Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2006 o 20:10, kombesista napisał:

> > Magwisienka - No wkońcu nowy :P Znaczy sie ja go pierwszy raz widzę.

> > Czeka tak jak ja na Gothica III lub jest jego fanem .
> jestem dziewczyną ;D
Ej,nie wpychaj się w kolejke :(

Spokojnie, ja tylko wyjaśniem pewną nieścisłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kombesista ---> tak jak ja jest brygadzistą. Widziałem go w kilku tematach ale akurat nie w tym... Ma spoko avatarka i wie, że każdy może się pomylić (jego podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar - dużo razy go widziałem na forum, zdawało mi się, że był przewodniczącym, chyba dostał degrada, w avatarze ma ręke która przedstawia chyba którąs z płyt SOAD, nie wiem czy to płyta, ale coś z SOAD, spoko gość:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis89- pierszy raz czytam jego posta, po nicku wnioskuje że ma 17 lat, avatar przedstawia Vegete z Dragon Balla (btw ma spoko charakterek no i jaka zonke sobie znalazł :P ) z można sie domyślać że jest fanem anime, pozaty jest delegatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrah - brygadzista. Pierwszy raz go widze, a jest już brygadzistą. Jrgo avatar nic mi nie mówi, jakoś nie moge sie połapać co on przedstawia. Jego nick też mi nic nie mówi. To wszystko co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 => to wilkołak, czyli mój rasowy rywal (śmiertelny). Łowca, próbuje na nas polować, ale my się nie damy :) Forumowicz wszechobecny i wygadany, jednak nie pisze głupotm, a z sensem. Poważny kandydat na następnego przewodniczącego.Nawet jak czegoś nie, to i tak nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrah Nie znamdobrze tego forumowicza gdyż nie miałem okazji z nim jeszcze porozmawiać. Jego nick kojarzyy mi sięz jakimś wojownikiem ciemności który przybył z odległej planety by podbić Ziemię i uczynić ludzi swoimi niewolnikami :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz ---> jest chyba jedynym przewodniczącym jakiego tutaj widziałem. Ma na imię Paweł, lubi nawiązywać kontakty (GG w podpisie), jeżeli zaszedł tak daleko oznacza to ze jest dobrym forumowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marcuz89--->za każdym razem poznaję go z nowej strony;) ostatnio miał opis na gg że pisze jakąś recenzję (ciekawe) i coraz bardziej jestem przekonany że prawdziwy Van Diesel to on tylko ukrywa się na podkarpaciu przed fanami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakapturzony - trochę Go widzę ostatnio, niestety coraz częściej Jego posty są krótkie (patrz: ''Historyjka''). Stworzył zabawę o Drowie Silgariusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 11:10, rick90 napisał:

Adham
Rzadko go widuje, przynajmniej nie przypominam sobie. Podaje gg więc jest otwarty na nowe kontakty.
Lubi HOMM5.

Lubię... szukać błędów :P

rick90 - ma prawdopodobnie 16 lat, lubi South Park, i chyba ''Ojca chrzestnego''. Podaje swoje gg. Rzadko Go widuję, tak jak On mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham - widze, że wanasował od ostatniego spotkania(gratki), lubi Jana Jansena z BG2, podał swoje gg, musi być otwarty, lubi HOMM5, jest na mojej liście ulubionych forumowiczów:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igor FCBayern Nowy na forum widze po raz pierwszy, ale wydaje się być spoko kolesiem :D Fan piłki nożnej nie opuścił jeszcze ani jednego meczu FC Bayernu. Ma wszystkie koszulki graczy tego zespołu z czego jest bard dumny i zadowolony :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 ---> w porównaniu do mnie to młodziak bo cóż to jest 85 lat (a 4 lata różnicy po "osiemdziesiątce" to wieczność)? Jak na swoje lata nieźle się trzyma i nie zrzędzi - to się chwali. Raczej też się nie czepia, no chyba że w tematach do których nie zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolek85 - 21 latek, maniakalnym kolekcjoner Rolexów. Tak na prawdę zakład produkcyjny jest jego, na czym rolek dorobił sie fortuny. Brygadzista, spoko forumowicz, Wielki brat podpowiada że ma na koncie ponad 2k postów, co nie znaczy że spamuje. Ma niestety jednego degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować