadzistą o ile się nie mylę :) niestety stał się bumelantem leczn nie wiem jakim postem sobie "zasłuzył" na Bumelanta .Jednak wieże ,że powróci do swoje świetności czyli do statusu Przodownika lub Brygadzisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi- przepiękna ksyVa rodem z Wysp Bahama :D Zasłużony Bywalec całkiem długo na forum z bardzo dobrymi wynikami:D Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi Wydaje się być naprawdę porządnym człowiekiem. NIck rolek ma coś wspólnego z moim imieniem, ale to już w temacie "Jak macie na imię".
Mój poprzednik ma nicne plany co do tego forum, ale dzięki siatce agentów na forum i bacznej obserwacji rozgryżliśmy jego podstępny plan... chce zostać Przodownikiem nie będąc Brygadzistą ani delegatem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 (opisywałem Ciebie, wiec opisze kogoś innego ;) )

Mar0 - Robotnik, zaczął pracować na forum, to 2 post Jego jaki widzę. Pisze fajnie, jak narazie jest OK, ale musi się wysilic do bycia Przodownikiem, jak ja. Na imię może ma Marian, lub Mariusz, a "0" to ze skromności chłopaka - miejsce 1 zostawia innym. Kiedy wsyzscy zaczynają "bieg" do mety, Mar0 już tam czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ktoś krednie mój podpis, ale już zakończylem śledztwo. Myślę (a ja potrafie?), że mój podpis był za długi i automatycznie się "usuwał" przy pisaniu kolejnego postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie szkodzi o tobie też sie wypowiemy :P
Podpółkownik -> może słuźył u Napoleona może nie widać zajadły wielbiciel NV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - dobrze Go nie znam, Robotnik. Pisze dobrze, bez błędów. Od niedawna na naszym forum ;). Może niedługo będzei Przodownik ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - przodownik. Jest dość aktywny w tym temacie (nie wiem w jakich tematach jeszcze). Jego ksywka jest dla mnie nie zrozumiała, ale nie bedę w to wnikać. Ogólnie dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować