Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Adam k. - widziałem go kilka razy tylko w tym temacie, fan Dragon Balla(ja też), w avatarze ma Goku SSJ1, podał swój numer gg, więc lubi nawiązywac nowe kontakty, spoko gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 => widać, że lubi ten temat, bo opisywał strasznie wiele razy (chyba 899 razy) :) Lis chyba pochodzi od nazwiska.. Po avatarze wnioskuję, że lubi Dragon Ball (to chyba Vegita vel Vegeta). Czeka pewnia na trzecią odsłonę Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alez ja wiem ze to jest duza różnica. Z tym ze ja uwielbiam wszystkie elfy a drowy najbardziej. Po prostu jak mam gre w ktorej nie mam do wyboru drowa to wybieram elfa bo nie lubie innych ras. A jak mam mozliwosc miec drowa za swoja postac to nie waham sie ani chwili. Np. w Baldur''s Gate zainstalowałem sobie dodatek wprowadzajacy do kazdej rasy odłamy i dzieki temu moglem grac drowem a w druzynie mialem obowiazkowo mroczna elfke Viconie (ostatnio ja wyrzucilem ale to tylko tak na 1 raz). Mozesz mi wierzyc ze znam sie na elfach i wiem ze drowy nie sa w dobrych stosunkach z innymi elfami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14.

tajemniczy gość, jestem pewien, że pracuje dla USA w sektorze "paranormal". Dlaczego? Otóż potrafi za pomocą specjalistycznego urządzenia zmienać swój wiek ( raz ma 14, innym razem 16 lat) .

Jest też szpiegiem ( w jego podpisie jest właśnie przekazywana tajna wiadomość dla kolegi z wywiadu).

Posiada także urządzenie, dzięki któremu zmienia swoją rasę ( raz jest elfem, innym razem Drowem).

Mimo wszystko myślę że jest spoko ziom, może nie zdenerwuje sie za zdemaskowanie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukmistrz

Dowcipnis... czyzby na awatarze umiescił samego siebie??? eee nie sadze aby byl do tego zdolny. jest przodownikiem tak jak ja i ma dziwny styl pisania po ktorym widac ze nalezy do organizacji Harfiarzy a konkretnie do ich filii w Athkatli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Dog --> widocznie lubi psy, bo sam się uważa za czarnego psa i jest zdania że psy są bardzo mądre, tylko zapomniał, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.;) Jest przodownikiem, ale rzadko go widuję (może dlatego, że rzadko tutaj teraz jestem???), ale jakby nie było, życzę mu dalszych awansów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven ---> delegat, ale rzadko widzę go na forum. Kiedy jednak już mam okazję go zobaczyć to odbieram go bardzo pozytywnie ;) Lubi nawiązywać kontakty (podaje GG oraz Tlen w podpisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89---> 17 lat, Marek?? Brygadzista i widać, że lubi Kroniki Riddicka albo film Za szybcy Za wściekli. Miły, uprzejme, ple,ple, pop rostu miód i orzeszki w mleku płynące jakich tu niewelu (przykład Harmegidona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budyn

Miłośnik bydyniu. Taki miłośnik, że jego nick nawiązuje do tego deseru :) Ale być może pracuje dla jakichś budyniowych firm, by reklamować ten produkt. Prawdopodobnie za około 200000 PLN zł brutto za miesiąc. Podatki z tego stanowią 60 % , ale da sobie radę.

Awatar wskazuje że zajmuje się również nekromanctwem za około 3000 zł po opodatkowaniu, ( specjaność- szkielety) . Być może nasz Bydyn będzie jednym z Nekromantów w Gothicu 3 :)

Pracuje także w Niemczech, na co wskazuje jego podpisik. Przy czym? Nie wiadomo, ale pewnie legalnie :)

Ogólnie Budyn to bardzo fajny forumowicz, w dodatku nadziany, jak ktoś potrzebuje gotówki to polecam zwrócić się do Budyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukmistrz
Fajny człowiek (chyba się nie myle). Lubi pogadać a ja go lubię bo fajny z niego gość. Jest mądry i inteligentny co widać po jego postach. Nie spamuje (do bólu), więc to co robi jest legalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid
Przodownik. Był już dwukrotnie degradowany lecz mimo to wróćił do swojego statusu. Lubi samochody. Widzę go czesto w topicu o N4F: MS oraz "znaczenie gier po polsku-gra". W opise daje swój gg i mail :) - znaczy otwarty jest na nowe znajomości i chetni pogawędzi w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45 ---> tak jak ja jest brygadzistą. Nie wiem co oznacza 45 przy jego nicku - może tyle ma lat ;) Czeka na Gothica 3 oraz Spore, podaje GG i jest przeciwnikiem...czatów! Więc raczej go nie zobaczymy na czacie gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 ==>utożsamia się z Richardem B.Diddickiem , liczba w nazwie wskazuje że jest z rocznika 89 ,dobrego rocznika... :)) chyba że ma 89 lat ale chyba nie? jest przeciwnikiem przeciwników czatów więc zobaczymy go na czacie Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwunek14
Władca pobliskich bobrów które zajmują niszczeniem pobliskiego krajobrazu elficzny forumowicz na klacie ma wytatułowaną lidzbe 14 jako gosc spoko tylko troche zbyt nerwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować