Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

RX-8
Fajny gostek. znam go głównie z tematu...
,,Znajdż mi brykę-zabawa''''
...staruje w 5 edycji konkursu na najlepszy samochód co oznacza że interesuje się motoryzacją, a głównie samochodami. Człowiek ten jest lubiany, gdyż znajduje się na większości list ulubionych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedraid - "Raid, zabija owady. Na śmierć"... Pierwszy raz widze go na forum. Ma ten sam status co ja - przodownik. Za pierwszym razem jego nick skojarzył mi się ze środkiem owadobójczym :) Nie do końca wiem co przedstawia jego avatar. Myślę, ze to kula ognia, ale nie jestem pewien :/
Rolek85 - Nie jestem tu nowy. Zobacz kto zalożyl ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igor FCBayern

Założyciel tego tematu... Inteligentny i otwarty na nowe znajomości... Na avatarze ma logo zaspołu GreenDay ^_^... Dużo pisał o Gothicu... Jest przodownikiem, ale na forum jest odemnie dłużej (o wiele...). Ogólnie fajny gość (jak każdy, o którym to naoisałem, potrafi pisać z sensem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

Jest przodownikem jak ja, w podpisie ma zdanie(słowo) z 4 gramów umieszczanych w CDA, jest inteligetną osobą, widać to potym jak piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi

Przodownik, tak jak ja, ale na forum przebywa znacznie dłużej. Najczęściej widzę go w tematach takich jak ten, pisze przemyślane teksty. Sympatyczny i spokojny forumowicz, jeden z tych posiadających oko w avku, prosty podpis. Ogólnie robi dobre wrażenie i jest dobrym forumowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222
Widzę go pierwszy raz. Jego pseudonim to Paluch 222. Jest na stanowisku przodownik. Jak widać po jego opisach innych jest całiem sympatyczny i uprzejmy. Nie wchodzi w konflikty i pisze na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Jest nowym użytkownikiem forum (życzę sukcesów)... Na avatarze ma zdjęcie (mogę to tak nazwać?) z Need For Speed Most Wante (myślę, że je lubi...), myślę, że jest sympatyczny (tak sądzę po jego porzednim poscie...). Coć jest Obywatelem, myśle, że niedługo awansuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Od dziś nowy członek forum, witamy. Ponieważ jest nowy nie mogę napisać o nim wiele, ale robi wrażenie sympatycznego forumowicza. W podpiszie podaje swój e-mail a GG poda nieco później, więc jest otwarty na kontakty i ma ochotę poznać nowych ludzi. W avku widać auto więc zakładam że lubi wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:28, sony ericsson napisał:


Paluch 222

Jestem juz na forum jakis czas, ale ciebie widze pierwszy raz!? Zabardzo nie wiem jaki jestes,
ale mysle, ze sie dowiem i wtedy napisze pelnowartosciowy post! Twoj avek jest z Star Wars?

Sony ericssona mam komurke bardzo fajna wypasiona pisze fajne sms ( posty ) i fajnie sie z nim gada o TH !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sony ericsson

Na forum od 12 dni, czyli jeszcze niewiele, jednak bardzo szybko udało mu się zostać Przodownikiem (wczoraj, gratuluję). Najczęściej widzę go w temachie ,,Historyjka", więc zakładam że lubi się bawić. Zdaje się że ma komórke sony ericsson''a którą to bardzo lubi. Avek kojarzy mi się z Diablo.

PS. Tak, mój avek jest ze SW.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------
MARCOS

Bardzo miły i inteligentny forumowicz (wskazują na to jego posty) lubi zabawę, bo często spędza czas w tematach jak ten. Jest Przodownikiem jak ja, ale na forum jest dłużej. Ogólnie fajny gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222
Widzę go pierwszy raz. Fajny gość. Opisuje go pierwszy raz, więc napisze krótko. Paluch to fajny, sympatyczny i uprzejmy forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - brygadzista. Pamietam go jak był delegatem, ale dostał degrada (szkoda mi go). Nazywa się Roland i ma 21 lat. Ogólnie dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22
Jest delegatem i nie będę się rozpissywał bo widzę go pierwszy raz. Napewno jest uprzejmy i pisze na temat soro jest podpułownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:48, speedraid napisał:

jest podpułownikiem.


Że co? Chyba nie załapłem. "Jest podpułkownikiem", nie rozumiem za bardzo :(


speedraid - przodownik. Jest od jakiegoś czasu na forum, duzo pisze, założył (chyba) kilka tematów. Za jakiś czas pewnie awansuje na brygadzistę (tego mu życzę), o ile nie załapie po drodze jakiegoś degrada (tego mu nie życzę). Porządny user. Na avatarze widać pędzące auta (chyba z Toca Racer Driver 3), to oznacza zainteresowanie samochodami (czy. motoryzacją) lub grami wyścigowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 - Delegat , jest nim bardzo długo więc niedługo zostanie Przewodniczącym.
Wypowiadał sie nawet w założonej przez ze mnie grze "Pytania i odpowiedzi .Gra"
Spko ziom , i cierpliwy raz mi pomógł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - bardzo doświadczony forumowicz, miał kilka degradóww, ale się pozbierał i narazie dobrze mu idzie, czeka na Gothica 3 z niecierpliwością, jak ja, pewno ledwo pojawi sie demo, od razu saśsie na swój komputer, nie ważne w jakim języku, nawet jak by był po japońsku to też by miał, ma na imie Szymon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 ---> kilkukrotnie opisywany przeze mnie delegat. Nie mam mu nic do zarzucenia, pisze z sensem i ogólnie jest chyba ok. Podaje gg oraz link do jakiejś stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować