Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

liwuniek14

Przodownik, więc osoba z mojej półki, jednak jest tu znacznie dłużej niż ja. Lubi się bawić, bo często widzę go na tematach takich jak ten. Jak sam pisze ma 16 lat i lubi 14-stki ;D, pisze ładnie i składnie. Na pierwszy żut oka miła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paluch 222
widzialem go tylko raz i nie wiem gdize ale wydaje mi sie ze z niego mily gosc i nienaganny forumowicz. Pyta nas czy boimy sie ciemnosci. No cóz jak widzisz jestem drowem (awatar) wiec nie boje sie ciemnosci tylko swiatła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 Po raz pierwszy widzę tego sympatycznego forumowicza :D Z jego nicka wyraźnie wynika, że lubi paluszki. Njbardziej lubi solone i z sezamem. Zjada codziennie 222 paluszki inaczej nie może ... sam nie wie co i w tym tkwi największy jego problem. Zwrócił się z nim do Tomcia Paluszka i otrzymał odpowedź na pytanie które go tak nurtowało. Odpowiedź była prosta: jeżeli nie będziesz jadł paluszków, nie bedziesz mógł załatwiać z półobrotu staruszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - znany forumowicz, dziwie się, że jeszcze jest brygadzistą, często jest w forumowych zabawach, pewno urodził sie w 1985 roku lub ma tyle rolek, i jeździ w każdej w ciągu dnia, a potem je sprzedaje, 85 naraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem Delegatem, ale spadł ma mnie degradzik jak gromek z nieba :D

lis899jest fanem chińskich kreskówek o czym świadczy jego awatarek :D Choć powienien mieć w nim małego, rudego, sprytniutkiego liska :D Jest porządnym forumowiczem mam go na liście gg . Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwunek14 - widze, że awansował na brygadziste, zawsze pamiętałem go jako przodownika, opisywałem go kilka razy, ma 16 lat i jego ulubiona liczba to 14, zapewne denerwuje go to, że większość myśłi, że 14 to jego wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 - delegat. Forumowy lis, 899 to liczba upolowanych kaczek. Jego avatar przedstawia sajana Vegete (bodajże w postaci SSJ1). To świadczy o tym, że lubi Dragon Ball (tak jak ja). No to poluj dalej na te kaczki, ale uważaj na braci kaczorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22---> cichy łowca z wytatuowanym numerem 22 :) Poluję nocą i nie patrzy na kogo. Jakoś go dawno nie widziłem, ale wiem, że jest w porządku, Nic na niego nie mamy John.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:42, olki77 napisał:

Magwisienka - No wkońcu nowy :P Znaczy sie ja go pierwszy raz widzę.
Czeka tak jak ja na Gothica III lub jest jego fanem .


olki77

Przodownik,więc od jakiegoś czasu już na forum siedzi,widziałem go sporo razy,stały bywalec forum i ogólnie spox gościu. :D
Jak prawie wszyscy,jest ostro napalony na Gothica 3.Ma na imię Szymon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:42, olki77 napisał:

Magwisienka - No wkońcu nowy :P Znaczy sie ja go pierwszy raz widzę.
Czeka tak jak ja na Gothica III lub jest jego fanem .

jestem dziewczyną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:52, Magwisienka napisał:

> Magwisienka - No wkońcu nowy :P Znaczy sie ja go pierwszy raz widzę.
> Czeka tak jak ja na Gothica III lub jest jego fanem .
jestem dziewczyną ;D

Ej,nie wpychaj się w kolejke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować